Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

ej powiedzcie mi dlaczego moge miec wszystkie twierze na raz?? Gram paladynem i np dzisiaj uratowalem juz Haerdalisa i mi dali teatr:D czy to przez jakies mody?? napewno:) tylko jakie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 21:57, Piciulec napisał:

ej powiedzcie mi dlaczego moge miec wszystkie twierze na raz?? Gram paladynem i np dzisiaj
uratowalem juz Haerdalisa i mi dali teatr:D czy to przez jakies mody?? napewno:) tylko jakie??

Na pewno umożliwia to jeden z modułów easy of use, nie wiem czy jeszcze jakiś mod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My ci mamy mówić, jakie mody masz zainstalowane?? Nie czytałeś co pisało na ekranie w trakcie instalacji, tylko bezmyślnie waliłeś w [Enter]? Prawdopodobnie masz zainstalowane Ease of Use albo BG2Tweaks i to jeden z ich komponentów sprawił, że możesz mieć wiele twierdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież każdy mod ma plik readme i tam pisze co się dzieje po instalacji danego komponentu. Przy instalacji też miałeś wymienione elementy, które się będą instalować i musiałeś to potwierdzać. Czas zacząć myśleć samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 22:26, hito_kun napisał:

Przecież każdy mod ma plik readme i tam pisze co się dzieje po instalacji danego komponentu.
Przy instalacji też miałeś wymienione elementy, które się będą instalować i musiałeś to potwierdzać.
Czas zacząć myśleć samemu.


troche tego bylo i nie chcialo mi sie czytac:P Moj blad nie denerwuj sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 22:27, Piciulec napisał:

troche tego bylo i nie chcialo mi sie czytac:P Moj blad nie denerwuj sie:P


Ale Hito ma rację. Jak nie wiesz który mod to zrobił, to nie przychodź z płaczem na Forum, jeśli nie chce Ci się zajrzeć do Readme moda. Bo, jeśli każdy by tak robił, to wiele z tego tematu by nie zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z BG Trilogy. Właśnie zabiłem Sarevoka i powróciłem do pałacu książęcego, żeby zdać relację i przenieść się do Cieni Amn. Gadam chwilę z pajacami, po czym jest scenka pojmania drużyny przez Złodziei Cienia i Mae''Vara. Później pojawia się ekran wczytywania (prawdopodobnie gra ładuje Lochy Irka) i w tym momencie Baldur wywala mnie na pulpit, mam czarny prostokąt na 3/4 ekranu, a Menedżer Urządzeń pokazuje, że aplikacja nie odpowiada. Próbowałem kilkukrotnie i ciągle to samo. Dałoby się to przeżyć, gdyby nie to, że tak samo robi mi, gdy próbuję rozpocząć NOWĄ rozgrywkę Cieni Amn z importowanym bohaterem z save tuz przed wejściem do pałacu książęcego. Powiem, że zaczyna mnie to trochę ^$#$*, bo nie mam ochoty jeszcze raz wszystkiego instalować. Jeżeli ktoś grał w BGT i miał takie problemy, to niech powie jak sobie z nimi poradził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja miałem taki problem, tyle, że Baldurka wywalało często. W pewnym momencie cała gra się schrzaniła. Jak sobie z tym poradziłem? Przestałem grać, bo nie mam najmniejszej ochoty jeszcze raz wszystkiego instalować, a wolę mieć dobry nastrój przed egzaminami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem nieaktualny, bo właśnie zaimportowałem postać do BG bez BGT i działa. Zostaje mi teraz tylko instalacja modów i mogę grać dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 15:59, hito_kun napisał:

Problem nieaktualny, bo właśnie zaimportowałem postać do BG bez BGT i działa. Zostaje mi teraz
tylko instalacja modów i mogę grać dalej:)


Trzymam kciuki, może się nie zwali :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 16:12, Icestalker napisał:

Trzymam kciuki, może się nie zwali :).


Nie wyszło:/ Któryś mod skopał mi grę i Lochy Irka nie chcą się wczytać. Robię sobie wakacje od BG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2007 o 19:17, hito_kun napisał:

Robię sobie wakacje od BG:)


JA też niestety muszę to zrobić:( praca licencjacka mi zjada cały czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 20:22, hito_kun napisał:

Wygląda na to, że będziemy pomagać ludziom mającym problemy z Baldurem, z pamięci:D

Nom zawsze tak pomagałem:P nie potrzebuję mieć gry zainstalowanej żeby pamiętać co w niej było:D w końcu przeszedłem ją masę razy:D i nie raz jeszcze to zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o to zanim wszystko zapomnicie, mam pytanko. Zamierzam przemierzyc całą sagę Bg2 na raz. I stąd moje pytanie. Jaką klasą najlepiej będzie grać. W 2 przydałby się dobry złodziej, ale w jedynce mamy Imoen. Nie chciałbym grac paladynem, a z kolei mag poczatkowo moze być za słaby. Cóż więc czynić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 20:24, Erton napisał:

o to zanim wszystko zapomnicie, mam pytanko. Zamierzam przemierzyc całą sagę Bg2 na raz. I
stąd moje pytanie. Jaką klasą najlepiej będzie grać. W 2 przydałby się dobry złodziej, ale
w jedynce mamy Imoen. Nie chciałbym grac paladynem, a z kolei mag poczatkowo moze być za słaby.
Cóż więc czynić??


To zależy od Ciebie ja zawsze będę doradzać multiklasowca:) W/M/Z lub W/M/K :) jeśli grałeś w baldura parę razy to napewno sobie takimi postaciami poradzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 20:24, Erton napisał:

Cóż więc czynić??

Reaven1 zaproponował multi i w tym w pełni się z nim zgadzam, ale wszystko zależy od twojego stylu rozgrywki i poziomu trudności jaki preferujesz, ew jeżeli nie chcesz multi to mogę polecić łowcę - wojownik niezły + ograniczony zasób zaklęć kapłana no i krycie się w cieniu (ze sztyletowaniem jeżeli wybierzesz odpowiednią podklasę w 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z multi, jeżeli masz zamiar grać sześcioosobową drużyną weź maga/wojownika. Ew. wojownika z BG1 dualuj sobie w BG2 na maga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować