Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

mam problem z grą :( jestem w "lumpach" i restartuje mi kompa, lub komputer mi sie wiesza (na łańcuchu) ... przeinstalowanie i zmienienie rozdzielczości nie pomogło, antywirus też nic nie wykazał... co robić?


P.S sorka że sie powtarzam ale potrzebuje jak najszybciej pomocy :( --> jestem nałogowcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 19:25, Przemek t74 napisał:

Pytanko do uprzejmych kolegów forumowiczów!
Ilu członków może liczyć drużyna?

zasadniczo 6, chyba że liczysz chowańca ;p
>I czy od początku można mieć maksymalna ilość wojaków??
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 19:45, TYHE napisał:

> Pytanko do uprzejmych kolegów forumowiczów!
> Ilu członków może liczyć drużyna?
zasadniczo 6, chyba że liczysz chowańca ;p
>I czy od początku można mieć maksymalna ilość wojaków??
tak


Dzięki za odp. Doświadczenie każdy członek zdobywa sam czy drużyna dostaje pulę z której mozna indywidualnie rozdac exp. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 19:48, Przemek t74 napisał:

Dzięki za odp. Doświadczenie każdy członek zdobywa sam czy drużyna dostaje pulę z której mozna
indywidualnie rozdac exp. ??

Doświadczenie jest rozdzielane przez grę automatycznie, im więcej osób tym bardziej sie dzieli. Raczej wszystkim po równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 19:56, Przemek t74 napisał:

A jak oceniacie fabułe BG2-w skali od 1 do 10. I czy wogóle warto ją zakupić?


9+ ale tylko samej podstawki, bo ToB taki już nie jest(temu daję tylko 4).
TYHE
Zapomniałaś dodać, że postacie(NPC)wieloklasowane też mają dzielnik expa ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie.Rozumiem,że TDD nie został przetłumaczony.Ale czy istnieje sposób na to,by SoA+TB miały dialogi polskie wraz z zainstalowanym TDD?Jakaś podmiana plików (jeśli tak to jakich)albo coś...Np. nieoficjalny patch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2006 o 19:25, Przemek t74 napisał:

Ilu członków może liczyć drużyna? I czy od początku można mieć maksymalna ilość wojaków??


Mozna, ale nie rób tego, same wojaki sobie nie poradzą. Optymalny skład to coś w okolicach tego- trzech gości do prania sie wręcz (kapłan, woj, łowca, paladyn itd), 3 z tyłu (mag, złodziej, druid). Ustawić można sobie to dowolnie, ale zauważyłem że tak gra sie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 21:07, Mazur13 napisał:

Mam małe pytanie.Rozumiem,że TDD nie został przetłumaczony.Ale czy istnieje sposób na to,by
SoA+TB miały dialogi polskie wraz z zainstalowanym TDD?Jakaś podmiana plików (jeśli tak to
jakich)albo coś...Np. nieoficjalny patch...

Podobno można ściągnąć to z "Weid''a" takie coś - ale nie jestem pewien bo tego nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Weidzie jest tylko ich programik do modowania...Więć ponawiam pytanie:Czy ktoś jest w stanie podać DOKŁADNĄ instrukcję jak uzyskać wersję PL (tłumaczenie rządzi,dlatego mi na tym zależy)SoA i TB przy zainstalowany TDD(ten jak rozumiem zostanie eng-wiem,że będię miał mieszane dialogi ang-pl)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 10:33, Mazur13 napisał:

Na Weidzie jest tylko ich programik do modowania...Więć ponawiam pytanie:Czy ktoś jest w stanie
podać DOKŁADNĄ instrukcję jak uzyskać wersję PL (tłumaczenie rządzi,dlatego mi na tym zależy)SoA
i TB przy zainstalowany TDD(ten jak rozumiem zostanie eng-wiem,że będię miał mieszane dialogi
ang-pl)?

Tam pisze, to zajmuje 100 Mb ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 11:47, Harmegidon napisał:

Ja podobnie miałem Kensai''a, dałem mu specjalizacje na urzywanie dwóch broni naraz, oraz specjalizację
na katany, miałem przy nim Furię niebios i Ostrze Dakkon''a to ciskał ile wlezie, oczywiście
na poziomie normalny.
Także w mojej drużynie nie zabrakło wojaka krasnala i orka barbarzyńcy.

no ja mam 2 woj Kensai w druzynie i na dodatejk 2 kobiety -wymiataja jak panna mloda w Kill Billu ;-D a sa dopiero na 13/12 poziomie co dopeiro bedzie pozniej ,jedna z nich ma 6 gwiazdek w wlace katana i teraz pakuje jej sprawnosc poslugiwania sie 1 bronia a pozniej dam dwiema ,druga to troche dowlailembol mogla byc lepsza na poczatku bo dalem 2 gwiazdki w innej broni i teraz ma tylko 4 w katanie a z czasem itak dojdzie do formy zreszta w duecie sa niepokonane juz to mowilem ale ta lepsza praktycznie sama zadawala woundy Firkragowi oczywsice z uzyciem niewielkiego distraction w postaci jakis przywolancow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 4 rozdziale i mam problem, mianowicie w jednym z pokojów znajduje sie 11 posągów i posrodku skrzynia, a w niej przedmioty(11) i mam dopasować kazdy przedmiot do posągu i już probowałem z 10 razy i nic :/
Jesli ktoś pamięta jak to rozwiazać prosił bym o pomoc.
z góry dziekuje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 15:14, Kermit 13 napisał:

Jestem w 4 rozdziale i mam problem, mianowicie w jednym z pokojów znajduje sie 11 posągów i
posrodku skrzynia, a w niej przedmioty(11) i mam dopasować kazdy przedmiot do posągu i już
probowałem z 10 razy i nic :/
Jesli ktoś pamięta jak to rozwiazać prosił bym o pomoc.
z góry dziekuje :]

ej no stary poglowkoj troche...;-) najlepiej to isc na latwizne i zapytac co i jak sprobuj chcociaz to naprawde niewymaga megainteligencji a wiesz jaka pozniej satysfackcja ,ja jestem zadowolony ze sam rozkminilem chciaz tez mialem ochote zapytac...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 15:23, wanan napisał:

ej no stary poglowkoj troche...;-) najlepiej to isc na latwizne i zapytac co i jak sprobuj
chcociaz to naprawde niewymaga megainteligencji a wiesz jaka pozniej satysfackcja ,ja jestem
zadowolony ze sam rozkminilem chciaz tez mialem ochote zapytac...:-)


Stary...ale ja już probowałem wiele razy i na wiele sposobów i wiem, ze tego nie rozwiaze, a chce grać dalej, a teraz jestem w martwym punkcie :|
a po co piszesz zebym pogłowkował... spodziewałem sie raczej odpowiedzi na moj problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2006 o 15:27, Kermit 13 napisał:

Stary...ale ja już probowałem wiele razy i na wiele sposobów i wiem, ze tego nie rozwiaze,
a chce grać dalej, a teraz jestem w martwym punkcie :|
a po co piszesz zebym pogłowkował... spodziewałem sie raczej odpowiedzi na moj problem.


Tutaj rady rypu pogłówkuj nic nie dadzą, bo te kombinacje sa nielogiczne i wg mnie bez sensu. Nie pamiętam rozwiązania, ale wiem że nie bardzo trzymało się kupy, za to mogę Ci napisać, że jak nikt nie podpowie to spokojnie możesz iść dalej, bo nagroda to jakaś lipna zbroja dla woja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejność od lewej strony: Gwiezdny Medalion, Złota Opaska, Znoszone Buty, Słój Wody, Zegar Słoneczny, Medalion Słońca, Medalion Miecza, Skuty Człowiek, Lustro, Klepsydra, Czaszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 15:39, Budo napisał:

Tutaj rady rypu pogłówkuj nic nie dadzą, bo te kombinacje sa nielogiczne i wg mnie bez sensu.
Nie pamiętam rozwiązania, ale wiem że nie bardzo trzymało się kupy, za to mogę Ci napisać,
że jak nikt nie podpowie to spokojnie możesz iść dalej, bo nagroda to jakaś lipna zbroja dla
woja :)

Nie no logiczne to one są, rozwiązania opierają się na skojarzeniach, jednak dośc odległych skojarzeniach i na tym, wydaje mi się, polega problem, ja straciłem pół dnia by się dowiedzieć jaka to kombinacja, walcząc ze sobą by nie skorzystać z solucji :D Udało się i chyba w życiu nie miałem tyle satusfakcji z gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować