Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prace nad SimCity dobiegły końca

11 postów w tym temacie

Jestem na tą grę napalony jak na żadną inną od czasów trzeciej części Diablo. Oglądałem dziesiątki gameplay''ów z bety, sam też w takową grałem, mam nawet koszulkę (swoją drogą bardzo fajną i wygraną u was w konkursie) i powiem, że póki co gra jest naprawdę "superancka" i gdyby nie to, że piszę właśnie pracę licencjacką, to bym już zamówił. A tak, to zluzuję, aż do oddania pracy czyli do początków kwietnia. To nawet dobrze, bo kupię sobie sam na urodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta mnie pozytywnie zachęciła do tej gry. Obawiam się tylko, że za 3-4 lata po prostu zamkną serwery i nie będzie można w ogóle w to grać, w końcu to EA. A ja do tej pory od czasu do czasu pocinam w Simcity 3000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie strategie traktuję jako odskocznię od moich ulubionych gatunków gier.Ale po zagraniu w betę nie mogę się doczekać jej premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 20:03, czopor napisał:

Dziwne, ja po zagraniu w betę zrezygnowałem z grania bo za prosto i za łatwo.



to samo odczucie

zrobili gre dla mas wiec musi byc prosta

jednak citiesXL jest o wiele lepsze, tylko ten engine....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> jednak citiesXL jest o wiele lepsze, tylko ten engine....

No właśnie.... w cities XL to jednak największa bolączka... od grafiki zaczynając a kończąc na wielu brakach w grze i braku "życia"...
Tutaj mimo, że gra wydaje się być chyba prostą, mimo wszystko jest w niej sporo życia. Funkcje społecznościowe i współpraca z innymi graczami, widok sensownie poruszających się samochodów i pieszych w grze, faktyczne potrzeby etc.
A w cities Xl co mamy? Schematycznie ruszające się postaci, znikające samochody na skrzyżowaniach, brak rozbudowanej komunikacji miejskiej i mała ilość tekstur (brak możliwości wyboru tramwajów, autobusów etc.), mała ilość budynków no i przede wszystkim i raz jeszcze.... KIEPSKO ZOPTYMALIZOWANA GRAFIKA.... tnie się to cholerstwo, że aż żal patrzeć.
Powstało Cities XL Platinium ale poza kilkoma budynkami nie zrobiono absolutnie nic by naprawić błędy i rozbudować produkt.... i znów nabijają ludzi w butelkę, oferując tę samą grę z tym, że w innym pudełko i z nieco zmienioną nazwą...

Mimo wszystko nowe SimCity wypróbuję, choć faktycznie, cena mocno zniechęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z istari. Gdyby Focus naprawił błędy z optymalizacją, dodał miastom więcej życia, poprawił ruch samochodowy i rozbudował komunikację miejską to mógłby powstać godny rywal dla serii SimCity. Ale oni wolą tylko dodawać po parę nowych map i budynków do kolejnych wersji. W SimCity przynajmniej człowiek czuje, że zarządza żyjącym miastem. Grałem w betę SimCity. Okropnie wciąga. Na prawdę wszystkim polecam i nie zrażajcie się ceną. Ta gra starczy na znacznie więcej niż kolejne części Call of Duty, więc można zapłacić trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować