Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera książki Crysis: Eskalacja zbliża się wielkimi krokami, posłuchaj drugiego fragmentu opowiadań

6 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Wydawnictwo Insignis udostępniło drugi fragment powieści autorstwa Gavina Smitha. Tym razem możecie posłuchać, jak wygląda świat niedalekiej przyszłości, widziany oczami Proroka.

Przeczytaj cały tekst "Premiera książki Crysis: Eskalacja zbliża się wielkimi krokami, posłuchaj drugiego fragmentu opowiadań" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pre-order zamówiony, książkę za chwilę się kupi. Jako fan uniwersum Crysisa pozwoli mi to na poznanie już kluczowych elementów z fabuły, choć jak dotąd wiem całkiem sporo, w grze za cholerę nie idzie się tyle dowiedzieć, co czytając informacje z wiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli chodzi o książki, to zapomnieliście o "Starcraft 2 Punkt Krytyczny: od Fabryki
> Słów? Wychodzi już w ten piątek. Polecam
o dzięki za info o książce starcraft. akurat te lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książkę już przeczytałem i niestety nie do końca mogę ją polecić.

Jest napisana bardzo ciekawie, trzeba jej przyznać. Niestety, momentami jest przekombinowana. Ja to wyraźnie odczuwam.

Są naprawdę mocne fragmenty, dobitnie pokazujące, że w świecie Crysis nikt się z nikim nie patyczkuje. Myślę, że warto dać jej szansę i ocenić samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam książkę za sobą i mi się bardzo podobała. Fakt coś w niej jest takiego, że trochę się wydaje jak kolega wyżej ujął "przekombinowana". Jednak ja ją polecam. Napisana jest prostym językiem i szybko się czyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować