Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2006 o 10:10, Piotrbov napisał:

Primo:Dobra jest Imoen jako złodziej?
Secondo:W którym momencie można spowrotem wziąć Imoen do drużyny ( tak dokładniej pls. )

Imoen nie jest zbyt dobrym złodziejem, ale wystarzy jeśli potrzebujesz ją tylko do otwierania zamków i rozbrajania pułapek, odzyskujesz ją w czarowięzach, czyli w trzecim rozdziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnołem sobi moda Item Upgrade i mam małe problemy ze znalezieniem przedmiotów np. pierścień otwierania zamków i amulet blokowania czarów jeśli ktoś kojaży gdzie to znaleść to prosze niech napisze a jeśli ma wykaz przedmiotów ze składnikami po polsku to prosze o przesłanie na emai: mrukop4@o2.pl
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 22:25, Piotrbov napisał:

Apropo tego smoka. Jak go można rozwalić?

Ja mam taka samą taktyke na wszystkie smoki rozstawiam do okoła niego pułapki czary ochronne na siebie złodziej ukryty z tyłu troche stworków i heja :) zawsze działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 10:23, Mrukpo4 napisał:

Ściągnołem sobi moda Item Upgrade i mam małe problemy ze znalezieniem przedmiotów np. pierścień
otwierania zamków i amulet blokowania czarów jeśli ktoś kojaży gdzie to znaleść to prosze niech
napisze


pierścień - o ile dobrze pamiętam chodzi Ci o pierścień wytrychów. Gdy będziesz w Dokach udaj się do Renala Krwawego Skalpa, po wycieczce do tego jegomościa powinno się otworzyć niedostępne do tej pory wejście znajdujące sie w prawym górnym rogu na mapce Doków. Tam spotykasz pewnego złodzieja etc. etc. dalej powinienes juz sobie poradzić.

amulet blokowania - znów nie jestem do końca pewny, ale w Podmroku znajduje się siedziba obserwatorów gdzie (jak mi się wydaje) zdobyć można wspomniany amulet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 10:17, boogie85 napisał:

Imoen nie jest zbyt dobrym złodziejem, ale wystarzy jeśli potrzebujesz ją tylko do otwierania
zamków i rozbrajania pułapek, odzyskujesz ją w czarowięzach, czyli w trzecim rozdziale.


A dokładniej kiedy? Po walce z Irenicus''em?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Czy mod Item Upgrade trzeba instalować przed rozpoczęciem gry, czy można w trakcie rozgrywki? (początek gry, z Cromwellem jeszcze nie rozmawiałem).
Spotkaliście się kiedyś z sytuacją, że Windows blokuje instalację moda, pomimo drugiego naciśnięcia na setup? Da się temu zapobiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 12:12, Piotrbov napisał:

A dokładniej kiedy? Po walce z Irenicus''em?


Przed.
Dostajesz się do Czarowięzów, tam zostajesz poddany próbie - musisz wydostać się z labiryntu (lochów, jak zwał tak zwał) znajdujących się pod nimi, a następnie zmierzyć się z Irenikusem. Imoen możesz dołączyć do ekipy w chwili rozpoczęcia przygód w labiryncie - będzie tam razem z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 12:33, walgierz napisał:

Mam pytanie.
Czy mod Item Upgrade trzeba instalować przed rozpoczęciem gry, czy można w trakcie rozgrywki?
(początek gry, z Cromwellem jeszcze nie rozmawiałem).


Można w trakcie ;)

Dnia 16.08.2006 o 12:33, walgierz napisał:

Spotkaliście się kiedyś z sytuacją, że Windows blokuje instalację moda, pomimo drugiego naciśnięcia
na setup? Da się temu zapobiec?


W tej kwestii niestety Ci nie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie.

jestem w trakcie robienia questu w Suldanesslar, czy moge teraz sobie na jakis czas wyjsc z miasta po to żeby pojsc do innych lokacji <przełecz malego zeba, północny las, lasy tethyru> zeby tam porobic questy? bo nie wiem czy przez to że mnie nie bedzie chwile cos sie nie zwali w misji, bo w dzienniku jest napisane ze musze sie spieszyc bo Irenicus coś tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 12:51, Ian Ard napisał:

mam pytanie.

jestem w trakcie robienia questu w Suldanesslar, czy moge teraz sobie na jakis czas wyjsc z
miasta po to żeby pojsc do innych lokacji <przełecz malego zeba, północny las, lasy tethyru>
zeby tam porobic questy? bo nie wiem czy przez to że mnie nie bedzie chwile cos sie nie zwali
w misji, bo w dzienniku jest napisane ze musze sie spieszyc bo Irenicus coś tam...


o ile dobrze pamietam, to spieszyc musisz sie tylko w podmroku. a tak, to tylko taka figura retoryczna. imoen cierpi-pospiesz sie, irenicus knuje posipesz sie itp. ale i tak spisz po kazdej walce 8 godzin, zeby czary odzyskac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 12:51, Ian Ard napisał:

bo nie wiem czy przez to że mnie nie bedzie chwile cos sie nie zwali


Jeśli da się opuścić miasto elfów, to wal śmiało. Ja nigdy tak nie robiłem, ale wg mnie nic złego nie powinno się wydarzyć. Zresztą od czego ma się save''y!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 14:30, Shadowtear napisał:

Jeszcze proszę o mod umożliwiający posiadanie wszystkich twierdz + romanse

Nie żebym był złośliwy :D ale pod adresem www.google.pl znajdziesz wszystkie mody jakie tylko sobie zażyczysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 15:07, boogie85 napisał:

Nie żebym był złośliwy :D ale pod adresem www.google.pl znajdziesz wszystkie mody jakie tylko
sobie zażyczysz :P

Po co Google? Tutaj jest potężna baza modów:
http://modlist.pocketplane.net/
No i jeszcze tu: http://www.weidu.org/
Znajdziesz praktycznie wszystkie. A jeśli nie wszystkie, to zdecydowaną większość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 15:22, Mumin napisał:

Po co Google? Tutaj jest potężna baza modów:
http://modlist.pocketplane.net/
No i jeszcze tu: http://www.weidu.org/
Znajdziesz praktycznie wszystkie. A jeśli nie wszystkie, to zdecydowaną większość :)


Ja znam te adresy, ty również. Czas uświadomic jeszcze nieoświeconych fanów baldura. Szukajac modów nie pytałem na żadnym forum, znalazłem kilka polskich stron o sadze, później zacząlem przeglądac te anglojęzyczne. Czasami też trzeba nieco wysilc szare komórki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem - otóż podczas walki z sendai (Jeden z głównych przecwiników w thron of baala) zdarzało mi sie wracać kilka razy do strefy kieszeniowej. W niej odpoczywałem ew. wskrzeszałem bohaterów. Raz wskrzesiłem Korgana - krasnoluda -wojownika. Potem zaś szybko wróciłem do walki, ale krasnal sie nie pojawił. Czy ktoś wie jak/dlaczego to sie stało i jak to naprawić? Usuwanie go z drużyny nie daje efektu, nie ma go w strefie kieszeniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować