Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - galeria starych i nowych screenów w doskonałej jakości

40 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

CD Projekt RED upublicznił kolekcję obrazków ze swojej nowej produkcji, Wiedźmin 3: Dziki Gon. Większość z nich mieliśmy okazję podziwiać już wcześniej, ale nigdy w takiej jakości.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin 3: Dziki Gon - galeria starych i nowych screenów w doskonałej jakości" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łaaaaaaaaaaał 30 zakończeń czyli by chcieli żebym grę przechodził 30 razy omfg
dopiero czytałem że niby 50% graczy wogóle niewiedziało że wiedźmin 2 miał inne zakończenia

niech zrobią jedno ale takie żeby mnie na strzępy rozerwało a nie 50
wiedźmin 4 100 zakończeń nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> łaaaaaaaaaaał 30 zakończeń czyli by chcieli żebym grę przechodził 30 razy omfg
> dopiero czytałem że niby 50% graczy wogóle niewiedziało że wiedźmin 2 miał inne zakończenia
>
> niech zrobią jedno ale takie żeby mnie na strzępy rozerwało a nie 50
> wiedźmin 4 100 zakończeń nie....

Epilogi są 3, czyli 3 zakończenia. Reszta to tylko zmiany w dialogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że przez zmianę w sandboksa środowisko wygląda gorzej niż w dwójce. Lokacje są wielkie, ale puste, a drzewa to znowu powbijane w ziemię patyki. Nie podoba mi się też nowa zbroja Geralta, ale to akurat kwestia gustu i pewnie będzie można ją zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę wygląda to wszystko sztywno, jak gra min. z 2009 roku, ale to pewnie ujęcia z początkowej pracy, na bank to będzie wszystko ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> łaaaaaaaaaaał 30 zakończeń czyli by chcieli żebym grę przechodził 30 razy omfg
> dopiero czytałem że niby 50% graczy wogóle niewiedziało że wiedźmin 2 miał inne zakończenia
>
> niech zrobią jedno ale takie żeby mnie na strzępy rozerwało a nie 50
> wiedźmin 4 100 zakończeń nie....
Jak chcesz jedno zakończenie do zapraszam do działu fps. A jak ktoś lubi wpływać na rozgrywkę i zobaczyć skutki wyborów na końcu gry to ma erpegi. Zresztą to że mamy kilka zakończeń nie równa się temu że musimy je zobaczyć. Większość graczy lubiących wiedzmaka i rpgi przejdzie grę dokonując pewnych wyborów, a za pewien czas przejdzie raz następny by zobaczyć jak inne decyzje wpłynęły na zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu pasek ostrości na maksa. Poza tym... no nie wygląda tu powalająco na tych screenach, wręcz brzydko w niektórych momentach. Czekam na foty z aktyalnej rozgrywki i bez ostrości na 1000 ustawionej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakość niektórych grafik(szczegółowość, oświetlenie itp.) może nie jest najwyższych lotów, ale jestem spokojny o tę produkcję. Jednak trzeba zaznaczyć, że screeny ociekają klimatem fantasy cRPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jeszcze DX 9 a Wiesiek 3 mam przeciez wykorzystywac 11 wiec jeszcze pracuja na otoczeniem. To napewno zarys swiata ktory tworza taka podstawka, pozniej beda szlifowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> jak to ma być na nową generację to bardzo średnio watch dogs wygląda przy tym jak next
> gen wiesiek jak ps3
To są screeny w wysokiej rozdzielczości z wczesnej wersji gry ,więc nie mów Hop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > jak to ma być na nową generację to bardzo średnio watch dogs wygląda przy tym jak
> next
> > gen wiesiek jak ps3
> To są screeny w wysokiej rozdzielczości z wczesnej wersji gry ,więc nie mów Hop :)
zwykle wie się co pokazuje dopisku uwaga bo to stara wersja tam nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pływanie łódką - totalny rip off z Two Worlds II! :)
Bo przecież w realnym świecie nikt nie pływa łódką :D Twórcy Two Worlds II wynaleźli i opatentowali łodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to lepiej zapowiadającej się gry nigdy nie widziałem. Nawet po screenach mogę powiedzieć, że na 100% kupię nowego Wiedźmina. Szczególnie podoba mi się klimat dark fantasty (którego niestety w Wiedźminie 2 mało było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 18:32, Zajanski napisał:

No nawet ładne.
ALE CZY ŁADNIEJSZE OD SKYRIMA?!


Oczywiście, że TAK. Skyrim to nudny, miałki "hit" (oczywiście wg. mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować