Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2006 o 22:53, żyrafa napisał:

heheh:/ kupilem niedawno bg2 i niestety niepotrzebnie kupywalem:/gralem z 1 h i doszlem gdzies
do lochow w pierwszej misji,spotkalem jakiegos chinczyka i weszlem cala paka do pomieszczenia
z pulapkami i juz nie umialem przejsc,nawet nie wracalem do gry by przechodzic kilka razy:/poprostu
nie wciagaja mnie takie gry niestety:/;)mam tez planescape torment z ktorym bylo jeszcze gorzej:/pamietam
jak wyszlo w extra klasyce za 19 zl wiec odrazu polecialem kupic po slyszalem ze bardzo dobra
gra ,zainstalowalem i pogralem 10 min i niestety unistal:/jedyna gra ktora mi sie podobala
z tego gatunku to evil island (jedna z pierwszych gier na kompa mojego;))no i moze z deka id2
ktora przeszlem z polowe .Zalezy kto co lubi;)

Nie no... jak nie pasi to nienamawiajcie chlopaka jak zamataczyl na poczatku to co dopeiro byloby dalej przeciez Baldur to nie byc droga przez mękę tylko przyjemnosc ,a btw jaki chinczyk ...moze chodzi ci o dzina bo ja jatam, zadnego chinczyka niepamietam:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 11:42, wanan napisał:

a btw jaki chinczyk
...moze chodzi ci o dzina bo ja jatam, zadnego chinczyka niepamietam:?

Yoshimo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 12:12, Mumin napisał:

> a btw jaki chinczyk
> ...moze chodzi ci o dzina bo ja jatam, zadnego chinczyka niepamietam:?
Yoshimo :D

kurcze...ja go tam niepamietam ,jakos barzdiej W gosdpodzie w Atakhali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 12:26, wanan napisał:

kurcze...ja go tam niepamietam ,jakos barzdiej W gosdpodzie w Atakhali


Yoshimo spotyka sie od razu po wejściu na drugi poziom lochów. Jeśli z nim nie grałeś to straciłeś fragment historii Baldura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 13:39, Harmegidon napisał:

Akurat masz pecha bo prawidłowo ortograficznie napisałem tego wcześniejszego posta :P.

1 wers posta skąplikować - powinno być skomplikować.

Dlaczego nie moge przywołać Keldorna w strefie kieszonkowej, zaczełem właśnie TB. Oprócz niego to wszyscy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromny problem z grą Baldur Gate 2 / Tron Bhaala, kupioną w ExtraKlasyce.
Podczas instalacji, pokazuje mi się bład: ,,Zły wolumin, włóż CD 1" - wkładam, i instalka idzie dalej. Kiedy wszystko działa, i da się grać - pokazuje mi się bład InfScreenload.cpp line 1541. I gra się albo restaruje, albo wychodzi do windowsa. Wcześniej było szystko oK, ale teraz się pokiełbasiło.
Nie mogę zaaktualizwać BG 2 do najnowszego patcha - wyskakuje bład.
Prosze pomóżcie mi, bo pomoc techniczna olewa sobie robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usuń Baldura i wyczyśc rejestr, zainstaluj ponownie i powinno być oki. Wiesz co wyślij j maila do CDP, gdyby to nie pomogło powinni odpisać. Ja też czasem czekam długo, ale oni maja tony takich zgoszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak proszą w poradniku, tj. zrzuciłem obrazy płytek na dysk i zainstalowałem grę bez problemów (czyli bez błedu: zły wolumin), niestety nie mogę odtworzyć zapisanych wcześniej savów, ani zaaktualizować gry.
InfScreenload.cpp line 1541 - co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przez pewien okres bede odciety od netu...(przeprowadzka-niestety),tak wiec oczekuje od Was wsparcia duchowo-virtualnego :P...i niech Boo Was i mnie prowadzi ku drodze wiecznej chwaly:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 12:06, miragnot napisał:

Ten problem jest rozwiązany, niestety teraz gdy gram - to po chwili komp mi sie restartuje.
Co mam robić?

Jesteś pwnien że to gra sprawia problem, może coś na kompie się skaszaniło.... Nigdy nie miałem z baldurem takich problemów, a jak juz jakieś były to reinstall pomógł.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 12:28, boogie85 napisał:

> Ten problem jest rozwiązany, niestety teraz gdy gram - to po chwili komp mi sie restartuje.

> Co mam robić?
Jesteś pwnien że to gra sprawia problem, może coś na kompie się skaszaniło.... Nigdy nie miałem
z baldurem takich problemów, a jak juz jakieś były to reinstall pomógł.....


Oczywiście że to wina gry, wcześniej takich problemów nie miałem - ani teraz nie mam z innymi grami. A Baldura reinstallowałem trzykrotnie, mam obrazy płytek na dysku. I nadal czekam na odpowiedź pomocy technicznej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gralem caly czas BGII i mialem sciagnieta blokade levelu. jestem w piekle i zainstalowalem sobie juz wczesniej ToB i cofnelo mi wszyskie level do 18-tego. skad mam wziasc antylevel do tob.? chce dodac ze wszystkie wlasciwosci po podniesieni wczesniejszych levelow mi zostaly zniknely tylko PD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Z tym restartowaniem sie kompa to jest dziwna sprawa, mam dwa kompy i na jednym mam to samo a na drugim nic sie nie dzieje i gram sobie normalnie, oczywiscie gra jest oryginalna i mimo to dalej mam restarty albo zwieszki, ;> Nic na to nie poradzisz, a juz na penwo re-instalacja nei pomaga, rob quic-save czesto i tyle, czasem jest tak ze Ci sie w ciagu 5 minut zrestartuje 3 razy ale pozniej mozesz grac pol dnia nawet, ale nie licz ze to juz minelo, i tak zaliczysz restarta, ;P

Pzdr, ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 15:03, miragnot napisał:

Mam ogromny problem z grą Baldur Gate 2 / Tron Bhaala, kupioną w ExtraKlasyce.
Podczas instalacji, pokazuje mi się bład: ,,Zły wolumin, włóż CD 1" - wkładam, i instalka idzie
dalej. Kiedy wszystko działa, i da się grać - pokazuje mi się bład InfScreenload.cpp line 1541.
I gra się albo restaruje, albo wychodzi do windowsa. Wcześniej było szystko oK, ale teraz się
pokiełbasiło.
Nie mogę zaaktualizwać BG 2 do najnowszego patcha - wyskakuje bład.
Prosze pomóżcie mi, bo pomoc techniczna olewa sobie robotę.


Hm, no mialem to samo na jednym zkompow, probuj pare razy instalowac, wazne zeby Ci sie nie zawisil, skuteczna metoda jest jak wyskakuje ten wolumin czy tam przy plycie 3-ciej ze chce pierwsza poprostu to olac, w tle i tak wyskoczy Ci ze chce nastepna plyte wtedy ja wsadzasz i instalujesz dalej, na ten komunikat z tym woluminem od CD 1 klikasz po udanej instalacji i wtedy Ci sie wiesza albo restart, ale to nic sie nie boj bo juz masz zainstalowane, ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować