Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2007 o 17:28, hito_kun napisał:

Żeby grać wieloklasowcem, musisz przy tworzeniu postaci wybrać rasę inną niż człowiek i od
razu wybrać sobie jakim wieloklasowcem będziesz. Jeżeli chcesz dwuklasować, to musisz stworzyć
człowieka. Nie może on być bardem ani paladynem i musi mieć minimum 17 w statystyce najważniejszej
dla profesji, na którą che przejść. Dwuklasować można w dowolnym momencie po osiągnięciu drugiego
poziomu.

Zaraz powoli. Chce zagrac Wojownik/Mag/Złodziej. Czyli wybieram dajmy na to elfa i tyle?? Potem samo już wszystko poleci?? Czy trzeba robić to co napisałeś przy dwuklasowości??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 17:31, Erton napisał:

Chce zagrac Wojownik/Mag/Złodziej. Czyli wybieram dajmy na to elfa i tyle??


IMO lepiej wziąć półelfa. W tym wypadku dwuklasowanie Cię nie dotyczy. Po prostu od razu lecisz z trzema profesjami na raz. Przy tworzeniu postaci i wyborze klasy masz przycisk wieloklasowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2007 o 17:34, hito_kun napisał:

IMO lepiej wziąć półelfa. W tym wypadku dwuklasowanie Cię nie dotyczy. Po prostu od razu lecisz
z trzema profesjami na raz. Przy tworzeniu postaci i wyborze klasy masz przycisk wieloklasowość.

Okej dzieki. No to po Spellforce zaczynam pocinać w BG2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry!
Bardzo żałuje że oficjalna strona nie jest aktualizowana przynajmniej tak mi się wydaje:P
I mam pytanko (właśnie jutro wysyłam płyty z BG2 do wymiany) kto by był najlepszy jaka rasa na łucznika ?
Zwykle wybierałem albo człwoieka albo półelfa no ale może znacie lepszą rase... proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 17:48, Petro89 napisał:

Bardzo żałuje że oficjalna strona nie jest aktualizowana przynajmniej tak mi się wydaje:P

Niestety nie jest, ale to może się zmienić. Gdyż chcę zostać nowym redaktorem strony.

Dnia 20.05.2007 o 17:48, Petro89 napisał:

I mam pytanko (właśnie jutro wysyłam płyty z BG2 do wymiany) kto by był najlepszy jaka rasa
na łucznika ?

Myślę że elf lub człowiek najlepiej sie do tego nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 17:48, Petro89 napisał:

Zwykle wybierałem albo człwoieka albo półelfa no ale może znacie lepszą rase... proszę o pomoc


Przede wszystkim elf, ze względu na bonus do zręczności. Ew. człowiek lub półelf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 17:48, Petro89 napisał:

I mam pytanko (właśnie jutro wysyłam płyty z BG2 do wymiany) kto by był najlepszy jaka rasa
na łucznika ?


Najlepiej coś, co ma bonusy do zręczności (elf i chyba niziołek), albo przynajmniej nie ma minusów do tejże (a takie ma chyba krasnolud). Ja wybrałbym elfa.
PS. Ale łucznika Łowcę czy Wojownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łowce -Łucznik no to chyba elfa spróbuje tylko teraz muszę poczekać aż płytki wrócą jak ja taak długo wytrzymam a jeszcze jedno kim się nałatwiej przechodzi grę ? Bo szczerze mówiąc jeszcze nigdy nie przeszedłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 17:54, balduran2 napisał:

> Bardzo żałuje że oficjalna strona nie jest aktualizowana przynajmniej tak mi się wydaje:P

Niestety nie jest, ale to może się zmienić. Gdyż chcę zostać nowym redaktorem strony.


Bardzo bym się cieszył i pewnie wielu fanów BG a wiesz może coś dokładniej kiedy będzie pierwsza aktualizacja ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 18:37, Petro89 napisał:

Bardzo bym się cieszył i pewnie wielu fanów BG a wiesz może coś dokładniej kiedy będzie pierwsza
aktualizacja ? :P

Nic na razie nie wiem - bo napisałem że "chcę zostać" nowym Redaktorem a nie że zostałem.
Napisałem w tej sprawie do "władz" Kolektywu i czekam na odpowiedź.
Jeśli wszystko pójdzie jak należy będę potrzebował jakiś ludzi do pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 18:43, balduran2 napisał:

Jeśli wszystko pójdzie jak należy będę potrzebował jakiś ludzi do pomocy.


Jeżeli Cię przyjmą i będziesz miał konkretny plan działania, to jestem skłonny pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jakby coś to w malutkich rzeczach mogę pomagać... Na przykład mogę Ci szukać błędów ortograficznych, stylistycznych i wogule... no i jak coś to napisz na gramsajcie jest tam e-mail i gg chyba zaraz sprawdze na zapas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 18:56, hito_kun napisał:

>i wogule...

Jesteś pewien, że nadajesz się do korekty?

Dobra, nie kłóćcie się.
Jeśli macie jakieś propozycje, to piszcie do mnie na Tlen, GG lub maila.
A tak w ogóle, to chyba raczej nie będę potrzebował "redaktora-korektora".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie kłóci. Skontaktuję się z Tobą, jak oficjalnie przyznają Ci dowództwo nad stronką. Nie lubię dzielić skóry na niedźwiedziu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 21:36, Petro89 napisał:

A właśnie jak będę robił tego łucznik-łowce to jaką najlepjej wziąć podklase :) ???


Przecież łucznik jest podklasą łowcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować