Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2015 o 19:03, Ring5 napisał:

Jesli jest jeden powod by kupic PS4, jest nim wlasnie Bloodborne.


Coś w tym jest. Z gier aktualnie dostępnych na tę konsolę również interesowałby mnie tylko BB + DLC. Dobre gry, zapowiadane praktycznie od początku generacji wychodzą dopiero w następnym roku, o ile nie będziemy świadkami kolejnych opóźnień. Co w przypadku części gier jest całkiem możliwe.

< Mityczny The Last Guardian - uwierzę jak trafi na półki sklepowe,
< Horizon: Zero Dawn - coś mi się wydaje, że trafią na koniec 2016, z dużą szansą na 2017,

Zdaje się, że jedyną z zapowiadanych od dawna gier z ustaloną datą premiery jest Uncharted 4: A Thief''s End oraz być może (?) Ratchet & Clank.

Reszta z interesujących mnie gier:

< Ni-Oh,
< NieR,
< Yakuza 6,
< Gran Turismo 7,

to jedna wielka niewiadoma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 19:03, Ring5 napisał:

No, Panie, teraz to Pan bluznisz ;)

Nie bardzo rozumiem, przeciez lis_23 na liscie umiescil wlasnie gry w ktore WARTO zagrac O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 19:09, lis_23 napisał:

Bloodborne nie jest czymś nadzwyczajnym


Przebacz im, bo nie wiedza co czynia!

Wiedziony ogromna sympatia, jaka zywie do Bloodborne, postanowilem kupic DkS2: SotFS. Gre przeszedlem raz. Nawet nie silac sie na jak najlepsze jej zakonczenie. DLC nie skonczylem do dzis. Nie moge sie zmusic. To po prostu nie to. Nie wiem, jak bedzie z DkS3, ale raczej w dniu premiery tego tytulu nie kupie. I zabij mnie, ale nie bede w stanie wyjasnic, czemu Bloodborne mnie wessal razem z kapciami i fotelem, czemu mam ponad 200h przegrane, NG4 lub 5+, nie pamietam juz dokladnie, bo teraz siedze tylko w lochach, podczas gdy DkS2 w ogole do mnie nie przemawia, pomimo teoretycznie wiekszej swobody w tworzeniu postaci czy zwiedzaniu swiata.

Jak dla mnie, Bloodborne jest obecnie najmocniejszym argumentem przemawiajacym za kupnem PS4. I dlugo tego nic nie zmieni. A jak dojdzie do tego jeszcze DLC... A skoro o DLC mowa, to jestem wsciekly na From Software, ze wybrali taki termin wydania - tydzien po premierze Battlefront?! Serio?! Przeciez sie nie rozdwoje! :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 19:49, Piotrek_K napisał:

Nie bardzo rozumiem, przeciez lis_23 na liscie umiescil wlasnie gry w ktore WARTO zagrac
O_o


Ale wczesniej napisal, ze PS4 nie ma zbyt wiele do zaoferowania. Bloodborne jest warte 20 exclusive''ow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w żadnego [B]DS[/B] jeszcze nie grałem, chodziło mi raczej o to, że jest to kolejna, podobna gra tego samego wydawcy. Owszem, jest inna ale ludzie i tak patrzą na nią przez pryzmat jej poprzedniczek.

Ja tam PS4 kupiłem dla Destriny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2015 o 19:57, Ring5 napisał:


Ale wczesniej napisal, ze PS4 nie ma zbyt wiele do zaoferowania. Bloodborne jest warte
20 exclusive''ow ;)


Obie konsole nie mają jeszcze zbyt wiele do zaoferowania, jeśli idzie o eksy i jeden Bloodborne tego nie zmieni ;)
Zobaczymy za rok, jak wyjdą te obiecane przez Sony gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie tylko dodatki do DkS2 trzymają poziom, właśnie dla nich warto zagrać.

E:

BB sprzedał się w 2 mln egzemplarzy, VGC podaje, że konsol sprzedało się ~25 mln, więc nie jest to zdecydowanie tytuł dla którego ludzie kupują PS4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 20:42, Kirabaxior napisał:

Horizon, Uncharted i co poza remasterami? Szczerze pytam bo w sumie tyle zapamiętałem
z tych wazniejszych


Jeszcze The Last Guardian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że na japońską konsolę wychodzą jeszcze typowo japońskie gry więc może np Disgaea5, Persona 5, The Last Guardian, Nier 2, kolejne Tales of, Star Ocean 5, Gravity Rush 2 wraz z jedynką z Vity w HD o ile się nie mylę. Ja wiem, że pewnie dla większości tutaj to nie target no, ale to exy :). Nie licząc tego będzie jeszcze Ratchet & Clank, może nowe GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli z mających się ukazać w najbliższej przyszłości gier, interesuje Cię tylko Drake, to nawet nie ma o czym mówić, może na konsoli konkurencji znajdziesz więcej ciekawych gier dla siebie, łącznie z czasowymi czy zastrzeżonymi dla tej platformy (oraz PC) grami na wyłączność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę ukrywał, że japońskie gry nigdy mi się nie podobały i nie spodobają. Po prostu ich nie rozumiem. Jakbym chciał japońszczyznę, to bym grał na 3DSie albo Vicie :)

Zobaczymy co przyniosą następne lata, ale póki co to jest to tylko Uncharted. Gdyby zapowiedzieli nowego God of Wara... no ale zamiast tego wypuszczają remaster trójki :P

EDIT: W Destiny bym zagrał, szczególnie że ten pacz 2.0 fajnie grę urozmaicił. Choć aktualnie mam ochotę na porządnego singielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2015 o 12:17, Kirabaxior napisał:

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi z pisaniem posta pod siebie.

O to że wycinasz moje cytaty i przypisujesz mi coś czego nie pisałem. Nie staram ci się wciskać jakie ps4 jest wspaniałe, tylko udowadnialem ci, że się mylisz koleżko.

Dnia 05.10.2015 o 12:17, Kirabaxior napisał:

Widze, ze odpisywanie Ci to troche jak pisanie do
slupa.
Z mojej strony koncze ta dyskusje bo mi sie zwyczajnie nie
chce :)

Najwygodniej.

Dnia 05.10.2015 o 12:17, Kirabaxior napisał:

@Henrar- pierwszapierwsza wersja.

Szkoda tylko, że dalej będziesz pisał takie bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tnę cytaty bo
a) jestem na telefonie
b) na tym forum nakazane jest, by cytaty ciąć, bo się robi syf
A poza tym, to mi powiedz lepiej co przypisałem Tobie czego nie mówiłeś, bo naprawdę nie wiem. Przeproszę nawet.

Ano, najwygodniej. Od kiedy walka z Wielkim Zwolennikiem Sony jest wygodna ;)

Dnia 05.10.2015 o 22:35, woko27 napisał:

Szkoda tylko, że dalej będziesz pisał takie bzdury.

Ech... daruję Ci i nawet Ci na to nie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może już było, ale daję:

Od jutra nowe nominały kart przedpłaconych do PSN w Empiku i możliwość zakupu zdrapek z kodami do gier i dlc nie wydawanych fizycznie.

20151006183603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW Czy to możliwe, że po odnowieniu PS Plus dalej zablokowaną mam jakąś grę? Wykupiłem i Apotheon jest dalej zablokowany, napisane że "nie mam już tej licencji". Ktoś coś takiego miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 21:26, Damianuss1 napisał:

Słuchajcie kiedy dokładnie startuje ta beta Battlefronta na PS4?


Pre-load jutro, beta od czwartku. Godzin chyba nie podali, poza informacja, ze zaleza od platformy i regionu: http://starwars.ea.com/pl_PL/starwars/battlefront/news/the-star-wars-battlefront-beta-is-coming-october-8th-pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować