Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

e tam ZŁO rzadzi (tylko ceny wyrzsze) jak dalem ja na team capitana w teamie bo miala 21 charyzmy i jak reputacja byla troche wyrzsza to nie narzekal tak edwin i korgan ( zauwaz ze ja w teamie mam same zle postacie) a jej male kruche czarne serce mieknie i w ToB na koniec romansu niestety zostaje zabita przez sluzke Lothl (ale to juz po tym jak skonczymy grac) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawa Hp jest troche gorsza nie radzi sobie zbytnio na poczatku ale potem jazda:D 100 hp jakos moze wyciagnac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mialem Woja na miecze obureczne to jakos sie sprawowal , ogolnie to zalezy jaka rozgrywke preferujesz ja kiedy zaczynalem jeszcze pare lat temu mialem dobre postacie (z charakteru) a teraz na psy zszedlem ale cuz zycie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to w Bg gram jak mam przerwy w tym co robie kiedys gralem troche w FPP po necie nawet w cs source mi szlo bo swojego czasu cos tam wygralem ale mimo wszystko w BG gram bo mnie inspiruje do dzialan i rysowania setek fan artow zwiazanych z fantasy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, mam dylemat. Co zrobić z Keldornem? Pogodził się z żoną i gdy ona prosi go o zostanie w domu, ten tylko pyta się mnie: "Tristan?" *. :) Jakie rozwiązanie wy wybraliście?

* imię mojego kensaia, a jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakąś stronkę, gdzie zebrane są smieszne odzywki postaci z BG2? Chodzi mi szczególnie o powiedzonka jana Jansena, Minsca i tego czerwonego maga (zawsze zapominam jak ma na imię :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś na PS2 chyba w BG2 Dark Alliance , chyba tak to sie nazywa bo zawsze zastanawialem sie co to jest i o czym opowiada ale z tego co widze to moze byc cos jak NwN [ktorego nie lubie] czyli prosta fabula i duzo machania mieczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 11:49, Sidal napisał:

Może mi ktoś powiedzieć kiedy dokładniej Yoshimo mnie zdradzi???


Pewnie może, ale po co? Lepiej chyba mieć niespodziankę, prawda? ;-) A jeśli koniecznie chcesz wiedzieć to...


...


...


...


... w Przytułku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie TDD, ah nie mogę się już doczekać na tą polonizację, a znam na tyle język angielski aby sobie cosik tam przetłumaczyć. Ledwo co rozpocząłem grę i mogę stwierdzić, że jest ten modzik kapitalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 12:20, Mumin napisał:

Pewnie może, ale po co? Lepiej chyba mieć niespodziankę, prawda? ;-) A jeśli koniecznie chcesz
wiedzieć to...

Dnia 17.02.2006 o 12:20, Mumin napisał:

... w Przytułku.


He he.. dzięki:) i tak zero niespodzianki bo już mi kumpel o tym truł, że mnie zdradzi.. a tak przynajmniej będe wiedział kiedy moge mu najpóźniej jego katane zakosić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 13:55, Sidal napisał:

He he.. dzięki:) i tak zero niespodzianki bo już mi kumpel o tym truł, że mnie zdradzi.. a
tak przynajmniej będe wiedział kiedy moge mu najpóźniej jego katane zakosić:)

To kopnij kumpla w siedzenie, bo Ci zepsuł trochę zabawy ;-) A z katany nie będziesz miał specjalnego pożytku, bo możej jej używać wyłącznie Yoshi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 13:01, Harmegidon napisał:

Zainstalowałem sobie TDD, ah nie mogę się już doczekać na tą polonizację, a znam na tyle język
angielski aby sobie cosik tam przetłumaczyć. Ledwo co rozpocząłem grę i mogę stwierdzić, że
jest ten modzik kapitalny.



tylko że jest bardzo zabugowany:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 08:47, 4Ever napisał:

Grał ktoś na PS2 chyba w BG2 Dark Alliance , chyba tak to sie nazywa bo zawsze zastanawialem
sie co to jest i o czym opowiada ale z tego co widze to moze byc cos jak NwN [ktorego nie lubie]
czyli prosta fabula i duzo machania mieczem :D


ja grałem we 2 u qmpla, sieczka i tyle ale nawet fajna:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować