Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2006 o 22:42, Hubi Koshi napisał:

Aerie jak by nie patrzyć jest elfką i biorąc pod uwage ludzką długość życia na pewno jest już dość "stara" by > za nieletnią jej nie uważać :-P


Może Elfy zyją dłużej ale rozwijają się wolniej?:P Czyli iloraz: stopień rozwoju/liczba lat u ludzi i elfów jest identyczny:P To właśnie przez taki brak doświadczenia życiowego Aerie mnie przyciągnęła. Eh to był mój pierwszy romans w BG2, co za czasy:P Każdy kto będzie nastawał na jej cześć może liczyć na porządny oddech smoka z mojej strony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 23:25, shinian napisał:

Każdy kto będzie nastawał
na jej cześć może liczyć na porządny oddech smoka z mojej strony:P

Nie zapominaj o moim Karsomierzu którym sie radośnie pobawie w podanej przez ciebie sytuacji obrażania Aerie :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 23:25, shinian napisał:

Każdy kto będzie nastawał na jej cześć może liczyć na porządny oddech smoka z mojej strony:P

Oddech smoka mi nie straszny. Mam go każdego ranka po ciężkiej nocy :]
Szczerze powiedziawszy dziwi mnie liczba adoratorów Aerie. Strasznie męcząca jest. Tylko Anomen bardziej mnie irytuje. A Aerie, no cóż, straszyła, że jesli od niej odejdę, to powyrywa sobie skrzydełka.
Tę bajeczkę o niewoli to oczywiście wymyśliła dla naiwiaków ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze wyjasnie dokladnie o co mi chodzi. otoz gram sobie w bg I i mam w druzynie imoen, nie podoba mi sie on i chce go znienic. w okienku "karta postaci" klikam "modyfikacja" jest opcja "wyglad" ale jest nie aktywna (nie moge zmienic portretu tak jak glownemu bohaterowi). czy zatem jest mozliwosc zmiany postretu imoen i jak to zrobic jesli tak?

post z innego forum ale tam mni nikt nie potrafil pomoc :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 00:15, thegunfire napisał:

moze wyjasnie dokladnie o co mi chodzi. otoz gram sobie w bg I i mam w druzynie imoen, nie
podoba mi sie on i chce go znienic. w okienku "karta postaci" klikam "modyfikacja" jest opcja
"wyglad" ale jest nie aktywna (nie moge zmienic portretu tak jak glownemu bohaterowi). czy
zatem jest mozliwosc zmiany postretu imoen i jak to zrobic jesli tak?

post z innego forum ale tam mni nikt nie potrafil pomoc :<

Ja rozumiem, że teraz homoniewiadomo na ulicach i w o góle, ale chyba jeszcze obowiązuje stary podział na kobiety i meżczyzn. Imoen to kobieta!!!
Przenieś save''a do save''ów multiplayerowych (z folderu Save do MPSave) i w multi możesz wszystko. Jak już zrobisz co trzeba to przenieś go z powrotem, bo w multi jest opóźniona pauza co potrafi czasem zirytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 00:39, thegunfire napisał:

przez to kopiowanie postow tak wyszlo chodzilo mi o portret (ten "on") :)

dzieki zaraz sprawdze to ;D

Proponuje prostrze rozwiązanie... Shadow Keeper ;) bądź w przypadku BG I Sword Coast Keeper :D Zmienisz portrecik dowolnej postaci w kilka sekund .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2006 o 22:10, walgierz napisał:

Jeden chce się zadawać z siostrą, drugi z nieletnią. A to jestem wredny, zły krasnolud... :P

Jaką tam nieletnią? Miałem na myśli po prostu małą dojrzałość wewnętrzną, jaką można zaobserwować u wielu pełnoletnich ;P Pedofila ze mnie nie rób ;-)

Hubi Koshi, dzięki za wsparcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 01:23, boogie85 napisał:

Proponuje prostrze rozwiązanie... Shadow Keeper ;) bądź w przypadku BG I Sword Coast Keeper
:D Zmienisz portrecik dowolnej postaci w kilka sekund .


Ładnie wszyscy kombinujecie, ale najprostsze rozwiązanie (bez instalowania czegokolwiek) macie tuż pod nosem: http://bg2.cdprojekt.com/default.asp?id=html\mody\portrety

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie: Jak wolicie: grać kilkuosobową drużyną czy tylko bohaterem?

Ja przedtem grałem jedynie 4-6 osobową drużyną, ale teraz gram samym czarownikiem (nie magiem!) i nie jest źle. W lochach Irenicusa bylo troche klopotów, ale jak doszedłem do Podmroku jest dość łatwo, bo moge używać już czarów z 9 poziomu magii, i jest zadziwiająco łatwo! A wy, jak wolicie grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 20:44, Niclas napisał:

Mam do was pytanie: Jak wolicie: grać kilkuosobową drużyną czy tylko bohaterem?

Niom to zależy. Jeśli wolisz być ekstremalnie potężny i na dodatek utrudnić sobie życie (ciężko czasami grać jedną postacią) to prosze bardzo. Jednak jeśli wolisz i lubisz postacie poboczne i całą masę historii i questów z nimi związanych to tak jest lepiej.
Ja zdecydowanie wole drugą opcje :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze wolę mieć team właśnie ze względu na questy i co za tym idzie także itemy. Rozwinięcie doświadczenia dla calej druzyny nie jest problemem, więc nic nie tracę a gdy chcę sprawdzić możliwości postaci to zawsze mogę zrobić sobie solo ze smokiem czy cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 20:44, Niclas napisał:

Mam do was pytanie: Jak wolicie: grać kilkuosobową drużyną czy tylko bohaterem?


Ja również wolę drużynę. :) Im więcej postaci w drużynie, tym większa frajda z gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropos drużyny to przerzuciłem sie na BG2 i chce sobie zmajstrować następującą drużynke
Ja (Warriorek)
Keldorn
Korgan
Viconia
Edwin
Jan Jansem

Z drobnym zastrzeżeniem że albo Korgan/Edwin/Jan wylecą kiedy sie dostane do Imoen (jeszcze nie zdecydowałem który. Mam nadzieje że taka drużynka zapewni mi co nieco rozrywki :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 22:34, Sarafan_Knight napisał:

A wiesz, że Viconia i Keldorn mogą się pozabijać? :)

Mało możliwe poinstalowałem sobie Easy-of-Use co by mi sie postacie NIE pozabijały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 22:32, Hubi Koshi napisał:

Apropos drużyny to przerzuciłem sie na BG2 i chce sobie zmajstrować następującą drużynke

Nie wierzę, że to mówię, ale po co Ci aż trzech wojów? :)
Dwóch w zupełności wystarczy. dajmy na to Ty i Korgan. Viki jako szpital polowy, Jan i Edwin artyleria i poszukać kogoś do walki dystansowej. Ale to tylko moja opinia :)

PS. A co do dyskusji: samemu czy w drużynie to ja zacytuję:
"...Jedyną czynnością, która dobrze wychodzi samotnym, jest samogwałt" :]
Tam też chodziło o podobny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2006 o 22:43, walgierz napisał:

Nie wierzę, że to mówię, ale po co Ci aż trzech wojów? :)
Dwóch w zupełności wystarczy. dajmy na to Ty i Korgan. Viki jako szpital polowy, Jan i Edwin
artyleria i poszukać kogoś do walki dystansowej. Ale to tylko moja opinia :)

No to już mam odpowiedź kogo wywale kiedy dorwe Imoen :-] Bardzo cim dziemkuje

Dnia 17.06.2006 o 22:43, walgierz napisał:

"...Jedyną czynnością, która dobrze wychodzi samotnym, jest samogwałt" :]

Hmm niech zgadne Trzeci tom pięcioksięgu, rozdział gdzie była zupka z rybek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować