Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nagrody za udział w becie God of War: Wstąpienie

7 postów w tym temacie

na żadnej cześci się nie zawiodłem ale nie wszystkie są równej jakości od najsłabszej do najlepszej
5 god of war łańcuch olimpu
4 god of war 1
3 god of war 3
2 god of war 2
1 god of war duch sparty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> na żadnej cześci się nie zawiodłem ale nie wszystkie są równej jakości od najsłabszej
> do najlepszej
> 5 god of war łańcuch olimpu
> 4 god of war 1
> 3 god of war 3
> 2 god of war 2
> 1 god of war duch sparty

Wg mnie najlepsza była pierwsza część, chociaż grałem w odświeżoną wersję, więc grafika na ps3 najlepszą nie była, to jednak najwięcej z niej pamiętam :)

A co do bety, to kurde, ale ja chyba nie lubię trybu multiplayer. Jedynie w cs i lol potrafił mnie kiedyś wciągnąć, a tak to nigdy w inny multiplayer dłużej nie grałem.

A beta jest chyba dopracowana, fajnie się grało, ale jednak nie czekam na tą grę dla multiplayera, raczej standardowo singiel, ewentualnie platyna i do kolekcji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część najlepsza bez dwóch zdań, grałem dawno, do dziś pamiętam nękające Kratosa wizje.
Jak na razie to jedynie Quake Live i Team Fortress 2 z multi mnie wciągnęły, ale po becie coś czuje, że nowy GoW, wciągnie mnie na dłużej niż zgarnięcie platyny i pokonanie Hadesa albo innego bossa po raz setny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka najlepsza? Pod jakim względem? Dwójka przecież przebija jedynkę w każdym aspekcie- fabule, w systemie walki, ulepszonej graficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już myślałem, że ambrozję będą rozdawać :(

Tak naprawdę to zagrałem tylko w GoW na PSP i całkiem dobrze się bawiłem. Wstąpienie raczej odpuszczę sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często się spotyka sytuacje, gdzie ludzie bardziej cenią pierwszą część od drugiej, i na odwrót. Osobiście bardziej podobała mi się część 2, ale to część trzecia mnie skosiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować