Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Colin McRae: Dirt - temat ogólny [M]

871 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2007 o 14:36, chickenVIP napisał:

Athlon 64 3000@2700....1,5GB.....Galaxy 7900GS Super....


Kompa mam podobnego (w podpisie) i demo chodzi na ultra detalach bez przycinki.
Może u Ciebie procek będzie trochę przymulał, ale grać się da !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 14:36, chickenVIP napisał:

siemanko wszystkim....
mam sprawke, na takim mega wymarzonym sprzęcie popykam sobie w DiRT''a????

Athlon 64 3000@2700....1,5GB.....Galaxy 7900GS Super....

da się grać??????



Oczywiście,jeśli nie będziesz szalał z rozdzielczością to możesz nawet dać filtr i wygładzanie ;)
w 1024* pograsz spokojnie na high ( nie ultra) z około 25-30 fps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo i na Athlonie X2 5600+, 2gb ram i 7950GT mogę grać na ultra (+ AAx4) pod warunkiem, że gram w 1024x768. Jest zawsze powyżej 30fps. Natomiast w 1280x1024 zamula poniżej 25fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to to jest LIPA!!!! gralem w demo, nie dosc ze na najnizszych ustawieniach to jeszcze samocod reagowal na skrety kierownica w slimaczym tempie, zupelnie nie dalo sie jezdzic... ja dziekuje... a toca jest swietna... dziwne zwazywczy ze robi to ta sama firma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo na full detalach w rozdzielczości 1024x768 i przyznam, że momentami gra jest genialna. Niektóre bardzo fajne momenty udało mi się w ładny sposób uchwycić (ostatni screen jest genialny nieskromnie mówiąc/pisząc):

20070623151754

20070623151813

20070623151826

20070623152000

20070623152009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 15:20, Markus89 napisał:

Niektóre bardzo fajne momenty udało mi się w ładny sposób uchwycić (ostatni screen
jest genialny nieskromnie mówiąc/pisząc):


Wszystkie są beznadziejne. ŻARTOWAŁEM :D[/B]. Dobra robota, mnie też tak Colin pięknie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie piekielnie dobry i wciągający Colin. Po chudych latach nastąpił okres sielanki czyli czas DiRTa. Wspaniała gra. Wciągnęła mnie na tyle, że w odstawkę poszedł Test Drive Unlimited.
Na moim kompie Core 2 Duo E4300, 1GB RAM, radeon X1950PRo gra działa idealnie w 1024x768 i wszystko na high. Co prawda nie próbowałem włączyc ultra ale to co teraz widze to wystarcza mi. Superowa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

śmiga na ULTRA w rozdizalce 1280x1024 dokladnie to od 45-77 fps ( 37- 39 fps jak jest duzo przeciwnikow i duza mapa w off road )
komputer : amd 64 X2 4600+ 2.4ghz@2.8ghz , 2GB ram ddr , GF 8800GTS 320 mb .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM PROBLEM !!
za kazdym razem jak wylacze gre, profil mi sie uszkadza !! potem jak wchodze do gry to psize ze auto-load is failed ,bo save jest file corrupted !! i musze od nowa tworzyc nowy profil i od nowa grac w karierze itdd !
mam oryginała . :/ a raczej to nie jest problem dla pomocy technicznej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He... Przeważnie w prawie każdym temacie (Test Drive Unlimited, Gothic 3, Oblivion itd.) narzekają na słaby sprzęt, a ja widzę, że tu jest wręcz odwrotnie. Colin McRae DiRT nie ma małych wymagać (teraz jedne z największych), a każdemu chodzi na high albo ultra detalach. Niezłe upgrade sprzętu musiały być u Was ostatnio. W sumie u mnie też chodzi na high, ale liczba FPS nie imponuje, lecz gra się bez najmniejszych zacinek. To jest najważniejsze. :)
A co do pre-order''a to właśnie się przymierzam do zakupu. Nie wiem jeszcze który sklep wybrać, ale zamówię chyba z Wirtusa. Wychodzi najtaniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 19:00, kuko7 napisał:

He... Przeważnie w prawie każdym temacie (Test Drive Unlimited, Gothic 3, Oblivion itd.) narzekają
na słaby sprzęt, a ja widzę, że tu jest wręcz odwrotnie. Colin McRae DiRT nie ma małych wymagać
(teraz jedne z największych), a każdemu chodzi na high albo ultra detalach.


Hmmmm dziwne bo mi nie, to jest pierwsza samochodówka która ma tak wysokie wymogi dla komputera, ale za to oferuje dobrą grafikę, nie mówię oczywiście o tych wypicowanych fotach tylko real screenach ;)
Co do zakupu to na pewno warto ale w innych sklepach można zaoszczędzić 20 zł zwłaszcza jak mamy odbiór osobisty.
Premiera już za dawno za nami, a w Polsce jak zwykle lipaaa i trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 15:20, Markus89 napisał:

Grałem w demo na full detalach w rozdzielczości 1024x768 i przyznam, że momentami gra jest
genialna. Niektóre bardzo fajne momenty udało mi się w ładny sposób uchwycić (ostatni screen
jest genialny nieskromnie mówiąc/pisząc):


widze ze troche kroecisz. Poniewaz mowisz ze grales w demo a to sa screeny z pelnej. ciekawe tylko czy legalnej wersji??? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam np. nie widze jakiejś rewelacji w tej grafice. Tekstury mogłyby być lepsze. Jedynie kurz unoszący sie za samochodem i pod jego kołami jest fajny no i może efekty interakcji z otoczeniem ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 10:37, MLODY2K6 napisał:

widze ze troche kroecisz. Poniewaz mowisz ze grales w demo a to sa screeny z pelnej. ciekawe
tylko czy legalnej wersji??? :)))

1. To screeny z dema, sam grałem jakiś miesiąc temu i pamiętam trasy i samochody jakie były dostępne.
2. Znam Markusa i nigdy bym nie uwierzył w to, że posiada pirata. Z resztą to redaktor naczelny GA. Nie będę ciągnął dalej, po prostu nie czepiaj się nie mając żadnych dowodów.
3. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 11:11, speedraid napisał:

> widze ze troche kroecisz. Poniewaz mowisz ze grales w demo a to sa screeny z pelnej. ciekawe

> tylko czy legalnej wersji??? :)))
1. To screeny z dema, sam grałem jakiś miesiąc temu i pamiętam trasy i samochody jakie były
dostępne.
2. Znam Markusa i nigdy bym nie uwierzył w to, że posiada pirata. Z resztą to redaktor naczelny
GA. Nie będę ciągnął dalej, po prostu nie czepiaj się nie mając żadnych dowodów.
3. :]



slepy nie jestem i wiem jakie sa samochody w demie i napewno nie ma takiego subaru. Kiedys jeden zawodnik odezwal sie ze gral w jakas gre to odrazu posadzili go o piractwo i wywalili. Widze ze super jest tutaj sprawiedliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 12:00, MLODY2K6 napisał:

slepy nie jestem i wiem jakie sa samochody w demie i napewno nie ma takiego subaru.

A jednak jesteś ślepy. W menu wybierania samochodów wystarczy zmienić ich kolor i proszę. To są samochody, które pojawiły się na screen''ach Markus''a.

20070624121152

20070624121223

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 10:37, MLODY2K6 napisał:

widze ze troche kroecisz. Poniewaz mowisz ze grales w demo a to sa screeny z pelnej. ciekawe
tylko czy legalnej wersji??? :)))


LOL

Po czym tak wnioskujesz? Samochody można przecież przemalować (są trzy opcje), a do każdego samochodu po jednej trasie.

Zanim zaczniesz kogoś oskarżać dobrze się zastanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować