Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

mialem uratowac tyrianne przed jakimis zabujcami no to ja uratowalem i czekam na tego jej wuja i czekam i on nie przychodzi kiedy ma on zamiar przyjsc?? odpoczolem nawet i jeszcze nie przyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 13:01, Piciulec napisał:

mialem uratowac tyrianne przed jakimis zabujcami no to ja uratowalem i czekam na tego jej wuja
i czekam i on nie przychodzi kiedy ma on zamiar przyjsc?? odpoczolem nawet i jeszcze nie przyszedl

Spróbuj wejść na górę i pogadać z panną, potem zejdź na dół i wuj powinien się po chwili pojawić... a racje, użyj wykrycia zła gdy będziesz obok niego, jeśli okaże się zły ZASIECZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak oni zaatakowali to ja odrazu na gore weszlem i oni za mna i tam ich zabilem i podchodze a do tyriiany a ona mowi zejdz na dol i zoba czy jeszcze tam kogos nie ma a tego wuja nie ma i nie ma:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz zaczekać chwilę na niego. Jak się nie pojawi, to wczytaj grę sprzed tego questa i spróbuj jeszcze raz. Jeżeli i tak go nie będzie to wtedy trzeba skubańca kodem przywołać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 13:15, hito_kun napisał:

Musisz zaczekać chwilę na niego. Jak się nie pojawi, to wczytaj grę sprzed tego questa i spróbuj
jeszcze raz. Jeżeli i tak go nie będzie to wtedy trzeba skubańca kodem przywołać:)


to odrazu mi daj kod bo juz nie mam tego save przed:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 13:15, hito_kun napisał:

Musisz zaczekać chwilę na niego. Jak się nie pojawi, to wczytaj grę sprzed tego questa i spróbuj
jeszcze raz. Jeżeli i tak go nie będzie to wtedy trzeba skubańca kodem przywołać:)

jaki jest kod na niego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłym prosić o kod na łuskę czerwonego smoka? Bo zabiłem Firkragga 10 razy i mi ani razu nie wypadła -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 15:24, hito_kun napisał:

CLUAConsole:CreateItem("SCALER") :D


Dziękuje Ci bardzo, ale mam takie pytanie offtopowe troszkę. Czy można zrobić mozille firefox na hasło ? bo mnie wkurza jak mi wszyscy zmieniają ustawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2007 o 16:31, Battlesuit napisał:

Dziękuje Ci bardzo, ale mam takie pytanie offtopowe troszkę. Czy można zrobić mozille firefox
na hasło ? bo mnie wkurza jak mi wszyscy zmieniają ustawienia.


Masz racje jest ono offtopowe i raczej tu na nie nie dostaniesz odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 16:31, Battlesuit napisał:

> CLUAConsole:CreateItem("SCALER") :D

Dziękuje Ci bardzo, ale mam takie pytanie offtopowe troszkę. Czy można zrobić mozille firefox
na hasło ? bo mnie wkurza jak mi wszyscy zmieniają ustawienia.

wszelakie ustawienia są w profilu wiec rozwiązanie jest tu http://mozillapl.org/katalogi_i_bazy/baza_dodatkow/rozszerzenia/ustawienia/profilepassword_for_firefox ale następnym razem pytaj w właściwym wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś mając już łuske smoka poszedłem sobie do Cromwella i dałem mu co by mi zbroje zrobił, powiedział prosze masz już gotowe i nic mi nie dał... to samo z czarnym smokiem... Chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może miałeś pełen ekwipunek? Mi się taka sytuacja nie zdarzyła, za to po raz pierwszy w mojej karierze, nie znalazłem Butów Przyspieszenia w tym Międzysferowym Więzieniu. Zatłukłem tego najemnika, co zawsze je miał i guzik - był bez butów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 17:25, hito_kun napisał:

Międzysferowym Więzieniu.

Przegibana lokacja... Nigdy jej nie lubiłem, ale itemy są interesujące [w tym element ''Fali'']. Szczególnie wkurzujące są te pierdziołki wsysające do pokoi z Githyanki, no i walka z Kambionem nie jest też bułką z piwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię jak npce mi zrzędzą, że czas wykonać ich questa. Samo więzienie nie jest trudne, a i kambion to cienias. Gorzej jak się tam idzie z niskimi poziomami i nie ma się broni, żeby ubić Żywiołaki Powietrza, które przyzywa demon. Wtedy trzeba kombinować z alternatywnymi sposobami zadawania obrażeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 18:58, hito_kun napisał:

Ja nie lubię jak npce mi zrzędzą, że czas wykonać ich questa. Samo więzienie nie jest trudne,
a i kambion to cienias. Gorzej jak się tam idzie z niskimi poziomami i nie ma się broni, żeby
ubić Żywiołaki Powietrza, które przyzywa demon. Wtedy trzeba kombinować z alternatywnymi sposobami
zadawania obrażeń:)


Pozostaje nieśmiertleny magic missile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magiczny Pocisk, Zabójcza Chmura i cała reszta czarów/różdżek, które normalnie zalegają w księdze czarów/ekwipunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować