Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Afterfall Pearl of the Wasteland - pierwsze informacje, gra będzie sprzedawana w epizodach

14 postów w tym temacie

A Burżuazja raczej umarła i nie żyje, RPG''a w świecie Afterfall już pewnie nie zobaczymy. Szkoda że ciekawy koncept i sporo pracy kończy w szufladzie. Chociaż z drugiej strony, patrząc na jakość Afterfall Insanity (nawet edycji rozszerzonej). może to i lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Gra na 2 godziny? Kto to kupi?
>
> Poszczególne epizody The Walking Dead, których przejście zajmuje 2h jakoś się sprzedawały...

Przecież trzeba pohejtować troszeczkę. Jak dla mnie - dobrze, że pracują. Nie wierzyłem w zapowiedzi p. Majki, ale widzę że jednak wszystko zdaje się być zgodne z prawdą. Mieli rozwiązać konflikt z Epciem? Rowiązali. Mieli tworzyć coś nowego? Tworzą. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale The Walking Dead jest marką, która cieszy się ostatnio ogromną popularnością, dzięki której, mimo iż Telltale Games jest niezależnym studiem, gra cieszyła się dobrą promocją i ogromnym zainteresowaniem. Obawiam się, że w przypadku nowego Afterfalla nie będzie tak łatwo, zwłaszcza, że tytuł wielu osobom sprawił zawód, wielu się nie spodobał, miał co najwyżej średnie oceny w prasie branżowej a poza tym zawiódł oczekiwania graczy, które były ogromnie podsycane zapowiedziami twórców. Nie chcę oceniać jakości pierwszego tytułu, tym bardziej nie zrobię tego w odniesieniu do nowej produkcji polskiego studia, niemniej czynniki czysto marketingowe zdecydowanie nie sprzyjają tej produkcji, a jej podział na trzy części też raczej nie pomoże, a może nawet wręcz przeciwnie... Trzymam jednak kciuki (choć z odpowiednią dawką sceptyzmu) dla rodzimych twórców, bo uniwersum ma spore możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto robi ta grę jak wszyscy pracownicy się zwolnili a sama firma jest na skraju bankructwa? Czy Afterfall na X360 dostał certyfikat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować