Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2008 o 20:19, Jagged napisał:

nigdy tego programy nie uzywalem i mam glupie pytanie, czy jest polska wersja ?

Jest interfejs w języku polskim, jeśli o to pytasz.

Tools -> Options -> General -> Preferred Language : Polski. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 20:54, OriginalGangsta napisał:

Tja, tylko tą Polską wersję to chyba jakiś dzieciak robił.
Błędów tam od cholery. Choćby zamiast "grających" tam pisze "grającyh". -.-


To dobrze, ze ja korzystam z angielskiej wersji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie tekstu tam jest tyle, że nic, więc ja bym mógł ten program mieć nawet i w chińskich znaczkach a i tak bym bezproblemowo się nim posługiwał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagrywam filmik z gry przy pomocy xFire - próbuję go potem odtworzyć z dysku i sprawdzić czy wszystko jest OK. Uruchamiam i ... nie słyszę dźwięków i muzyki z gry. Mimo że w opcjach xF mam ustawione nagrywanie z dźwiękiem. O co chodzi ? Czy może dźwięki pojawiają się dopiero po odkodowaniu i uploadowaniu go na serwer xFa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 18:58, KŁEJK napisał:

Nagrywam filmik z gry przy pomocy xFire - próbuję go potem odtworzyć z dysku i sprawdzić
czy wszystko jest OK. Uruchamiam i ... nie słyszę dźwięków i muzyki z gry. Mimo że w
opcjach xF mam ustawione nagrywanie z dźwiękiem. O co chodzi ? Czy może dźwięki pojawiają
się dopiero po odkodowaniu i uploadowaniu go na serwer xFa ?

Nic z tym fantem nie zrobisz, dźwięku jak nie było, tak nie będzie. Jak na razie nie wyszedł żaden update który by to naprawiał. Szczerze mnie ten błąd denerwuje, mimo zaznaczonej opcji "nagrywaj dźwięk" to i tak xf go nie nagrywa... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 19:00, OriginalGangsta napisał:

Nic z tym fantem nie zrobisz, dźwięku jak nie było, tak nie będzie. Jak na razie nie
wyszedł żaden update który by to naprawiał. Szczerze mnie ten błąd denerwuje, mimo zaznaczonej
opcji "nagrywaj dźwięk" to i tak xf go nie nagrywa... :|

O żesz no ... -_-. Ech ... trochę mnie to poirytowało, nie powiem. No dobra a może ktoś mógłby mnie poinstruować jak zrobić taki bajer żeby podczas emisji filmiku w tle leciała sobie jakaś muzyczka ? To jest na pewno możliwe tylko pytanie: jak ? Ktoś wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 19:08, KŁEJK napisał:

> Nic z tym fantem nie zrobisz, dźwięku jak nie było, tak nie będzie. Jak na razie
nie
> wyszedł żaden update który by to naprawiał. Szczerze mnie ten błąd denerwuje, mimo
zaznaczonej
> opcji "nagrywaj dźwięk" to i tak xf go nie nagrywa... :|
O żesz no ... -_-. Ech ... trochę mnie to poirytowało, nie powiem. No dobra a może ktoś
mógłby mnie poinstruować jak zrobić taki bajer żeby podczas emisji filmiku w tle leciała
sobie jakaś muzyczka ? To jest na pewno możliwe tylko pytanie: jak ? Ktoś wie
?

Próbowałeś np Windows Movie Maker użyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 19:26, RazorBMW napisał:

Próbowałeś np Windows Movie Maker użyć

W tym konkretnym przypadku nie, ale mniej więcej wiem o co chodzi - jakoś sobie poradzę. Myślałem po prostu że da się to jakoś bezpośrednio zrobić przy pomocy xFa. Mam rozumieć że po dodaniu muzyki do filmiku w WMMakerze i uploadowaniu na serwer będzie OK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 17:55, cedricek napisał:

Da się.
Narzędzia-> Opcje-> Pseudonim. :)
Tam sobie wpisujesz.


Ech.Chodziło mi o login, ID, a nie o pseudo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy grasz musisz mieć uruchomione w tle xFire. Wciskasz kombinację Scroll Lock + V aby zacząć nagrywanie - grasz i tą samą kombinacją kończysz nagrywanie. Więcej opcji w Tools -> Options -> Video. A potem odkodowywanie i upload na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm powiedzcie mi czemu np. nie ma w liście gier Aliens vx Predator 2 :Primal Hunt, i dlaczaego podczas grania w AvP2 nie mogę robić ss?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ta gra jest za stara / niekompatybilna z xFire i tyle. Z tego co zauważyłem xF nie obsługuje starszych gier. A co do braku możliwości robienia screenshotów ... jw. ... skoro gry nie ma na liście to i ich robienie nie wchodzi w grę. Poza tym nie wszystkie gry dają możliwość robienia ssów w xF - np: Assasin''s Creed nad czym ja i wielu innych ubolewa. Polecam Frapsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 18:08, The0 napisał:

Hmm powiedzcie mi czemu np. nie ma w liście gier Aliens vx Predator 2 :Primal Hunt, i
dlaczaego podczas grania w AvP2 nie mogę robić ss?


Dlatego, że xfire jej nie obsługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie odpowiedzialni za XFire chyba sobie w kulki lecą , o ile się nie mylę XFire dopiero od dzisiaj wykrywa grę S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky. Gra w dniu dzisiejszym na pewno cieszy się o wiele mniejszym zainteresowaniem , niż w dniu swojej premiery , niby to tylko statystyka i nic więcej , ale i tak pozostaje pewien zawód i to duży... :/

W tym roku szykują się poważne zmiany w top 10 najpopularniejszych gier Xfire , takie gry jak Call of Duty: World at War , Grand Theft Auto IV oraz Mirror''s Edge na pewno na długo wbiją się na wysokie miejsca tej listy , o ile oczywiście Xfire znowu nie poleci sobie z graczami w kulki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować