Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2008 o 19:14, Grizzly. napisał:

Ja nie widze ani jednego minusa w nagrywaniu filmików.


No ja też nie , nie biorąc pod uwagę oczywiście tego , że nie mogę wysłać żadnego filmiku do swojego profilu na Xfire.

BTW. Mam kilka zupełni mi nie potrzebnych filmików z F.E.A.R. ktoś chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2008 o 21:32, Sebat1 napisał:

No ja też nie , nie biorąc pod uwagę oczywiście tego , że nie mogę wysłać żadnego filmiku
do swojego profilu na Xfire.


Hmm.
a gdy w xfire wchodzisz w zakładke filmiki i klikasz PPM i wybierasz wyślij nagranie, to co się dzieje ?
Jakiego masz kompa ? Bo przy tym wysyłaniu pojawia się ostrzeżenie "Proces wysyłania skompresowanej wersji Twojego nagrania wymaga bardzo dużo mocy procesora i powierzchni dyskowej. Xfire automatycznie zatrzyma ten proces, jeśli uruchomisz grę."
Więc możliwe że przy wysyłaniu włączałeś jakąś gre albo poprostu twój procek nie jest w stanie tego udźwignąć.

Dnia 06.10.2008 o 21:32, Sebat1 napisał:

BTW. Mam kilka zupełni mi nie potrzebnych filmików z F.E.A.R. ktoś chce ?


Ni no po co komu niepotrzebne filmiki ? No najwyżej że jakieś śmieszne albo z naszym fear teamem xDD

--->Ecko09

Ja wiem że też miałem taki problem ale jakoś go naprawiłem, musisz poprostu pogrzebać w ustawieniach :P Sprawdź czy nagrywanie dźwięku może Ci się nieodznaczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2008 o 21:49, Grizzly. napisał:

Hmm.
a gdy w xfire wchodzisz w zakładke filmiki i klikasz PPM i wybierasz wyślij nagranie,
to co się dzieje ?

Eee... Nic ?!
A kompa to ja mam wystarczająco dobrego.

Dnia 06.10.2008 o 21:49, Grizzly. napisał:

Ni no po co komu niepotrzebne filmiki ? No najwyżej że jakieś śmieszne albo z naszym
fear teamem xDD

Chyba przetrwało jeszcze kilka filmików z udziałem naszego fear teamu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo przed chwilą nagrałem filmik z Pure i miałem głos. W sobote zobacze czy mam głos także winnych grach, jak będe miał czas to wcześniej sprawdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie , czy można być zalogowanym na jednym koncie , na dwóch komputerach ? Ciekaw jestem co się wtedy stanie , jakby było to możliwe to było by bardzo fajnie , ale na logikę to chyba jednak nie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak naprawić problem z płynnością podczas nagrywania filmików? Próbowałem sobie zrobić filmiki na D2 i kie sie jak nie wiem co. Komputer wymieniłem niedawno i mnie to wkur... denerwuje, że przy takiej grze nie da się zrobić tego. Proszę o szybką odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 22:59, Ecko09 napisał:

Oo przed chwilą nagrałem filmik z Pure i miałem głos. W sobote zobacze czy mam głos także
winnych grach, jak będe miał czas to wcześniej sprawdze.


Tak, nareszcie, nagrywa mi dźwięki z każdej gry, f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 18:32, albinskia napisał:

Wie ktoś kiedy będzie Fifa 09 w xfire ? ;)

Pozdr.


Na razie support jest tylko na demo, ale myślę, że w przeciągu kolejnych dni będzie i na pełną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 14:10, albinskia napisał:

O lol. Zrobili w końcu aktualizacje ale nie było tam fify ;/ No ciekawy jestem kiedy
w końcu zrobią ją ;)

Pozdr.


Zapewne niebawem. Z "Czystym Niebem" było tak samo. Dopiero parę tygodni po premierze dodali. Oczywiście po drodze również było parę uaktualnień, więc nie ma się co martwić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 16:10, Ponet napisał:

a ja tego programu nie czaje... niby zainstalowałem niby jest gry wykrywa... ale jakoś
tak nie porywa mnie... no i jeszcze ten zasrany lag podczas grania w csa...

spokojnie :) ja też miałem ten problem jeśli chodzi o cs''a to musisz kupić nowego kompa albo wyłączyć niepożądane aplikacje w widnows managger itd :
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 14:10, albinskia napisał:

O lol. Zrobili w końcu aktualizacje ale nie było tam fify ;/ No ciekawy jestem kiedy
w końcu zrobią ją ;)

Pozdr.


prawie 2 tygodnie od premiery a update nadal nie ma;( A najnowszy brothers in arms co wyszedł kilka dni temu, już jest wgrany:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2008 o 15:44, marcinshinoda napisał:

prawie 2 tygodnie od premiery a update nadal nie ma;( A najnowszy brothers in arms co
wyszedł kilka dni temu, już jest wgrany:/


Po prostu ludzie odpowiedzialni na Xfire najwyraźniej lecą sobie z graczami w kulki... ;/ Co jest strasznie wkurzające , bo nigdy nie wiadomo czy dana gra pojawi się na czas na Xfire...

No chyba , że działa to na takiej zasadzie , że wydawca jakiejś gry , w tym przypadku FIFY , wpłaca na konto Xfire jakąś większą sumkę $ , a EA skąpi tą kasę i dlatego trzeba będzie czekać jeszcze z dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Wydaje mnie się że to jest zupełnie inaczej. Amerykańskie gry w xfire mają bardzo szybko support a takie GSC Game World np. ze stakerem, z ukrainy.. no cóż. To chyba zależy od premier gry w Ameryce bo to ztamtąd jest xfire. IMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2008 o 18:22, Grizzly. napisał:

Wydaje mnie się że to jest zupełnie inaczej. Amerykańskie gry w xfire mają bardzo szybko
support a takie GSC Game World np. ze stakerem, z ukrainy.. no cóż. To chyba zależy od
premier gry w Ameryce bo to ztamtąd jest xfire. IMO


Ale wydaje mi się , że EA Sports jest chyba amerykańską firmą , a więc FIFA jest chyba amerykańską grą. A i tak Xfire jak nie wykrywał tej gry , tak dalej nie wykrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nagrywam w Xfire to pliki wideo zajmują niewyobrażalnie dużo miejsca na HDD (film 11min waży 6gb>WTF?) Jeśli możecie to podajcie link do jakiegoś łatwego w obsłudze konwertera i najlepiej na jaki format konwertować żeby można było film wysłać na youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować