Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycje Joela i Ellie dla fanów The Last of Us z Europy. Osobne wydania kolekcjonerskie za oceanem - zobacz grafiki

14 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Aż cztery zestawy kolekcjonerskie The Last of Us przygotowały firmy Sony i Naughty Dog. Dwie z nich trafią na Stary Kontynent, a dwie powędrują do Ameryki Północnej.

Przeczytaj cały tekst "Edycje Joela i Ellie dla fanów The Last of Us z Europy. Osobne wydania kolekcjonerskie za oceanem - zobacz grafiki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Amerykanie z kolei twierdzą, że to znowu Europa ma lepiej. Widać taka już natura człowieka, że to czego nie może dostać zawsze wydaje mu się lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A Amerykanie z kolei twierdzą, że to znowu Europa ma lepiej. Widać taka już natura człowieka,
> że to czego nie może dostać zawsze wydaje mu się lepsze.
Chyba lepiej mieć kolekcjonerkę z figurka za 150 $ niż takie cudo za 80 €

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Chyba lepiej mieć kolekcjonerkę z figurka za 150 $ niż takie cudo za 80 €

Co kto lubi. Ja akurat za figurkami nie przepadam. Gdybym miał do wyboru dwie amerykańskie edycje, to... kupiłbym zwykłą, bo tak w zasadzie w kolekcjonerkach nie ma nic, co by mnie specjalnie zainteresowało. Lubię gadżety użytkowe, a tu takich brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówię tylko jak jest. Mnie osobiście żadna z tych kolekcjonerek nie przekonuje, bo nie jestem fanem zbierania gadżetów, chociaż soundtrack i komiks bym przytulił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 13:43, Maciej2801 napisał:

Z figurka to tylko w GameStopie jest dostepna

Czyli pewnie dlatego nie trafiła do Europy, bo sklep dostał ją na wyłączność. To już zresztą nie pierwszy razy gdy Gamestop sprzedaje jakąś edycję gry lub dlc, które jest na ich wyłączność i dostępne tylko w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amerykanskie wersje znacznie lepsze niz europejskie, juz pomijajac edycje z figurka to survival edition ma chociaz Artbook z prawdziwego zdarzenia a nie guzik warte i calkowicie beuzyteczne mini "cos":/
Nie wiem po co i na co dodaja mini artbooki, to po prostu zalosna proba wyciagniecia kasy, juz wolalbym dolozyc te kilka dolcow/euro/zlotych i kupic prawdziwy artbook:/
Mam nadzieje ze prawdziwy artbook bedzie po premierze dostepny do kupienia w amazonie.
Ciekawe czy wersje US maja blokade regionalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Amerykanskie wersje znacznie lepsze niz europejskie, juz pomijajac edycje z figurka to
> survival edition ma chociaz Artbook z prawdziwego zdarzenia a nie guzik warte i calkowicie
> beuzyteczne mini "cos":/
> Nie wiem po co i na co dodaja mini artbooki, to po prostu zalosna proba wyciagniecia
> kasy, juz wolalbym dolozyc te kilka dolcow/euro/zlotych i kupic prawdziwy artbook:/
> Mam nadzieje ze prawdziwy artbook bedzie po premierze dostepny do kupienia w amazonie.
> Ciekawe czy wersje US maja blokade regionalna?
PS 3 nie ma blokady regionalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 16:21, Maciej2801 napisał:

PS 3 nie ma blokady regionalnej


Jestes tego calkowicie pewien?
Z roznych zrodel rozne informacje na temat blokady gier znalazlem, stad zawsze sie zastanawiam czy "ryzykowac" zakup poza europa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 16:45, somi88 napisał:

Takie pytanie w czy wersja z Gamestop będzie posiadać do wyboru język polski czy tylko
rodzimy język Szekspira?


Dzieki:)
Raczej na pewno tylko wersje angielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować