Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Mam pytanie (znowu)- czy można gdzies znalezc dialogi z BG 2 zapisane w mp3?? Bo marze zeby miec za dzwonek "Oo dziecie Bhaala sie przebudzilo, czas na kolejne eksperymenty" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na płytce z edycji kolekcjonerskiej było trochę mp3 z tekstami postaci. Nie wiem czy ktoś to gdzieś zamieścił, ale spróbuj sobie te dźwięki jakimś edytorem z gry wyciągnąć. Może da się to zrobić Near Infinity, albo Infinity Explorerem? Sam tego nigdy nie próbowałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czy wie może ktoś z was gdzie, jeśli w ogóle, można znaleźć spolszczenie do the darkest day? bardzo jest mi niezbędne, bo choć lubię angielski, to klimat polskiej wersji jest o niebo lepszy. Pozdrawiam bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 15:09, Paulson napisał:

Ludzie, czy wie może ktoś z was gdzie, jeśli w ogóle, można znaleźć spolszczenie do the darkest
day? bardzo jest mi niezbędne, bo choć lubię angielski, to klimat polskiej wersji jest o niebo
lepszy. Pozdrawiam bardzo!


Niestety tłumaczenie jest kompletne, ale nie sprawdzone, czyli zawiera dużo błędów i do tego jest nie-Weidu, jednym słowem nie polecam. Mimo wszystko powinno byćna forum CoB (Children of Bhaal), ale o ile wiem mają kłopoty z serverem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2007 o 15:22, Icestalker napisał:

Niestety tłumaczenie jest kompletne, ale nie sprawdzone, czyli zawiera dużo błędów i do tego
jest nie-Weidu, jednym słowem nie polecam. Mimo wszystko powinno byćna forum CoB (Children
of Bhaal), ale o ile wiem mają kłopoty z serverem...


Muszę Cię trochę zdziwić:) od dłuższego czasu już jest dostępne sprawdzone i dobrze wykonane spolszczenie w wersji Weidu:) a można je znaleźć choćby i tu:) http://coin.augrafi.net/mod/PolishTDD.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 16:39, Lukullus napisał:

Cześć.
Pytanko: Jaki wpływ na doświadczenie ma zmiana ustawień trudności gry?


podwyższenie stopnia trudności nie ma żadnego wpływu na wysokość otrzymywanego doświadczenia, ale obniżenie chyba obcina doświadczenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 18:47, hito_kun napisał:

Obniżenie poziomu trudności także nie ma wpływu na otrzymywane punkty doświadczenia.

W BG 1 na pewno ma. Swego czasu to sprawdziłem... No ale to tak tylko dodatkiem bo zapytanie było o BG2, więc tak tylko dopowiadam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Kawalerze na 7-8 poziomie zdualowanym na wojownika? Teoretycznie kawaler dostaje wszystkie premie na początku, potem tylko przybywa przełamanie strachu, a jeśli dodamy wojownika, to trafianie wysokie, na 2+ takim Kasomirem potrafi zaskoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 20:32, hito_kun napisał:

Nie byłem w 100 % pewien (skleroza), ale po konsultacji z Reavenem jestem:) Paladynów nie można
dualować:P


Dokładnie tak :) niestety jak na złość albo na szczęście, palladyna nie zdwuklasuje się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 20:34, reaven1 napisał:

> Nie byłem w 100 % pewien (skleroza), ale po konsultacji z Reavenem jestem:) Paladynów
nie można
> dualować:P

Dokładnie tak :) niestety jak na złość albo na szczęście, palladyna nie zdwuklasuje się:P


Szkoda, byłby wojownik doskonały. A tak pozostaje sam Paladyn. Najlepszy jest chyba kawaler, ale brak możliwości strzelania boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2007 o 20:41, Battlesuit napisał:

Szkoda, byłby wojownik doskonały. A tak pozostaje sam Paladyn. Najlepszy jest chyba kawaler,
ale brak możliwości strzelania boli.


Słuchaj jeśli chcesz palladyna tylko dlatego że używa karsomira, to zawsze możesz wziąć łotrzyka:) po któryś tam poziomie ma umiejętność używania każdego przedmiotu:D noi strzelać może :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 20:44, hito_kun napisał:

Najlepszy jest Inkwizytor. A brak umiejętności paladyna nie boli:)


Ja tam wolę czystego wojownika, albo bersekera:D jak oni sie wpienią to i palladyna w pieruny wyślą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale rozmowa toczy się w kategorii ,,Jakim paladynem najlepiej grać", a nie ,,Jaką postacią wybić pół Fearunu":P Chociaż wtedy byś znowu z multi wyskoczył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 20:48, hito_kun napisał:

Ale rozmowa toczy się w kategorii ,,Jakim paladynem najlepiej grać", a nie ,,Jaką postacią
wybić pół Fearunu":P Chociaż wtedy byś znowu z multi wyskoczył:)


no ba:D gdybym miał do wyboru to zawsze bym multi wybrał:D i trupami bym ścielił drogi mojego krwawego pochodu:D wszystkie dziewice by zdejmowały bieliznę przez głowę na widok mojego W/Z/M :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować