Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

(NIE)pr0gram - Polak w Naughty Dog, czyli Michał Iwanicki opowiada o rozwoju swojej kariery

15 postów w tym temacie

gram.pl

Od setnego odcinka pr0gramu naszymi gośćmi są przedstawiciele różnych studiów tworzących gry. Tym razem jednak mamy coś specjalnego – rozmawiamy z Polakiem, który prócz CD Projekt RED pracował również w studiu Lionhead, a obecnie zajmuje się The Last of Us, czyli jedną z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku.

Przeczytaj cały tekst "(NIE)pr0gram - Polak w Naughty Dog, czyli Michał Iwanicki opowiada o rozwoju swojej kariery" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"(...)odcinek prowadzi Michał Mielcarek. Mimo to warto posłuchać (...)"
Zabrzmiało to jak gdyby pan Mielcarek nie miał zbyt wysokich notowań w firmie :D Ale tak to już jest jak się wycina fragmenty wypowiedzi albo cytuje bez kontekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że tematycznie spoko. Słucham już 5 minut... ale kurczę szmery trochę mi przeszkadzają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oooo właśnie czegoś takiego szukałem;). Jest jakaś szansa żeby zadać pytanie Pnu Michałowi?? Podałby ktoś link do tego forum o którym jest wzmianka w audiologu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Matix - to forum zamknięte. Gdyby było inaczej, to wyobraź sobie śmietnik, jaki by tam powstał :P Fajny materiał. Porozmawiajcie kiedyś z jakimś scenarzystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reanimacja Crasha - co ja bym dał za remake tej klasyki :)
ND powinno wrócić do reanimacji tej marki bo potencjał zawsze w niej drzemał ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za wstyd i hańba - jak taki portal jak gram.pl może pisać "polakiem"? Skąd ten pomysł na pisanie słowa "Polak" z małej litery. Hańba. Tfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny wywiad i super ze umiejetnosci nabyte za malego pomogly dalej odwaznie isc i ryzykowac. Programowanie w assemblerze to naprawde trudna sprawa....bo nie na co dzien kazdy rozmawia ze swoim CPU LOL. Same PS3 jest trudne w programowaniu a uncharted efektownie wykorzystal potencjal procesora CELL. Dalszych sukcesow Panu Iwanickiemu nie zycze BO PRZYJDA!!! :) A sama poraca to normalnie sen..... pasja+umiejetnosci=max zaangazowania-zero stresu w pracy ze strony wspolpracownikow... super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł i wywiad ogólnie. Oczywiście niektórych może odstraszyć czas wywiadu, ale warto. Mam nadzieję, że w przyszłości więcej opublikujecie materiałów tego typu ponieważ mogą one zainspirować do ciężkiej pracy lub nad tym czym można się zajmować. Oczywiście nie obejdzie się bez ciężkiej pracy i pasji, ale to wiadome. Poza tym można się dowiedzieć sporo różnych rzeczy, które mogą się nam przydać. A panu Michałowi życzę dalszych sukcesów w pracy w Naughty Dog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Warto dodać że w tym studiu pracowali też Marek Okoń i Maciej Kuciara!
> http://maciejkuciara.com/
> http://www.okonart.com/#portfolio&illustrations&83

>
> Panowie także maczali palce w tym tytule jak i wcześniejszych

Z Maćkiem rozmawiałem (co prawda mailowo) jeszcze dla Neo Plus. Ale wiem, że od pewnego czasu już w Naughty Dog nie pracuje. Wróćił do Polski. A Marek chyba nie pracował tam na stałe (sorry, jeśli się mylę), ale i tak szacun za pracę dla ND.

A co do moich notowań w gram.pl to są baaaardzo małe, bo to były tak jakby ostatnie zlecenia. Pracuję teraz w innym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michal_Mielcarek - Marek pracował na miejscu. Nawet kiedyś na jakimś filmiku promocyjnym był.


Fajny wywiad! Więcej takich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Michal_Mielcarek - Marek pracował na miejscu. Nawet kiedyś na jakimś filmiku promocyjnym
> był.
>
>
> Fajny wywiad! Więcej takich!

W takim razie spróbuję go kiedyś złapać i pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować