Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III na PlayStation 4 oraz na "trójce"

38 postów w tym temacie

Trza zachować rozsądek. Poczekam na recenzje lub nie wytrzymam i kupię na PC :D.

Dnia 21.02.2013 o 03:19, TTBoS napisał:

reszta mnie nie interesuje ;).


Chyba mam tak samo ;).

>Tak grałem w Sacred i sterowanie jest koszmarne
Nie wiem jak Sacred, ale grałem w demo Dungeon Siege 3 i było ok. Po drugie jak zwykle - kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Granie w Hack''n''slasha na konsoli, absurd i niewygoda.

Granie w Hack''n''slasha na pc, absurd i niewygoda... zagraj na konsoli w torchlight i dopiero oceniaj, największy plus całego tego pokazu to właśnie d3 na konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejcić nie będę, powiem tylko zaczepnie, że zobaczymy, czy koledzy konsolowcy ruszą tak tłumnie do sklepów i nabędą co najmniej 10 mln kopii (swoją drogą, coś mi się obyło o uszy, że sprzedaż na PC dobiła już do 12 mln, ale głowy nie dam). Czy potwierdzą czynem mit o lepszej sprzedaży gier na konsolach, czy też udowodnią, że zależy to nie od platformy, a od gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 02:33, Fimbulvinter napisał:

Czasem nie jest już tak, że część Blizzarda robi SC2 a druga część Diablolo?

Bo tak właśnie jest :D Są ludziki od D. Są ludziki od SC/2 i ludziki od WoW.
Osobiście jakbym był pracownikiem Blizza to po pierwsze nie siedziałbym na tym forum ;-) a po drugie jakbym ja, jako osoba odpowiedzialna za xxxx coś tam miałbym dzielić swoją pracę na te 3 dla nich na ten moment największe produkcje to:
zwariowałbym
oszalałbym
no i doby w tygodniu by chyba nie starczyło. Nie mówiąc o prywatnym życiu ;S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się to nie podoba, że D3 dalej nie będzie exclusivem pc-towym.Wiem, że zaraz zostanę zaatakowany przez "wielkich i światowych" konsolowców i zostane nazwany fanboyem i kimś tam jeszcze, ale cóż.Teraz czekam na god of war na pc.A wracając do tematu, to założę się, że D3 słabo sprzeda się na tej konsoli, bo kto miał grać to już grał.Nawet w Stanach Zjednoczonych gra odniosła sukces w wynikach sprzedaży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczony nie jestem i myślę, że nikt nie powinien być (a przynajmniej faktem że Diabełek 3 się na konsolach pojawi). W końcu spekulowało się o tym od dawna, Blizz też nie zaprzeczał tylko kręcił strasznie, a i sama gra wygląda na taką która była projektowana z myślą o ewentualnym porcie na konsole. ;) Ciekawe tylko jak się sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 05:32, Tenebrael napisał:

Hejcić nie będę, powiem tylko zaczepnie, że zobaczymy, czy koledzy konsolowcy ruszą tak
tłumnie do sklepów i nabędą co najmniej 10 mln kopii (swoją drogą, coś mi się obyło o
uszy, że sprzedaż na PC dobiła już do 12 mln, ale głowy nie dam).

Ta, bo przecież wśród tych 12 milionów ludzi nie ma w ogóle osób, które posiadają konsole.
Porównywać sprzedaż można tylko wtedy, gdy gra wychodzi w podobnym czasie a nie po ponad roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 06:21, Kajmal napisał:

A mnie się to nie podoba, że D3 dalej nie będzie exclusivem pc-towym.Wiem, że zaraz zostanę
zaatakowany przez "wielkich i światowych" konsolowców i zostane nazwany fanboyem i kimś
tam jeszcze, ale cóż.Teraz czekam na god of war na pc.A wracając do tematu, to założę
się, że D3 słabo sprzeda się na tej konsoli, bo kto miał grać to już grał.Nawet w Stanach
Zjednoczonych gra odniosła sukces w wynikach sprzedaży!

God of Wara się nie doczekasz, bo seria należy do Sony a ta firma nie ma żadnego interesu we wspieraniu PC. Pora się pogodzić z tym, że otwartość komputerów osobistych ma swoje wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i dobrze. cross platformowa farma bedzie ?

chociaz mam nadzieje ze versja bedzie rozna od tej na PC. w dupie mam czekanie na autoryzacje latek na PS w razie czego...

@Fang

o tak juz widze identyfikacje i sprzedaz setek przedmiotow za jednym posiedzeniem ^^ pewno dodadza do tego czasu "mass identyfication" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic niespodziewanego. D3 było średnie (przynajmniej nie sprzedało się tak jak Blizz myślał) więc chce wycisnąć więcej kasy z tytułu to portuje bo na PC już dużo więcej nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 07:16, Henrar napisał:

Porównywać sprzedaż można tylko wtedy, gdy gra wychodzi w podobnym czasie a nie po ponad
roku.

Ależ konsolowcy uwialbiają tak porównywać tytuły multiplatformowe ;) Ileż to ja się naczytałem o niby tragicznej sprzedaży GTA 4, Gears of War czy Assassin''s Creed''ów na PC i o tym, że to platforma na której nie da się zarobić ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo na konsoli to jak strzelanki na konsoli albo jedzenie zupy widelcem. Mozna? Mozna. Tylko po co, skoro ani to fajne, ani wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 05:37, Wojman napisał:


tak ale info dużo po EN było ale i tak nieźle zważywszy że nieraz piszą kilka dni po oficjalnych newsach na polskiej stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować