Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony: - PS Vita w 2013 roku będzie w ofensywie

18 postów w tym temacie

No i dobrze, niech atakują, bo może w tym roku sobie wreszcie Vitę kupię, a na razie są tylko 3 gry na tę konsolę, które na pewno chcę mieć (Persona, Assassin''s Creed i Uncharted). Przydałby się coś więcej. Mam nadzieję, że japońscy developerzy do tej pory kurczowo trzymający się PSP przerzucą się wreszcie na Vitę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha szczególnie że w tym roku większość tel będzie miała ekrany 5 cali (tyle co vita) a za to rozdzielczość FHD ;) i o wiele leprze parametry procesora , ramu. Jak zaczną pojawiać się gry na androida z oprawą graficzną jak w Real Racing 3 gdzie grafika nie odstaje od gran turismo 5 to powodzenia dla vity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> haha szczególnie że w tym roku większość tel będzie miała ekrany 5 cali (tyle co vita)
> a za to rozdzielczość FHD ;) i o wiele leprze parametry procesora , ramu. Jak zaczną
> pojawiać się gry na androida z oprawą graficzną jak w Real Racing 3 gdzie grafika nie
> odstaje od gran turismo 5 to powodzenia dla vity

Nic dodać, nić ująć. Tylko uważaj na ortodoksów, którzy uważają, że na ekranie dotykowym źle się gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 21:09, xxbartxx napisał:

haha szczególnie że w tym roku większość tel będzie miała ekrany 5 cali (tyle co vita)
a za to rozdzielczość FHD ;) i o wiele leprze parametry procesora , ramu. Jak zaczną
pojawiać się gry na androida z oprawą graficzną jak w Real Racing 3 gdzie grafika nie
odstaje od gran turismo 5 to powodzenia dla vity

Yhy, bo PCtom fakt, że są sporo potężniejsze od konsol wiele dał.

Srsly, ludzie.

Spoiler

leprze - MOJE OCZY! MOJE OCZY!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co jak co ja też z konsoli jestem zadowolony ale fakt mocnych tytułów brakuje. Teraz czekam na killzone i tylko killzone ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 21:21, TobiAlex napisał:

> haha szczególnie że w tym roku większość tel będzie miała ekrany 5 cali (tyle co
vita)
> a za to rozdzielczość FHD ;) i o wiele leprze parametry procesora , ramu. Jak zaczną

> pojawiać się gry na androida z oprawą graficzną jak w Real Racing 3 gdzie grafika
nie
> odstaje od gran turismo 5 to powodzenia dla vity

Nic dodać, nić ująć. Tylko uważaj na ortodoksów, którzy uważają, że na ekranie dotykowym
źle się gra!


Jestem ortodoksem ;)
Już pal licho ten brak przycisków i gałek w telefonach i ich cenę, ale wydaje mi się, że na Androida po prostu jest bardzo mało poważnych gier, z dobrą fabułą itp. Grafika to nie wszystko. Wiem, że od poważnych gier są raczej duże konsole, ale z drugiej strony, z Vitą można się zaszyć w dowolnym miejscu domu i spokojnie pograć, co nie zawsze jest możliwe na konsoli podpiętej do telewizora (szczególnie jak się ma małe dzieci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 21:44, Argael napisał:

Jestem ortodoksem ;)
Już pal licho ten brak przycisków i gałek w telefonach i ich cenę, ale wydaje mi się,
że na Androida po prostu jest bardzo mało poważnych gier, z dobrą fabułą itp. Grafika
to nie wszystko. Wiem, że od poważnych gier są raczej duże konsole, ale z drugiej strony,
z Vitą można się zaszyć w dowolnym miejscu domu i spokojnie pograć, co nie zawsze jest
możliwe na konsoli podpiętej do telewizora (szczególnie jak się ma małe dzieci).


czyli mamy do wyboru slabe sterowanie i mase "gierek" (nie gier) na telefon (niski koszt), albo powazniejsze gry w bardzo malej ilosci na droga platforme. czego nie wybiore bede zalowal. a sony dalej kit wciska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 22:14, EmperorKaligula napisał:

telefon (niski koszt),

Telefon i niski koszt. L O L. Do grania na pewno. Pamiętam jak dziś framerate w Angry Birds w takich telefonach jak Xperia X10 Mini. A to były ptaki a nie takie, np. GTA III czy dowolna gra od Gameloftu. Smartphone do grania nie jest tańszy od Vity i to się prędko nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 22:38, EmperorKaligula napisał:

w moim przypadku tak. bo telefon trzeba zmienic i podpisac cyrograf (umowe) na jakis
czas.

Czyli koszt rozbija się w czasie - i tak płacisz więcej.

BTW. Vita jest u niektórych operatorów (Play?), więc ten argument jest inwalidą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 22:40, Henrar napisał:

Czyli koszt rozbija się w czasie - i tak płacisz więcej.


place tyle na ile sie zgodze. nie na wiecej. moge sobie ustawic ''limit'' na poziomie ps vity... nie wszsytkie smarfony sa drozsze od vity.

Dnia 20.02.2013 o 22:40, Henrar napisał:

BTW. Vita jest u niektórych operatorów (Play?), więc ten argument jest inwalidą.


indwalidą jest specyfikacja technicza i mozliwosci vity w porownaniu do smartfona gdy dysponujemy takimi samymi kwotami.

ps: jako mozliwosci trzeba rozumiec obsluge innych rzeczy, jakosc gier, ilosc gier itd... nie tylko "cyferki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 23:02, EmperorKaligula napisał:

place tyle na ile sie zgodze. nie na wiecej. moge sobie ustawic ''limit'' na poziomie
ps vity... nie wszsytkie smarfony sa drozsze od vity.

I jednocześnie te smartphone''y w większości przypadków do grania się zupełnie nie nadają. No, ale co tam.

Chyba, że w Angry Birds czy inne popierdółki.

Dnia 20.02.2013 o 23:02, EmperorKaligula napisał:

indwalidą jest specyfikacja technicza

L O L Jak przyjmiemy, że Vita kosztuje 1000zł (co jest mocno naciągane, MOCNO), to bardzo szybko przekonamy się, że taki starusieńki Galaxy SII z dwurdzeniowym procesorem i żałośnie słabym układem graficznym kosztuje 1200zł. Vita ma mocne GPU i cztery rdzenie + gry są pisane tak jak na konsolę (pod sprzęt) i nie są obciążone wirtualną maszyną Javy. Sam system też jest o wiele mniej wymagający.

Dnia 20.02.2013 o 23:02, EmperorKaligula napisał:

ps: jako mozliwosci trzeba rozumiec obsluge innych rzeczy,

Zdefiniuj. Przeglądarka? Jest. Odtwarzacz? Jest. Nawigacja? Jest. Tylko aparat jest słaby.

Dnia 20.02.2013 o 23:02, EmperorKaligula napisał:

jakosc gier, ilosc gier itd...

Jakościowo gry na Vitę wciąż przebija gierki z Androida. W przypadku iOSa sprawa przedstawia się zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 23:14, Henrar napisał:

I jednocześnie te smartphone''y w większości przypadków do grania się zupełnie nie nadają.
No, ale co tam.
Chyba, że w Angry Birds czy inne popierdółki.
Jakościowo gry na Vitę wciąż przebija gierki z Androida. W przypadku iOSa sprawa przedstawia
się zupełnie inaczej.


tak jak mowilem. obecnie to dla mnie wyglada tak pod katem grania: albo smarfon i "gierki", albo rasowa konsola i brak gier (za jakies 2-3 lata ogloszone "rokiem ps vita!" bedzie w co pograc i pewno wtedy zakupie; z 3DSem to podobnie - ale duzo wczesniej sie zdecyduje bo wsparcie ma lepsze). dlatego obecnie nie wybieram nic jako "zabawke do grania".

Dnia 20.02.2013 o 23:14, Henrar napisał:

Zdefiniuj. Przeglądarka? Jest. Odtwarzacz? Jest. Nawigacja? Jest.


a wszytko "takie se", ze o obsludze innych programow (instalujesz co potrzebujesz np: biurowe), zgodnosci z formatami video itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować