Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2005 o 11:56, subaruwrc napisał:

niemoge pojsc dalej bo mam zadanie do wykonania


Dobra. Jeżeli jesteś na początku dodatku to wystarczy porozmawiać z tymi kamiennymi głowami w gaju, a reszta praktycznie zrobi się sama. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 11:58, subaruwrc napisał:

gg 298 11 76,zeby nie zameczac forum:-)


Ja bym radził jednak na forum, bo w końcu po to ono jest, a poza tym może ktoś inny na tym skorzysta w przyszłości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 11:59, subaruwrc napisał:

gadalem,ale oni tylko mowia kogo maja mi wezwac,mam 5 osób


Aha. To już wiem, w którym momencie jesteś. :) Wystarczy udać się na zachód po schodach i przprowadzić tam krótką rozmowę oraz walkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim :)
Mam dwa pytania, jako ze gram w BG2 pierwszy raz to sami wiecie......
Czy z druzyna ja wojownik, Minsck(tak sie pisze;p?)Aerie, Viconia, Yoshimo i Jan Jansen uda mi sie cos zdzialac na dluzsza mete ?(Edwina zabilem, tego krasnaluda z miedzianego diademu rowniez)


i drugie, jesli mi sie uda..skad wziac tej glupi czar "wylom" o ktorym wszyscy mowia a Aerie go nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 20:46, Carmon napisał:

Czy z druzyna ja wojownik, Minsck(tak
sie pisze;p?)Aerie, Viconia, Yoshimo i Jan Jansen uda mi sie cos zdzialac na dluzsza mete ?(Edwina zabilem, tego krasnaluda
z miedzianego diademu rowniez)


Szkoda, że zabiłeś Edwina (najlepszy mag w grze). Przydałby Ci się jakiś jednoklasowy mag. Nie chciałbym Ci psuć zabawy, ale podpowiem Ci, że dobrym pomysłem będzie wziąć do drużyny Imoen (oczywiście jak już ją donajdziesz). Do czasu jej odnalezienia pozostanie w takim składzie nie będzie złym pomysłem.

Dnia 25.11.2005 o 20:46, Carmon napisał:

i drugie, jesli mi sie uda..skad wziac tej glupi czar "wylom" o ktorym wszyscy mowia a
Aerie go nie ma...


Wyłom jest dosyć powszechnym zaklęciem. O ile się nie mylę to można go kupić m.in. na Targu Przygód na Promenadzie Waukeen, ale też znaleźć w wielu miejscach. Miłego grania! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 20:46, Carmon napisał:

Siemka wszystkim :)

Witamy, witamy :-)

Dnia 25.11.2005 o 20:46, Carmon napisał:

Mam dwa pytania, jako ze gram w BG2 pierwszy raz to sami wiecie......

Jak ja Ci zazdroszczę... Nawet pojęcia nie masz :-) Przeżywać taką przygodę po raz pierwszy i odkrywać wszystko... Mmmmm... Rozmarzyłem się, przepraszam ;-)

Dnia 25.11.2005 o 20:46, Carmon napisał:

Czy z druzyna ja wojownik, Minsc (tak sie to pisze :-P - Mumin) Aerie, Viconia, Yoshimo i Jan Jansen uda mi sie cos zdzialac na dluzsza mete ?

Tak po prawdzie, to każdą drużyną da się grać, tylko niektóre konfiguracje mogą sprawiać kłopoty niedoświadczonym graczom. Akurat to, co proponujesz jest całkiem niezłe...
- dwóch wojowników to rozsądna ilość. Jeśli odpowiednio wyposażysz siebie i Minsca, to spokojnie powinno wystarczyć.
- Yoshimo jako złodziej świetnie się spisuje. Jansen może w sumie pomagać trochę (tzn. podawać narzędzia mistrzowi ;-D)
- Jansen i Aerie jako magowie - dadzą sobie radę, chociaż Jansen ma ograniczenia (nie może rzucać zaklęć ze szkoły nekromacji), a Aerie ma niespecjalnie wysoką inteligencję (więc czarów niespecjalnie dużo). Jeśli kupisz Aerie Szatę Vecny, to będzie wymiatać.
- Aerie i Viconia jako klerycy - dobry wybór. Z tego co wiem, to Viki jest wystarczająca na to stanowisko (sam bardzo rzadko mam ją w drużynie ze względu na charakter), a w parze z Aerie będą wyrabiać 150% normy ;-)

Dnia 25.11.2005 o 20:46, Carmon napisał:

skad wziac tej glupi czar "wylom" o ktorym wszyscy mowia a Aerie go nie ma...

Kupić. Poszukaj na Promenadzie Waukeen (na Targu Przygód albo na północnej ścianie - tam jest gość ze zwojami) - powinien gdzieś być. A jak nie kupisz, to gdzieś znajdziesz na pewno. Każ Aerie go zapamiętać, bo to bardzo przydatne zaklęcie.

Życzę powodzenia i mnóstwa dobrej zabawy :-)
Ależ ja Ci zazdroszczę... Aaaa... Już to mówiłem ;-)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 21:00, Carmon napisał:

up" Dzieki serdeczne :) jakies inne dobre rady dla poczatkujacego :):P?


Nie doprowadź do rozpadu drużyny romansując z obiema paniami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Wam obojgu, zaraz zaczne sie za to zabierac :) jakies inne niezbedne zaklecia razem z lokalizacja :)?

Btw: jak tu edytowac posty zeby nie spamowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 21:02, Carmon napisał:

Dzieki Wam obojgu, zaraz zaczne sie za to zabierac :) jakies inne niezbedne zaklecia razem z lokalizacja :)?


Do czasu zacięcia się w grze radzę samemu ją odkrywać (łącznie z zaklęciami). Większa frajda... :)

Dnia 25.11.2005 o 21:02, Carmon napisał:

Btw: jak tu
edytowac posty zeby nie spamowac?


Edytować postów niestety nie da się na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 21:02, Carmon napisał:

jakies inne niezbedne zaklecia razem z lokalizacja :)?

Ehm... To zależy czego potrzebujesz ;-) Sporo można znaleźć u Ribalda i u tego gościa na północnej ścianie.

Dnia 25.11.2005 o 21:02, Carmon napisał:

Btw: jak tu edytowac posty zeby nie spamowac?

Nie ma takiej opcji, nad czym zresztą czasem ubolewamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serafan: Ok:) Romans z obiema....czyli trzeba delikatnie Aerie usadzic zeby sobie nie poszla gdzies w.. gdzies:)

Swoja droga jestescie perfekcyjni...w niecalem 5 min po napisaniu posta dwie odpowiedzi...nalog czy subskrypcja :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 21:08, Carmon napisał:

Swoja
droga jestescie perfekcyjni...w niecalem 5 min po napisaniu posta dwie odpowiedzi...nalog czy subskrypcja :)?


Jesteśmy botami, które reagują na najczęściej zadawane pytania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serafan:
w FAQ tego nie ma jesli to miala byc jakas delikatna aluzja;p Ale wobec takiej postawy z Twojej strony nie pozostaje mi nic innego jak tylko nie wnikac w glebokie tajniki magii "botow".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 21:11, Carmon napisał:

Serafan:
w FAQ tego nie ma jesli to miala byc jakas delikatna aluzja;p Ale wobec takiej postawy z Twojej strony nie pozostaje
mi nic innego jak tylko nie wnikac w glebokie tajniki magii "botow".


To był czyściutki żart z mojej strony bez żadnej aluzji. :) Nawet mi przez myśl nie przeszło, że moja wypowiedź może być tak zinterpretowana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 21:09, Sarafan_Knight napisał:

Jesteśmy botami, które reagują na najczęściej zadawane pytania. ;)
To był czyściutki żart z mojej strony bez żadnej aluzji. :) Nawet mi przez myśl nie przeszło, że moja wypowiedź
może być tak zinterpretowana. :)

Nie buduj takich skomplikowanych wypowiedzi bo się nam specjaliści od AI dobiorą do skóry i dopiero będzie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serafan~: Wiesz ja wszedzie szukam drugiego dna, a aluzje sa cudne bo zawsze mozna powiedziec ze nie to sie mialo na mysli :) Teraz juz znikam do FR i jutro zamelduje o moich pospach:). Jeszcze raz dzieki Wam obojgu. Milego dnia/nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować