Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Cześć oglądam anime (210 odcinek najnowszy) chcę czytać mangę który chapter jest kontynuacją obecnych wydarzeń w anime?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja najnowszego odcinka zakończyła się w miejscu, w którym skończył się rozdział -101, więc by mieć kontynuację wydarzeń musisz zajrzeć do chaptera -100.

Przy okazji. Podobno od odcinka 213 znowu mają być fillery. O radości! >:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 21:52, Xanax napisał:

Przy okazji. Podobno od odcinka 213 znowu mają być fillery. O radości! >:[


Błagam tylko żeby nie było tej małej... Luri-chan czy coś w ten deseń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 21:52, Xanax napisał:

Akcja najnowszego odcinka zakończyła się w miejscu, w którym skończył się rozdział -101,
więc by mieć kontynuację wydarzeń musisz zajrzeć do chaptera -100.

Przy okazji. Podobno od odcinka 213 znowu mają być fillery. O radości! >:[

Wcale mnie to nie dziwi. Aktualnie manga ma tylko 37 chapterów przewagi. Najlepszy jest Soul Eater który leci bez fillerów a ma na oko z 10 chapterów przewagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 22:45, Sand Wraith napisał:

> Akcja najnowszego odcinka zakończyła się w miejscu, w którym skończył się rozdział
-101,
> więc by mieć kontynuację wydarzeń musisz zajrzeć do chaptera -100.
>
> Przy okazji. Podobno od odcinka 213 znowu mają być fillery. O radości! >:[
>
Wcale mnie to nie dziwi. Aktualnie manga ma tylko 37 chapterów przewagi. Najlepszy jest
Soul Eater który leci bez fillerów a ma na oko z 10 chapterów przewagi :P



Znowu filery?O_o Tylko nie to.:| Mogli by już zrobić miesiąc przerwy niż dawać filery. Albo odcinek na 3 tygodnie też by było lepiej. Bo znając życie dostaniemy kiszkę, a Soul Eater anime i manga to dwie różne fabuły przecież. Anime jest nawet dalej bo jest walka shinigami vs kishin a w mandze nic z kishinem jeszcze nie było. Chyba że w Japonii jest więcej chapów niż na onemanga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Soul Eater anime i manga to dwie różne fabuły przecież. Anime jest nawet dalej bo jest walka

Dnia 16.03.2009 o 22:55, Vernio napisał:

shinigami vs kishin a w mandze nic z kishinem jeszcze nie było. Chyba że w Japonii jest
więcej chapów niż na onemanga.

Ooo to pobawili się jak w FMA. Nie miałem pojęcia, bo porównywałem chaptery po nazwach (mangi nie czytam) i tym sposobem doszedłem do takich wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 21:52, Xanax napisał:

Przy okazji. Podobno od odcinka 213 znowu mają być fillery. O radości! >:[


No nie. Ojejej..To niech przedłużą ten TBtP,cokolwiek. Byle nie filery :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 21:26, Sand Wraith napisał:

Lol, prawdziwe? Czekać teraz tylko na suby.
Widocznie trochę Kubo się nie postarał w kwestii kreski, ale w anime to powinno być epic(jakbym nie wiedział, że to fake xD)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 22:04, Sand Wraith napisał:

Wiecie ... nie musicie pisać, że to fake. Naprawdę ;]


No wiesz... Ja uważam, że jednak stwierdzenie tego jest tutaj zasadnicze. Biorąc pod uwagę poziom intelektualny naszego społeczeństwa i jego łatwowierność... Wiesz... Nie mówię, że tutaj takie osoby są, ale nigdy nie wiadomo komu się zbierze na czytanie tego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wy tu sobie fake wrzucacie, a prawdziwe spojlery już są :) Powiem tylko tyle:

Spoiler

mało gadania, Ichigo rosną rogi (dosłownie!), a kolejna ręka zostanie pozbawiona swojego ciała

:)

@Crew 900
Manga wychodzi co tydzień w piątek. Niestety w Polsce nie można jej kupić (jeszcze, co zmieni się najprawdopodobniej we wrześniu), trzeba więc szukać skanów w necie. Najlepiej na onemanga, jeżeli nie znasz dobrze angielskiego to poszukaj stron grup tłumaczących Bleacha na polski. Jest ich sporo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 16:14, ibisz napisał:

Przeczytałem jeden chapter Kenichiego, bo dość długie są, ale muszę przyznać - manga
przednia :D Przed chwilą wróciłem ze szkoły i zabieram się za następne :) Co do Naruto
- nie oglądam :P

Neee to tylko pierwsze chaptery są długie, takie chapterki-piloty. Hmm ja w sumie też tak tylko z rzadka oglądam, za to zawzięcie czytam mangę ^^

Dnia 16.03.2009 o 16:14, ibisz napisał:

Chyba oglądałem kiedyś jakiś odcinek tego :P Uporządkowany Chaos :D

Ostatecznie nawet Chaos potrzebuje jakichś schematów działania ^^

Dnia 16.03.2009 o 16:14, ibisz napisał:

No bo niestety Kubo idzie wzdłuż utartych schematów, że jak się pokona jednego przeciwnika,
to pojawia się inny silniejszy. No ale trochę od tego odchodzi, bo przeciwnicy stali
się właściwie dobrzy, itd. itp. Niestety każdy shonen musi iść po takim schemacie, bo
po 1 serii musiałby się skończyć :P Dobrze, że tu jeszcze jest ładnie wyjaśnione dlaczego,
bo np. w DB to przeciwnicy pojawiali się znikąd, a każdy był silniejszy niż poprzedni

Ano cóż w większości historii tak jest że przeciwników się stopniuje, ale cóż taki to już urok shonenów. Co do "dobrzy" to nie jestem taki do końca przekonany w przypadku Mayuriego, Kenpachiego też bym za wzór dobroci i cnót nie uznał XD W sumie to Mayuri mnie trochę zaskoczył bo to jeden z pierwszych razy gdy ktoś tak na wskroś zepsuty, zły i szalony jest po stronie "tych dobrych".

Dnia 16.03.2009 o 16:14, ibisz napisał:

Wiem, wiem pamiętam :) Databooki też oglądałem, ogólnie to mam zamiar go sobie sprawić,
jak dolar stanieje :P

Daj znać jak już go dorwiesz i podziel się wrażeniami

Dnia 16.03.2009 o 16:14, ibisz napisał:

Ale my tu spamujemy ;D

E tam zaraz spamujemy, na temat gadamy więc nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 15:50, Hubi Koshi napisał:

Neee to tylko pierwsze chaptery są długie, takie chapterki-piloty. Hmm ja w sumie też
tak tylko z rzadka oglądam, za to zawzięcie czytam mangę ^^

Tak właśnie myślałem, że to może tylko pierwsze chapy. Koleżankę sobie znalazł niezłą :D

Dnia 18.03.2009 o 15:50, Hubi Koshi napisał:

Ostatecznie nawet Chaos potrzebuje jakichś schematów działania ^^

Taa, nawet jak działa w 100% chaotycznie :P

Dnia 18.03.2009 o 15:50, Hubi Koshi napisał:

Ano cóż w większości historii tak jest że przeciwników się stopniuje, ale cóż taki to
już urok shonenów. Co do "dobrzy" to nie jestem taki do końca przekonany w przypadku
Mayuriego, Kenpachiego też bym za wzór dobroci i cnót nie uznał XD W sumie to Mayuri
mnie trochę zaskoczył bo to jeden z pierwszych razy gdy ktoś tak na wskroś zepsuty, zły
i szalony jest po stronie "tych dobrych".

Mayuri to jest... Mayuri i tyle :P Nie przepadam za nim, ale trzeba przyznać, że jest genialny w tym co robi. On w sumie chyba z przymusu jest kapitanem, po tym jak Urahara prison break :P Dziwny facet, a jego prawdziwy wygląd nie daje mi spokoju :P

Dnia 18.03.2009 o 15:50, Hubi Koshi napisał:

Daj znać jak już go dorwiesz i podziel się wrażeniami

Jeżeli go będę miał to pierwszy dostaniesz skany :D

Dnia 18.03.2009 o 15:50, Hubi Koshi napisał:

E tam zaraz spamujemy, na temat gadamy więc nie ma problemu.

Niby tak, ale tylko połowa posta jest na temat :D


Co do spoilerów - jeżeli dobrze zrozumiałem te brednie to najprawdopodobniej Ichigo

Spoiler

robi cero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 16:03, ibisz napisał:

Tak właśnie myślałem, że to może tylko pierwsze chapy. Koleżankę sobie znalazł niezłą
:D

Ty sobie poczekaj aż zobaczysz jakich on sobie Mistrzów znalazł XD Jeśli jeszcze do tego nie doszedłeś to mówię ci, Szczęka ci opadnie i to z kruszącym fundament hukiem.

Dnia 18.03.2009 o 16:03, ibisz napisał:

Taa, nawet jak działa w 100% chaotycznie :P

Chaotyczność to Też jakiś plan działania. Nawet Jokera z Dark Knighta można oskarżyć o schmetyczność, ostatecznie na końcu Zawsze i tak wysadza/zabija ludzi.

Dnia 18.03.2009 o 16:03, ibisz napisał:

Mayuri to jest... Mayuri i tyle :P Nie przepadam za nim, ale trzeba przyznać, że jest
genialny w tym co robi. On w sumie chyba z przymusu jest kapitanem, po tym jak Urahara
prison break :P Dziwny facet, a jego prawdziwy wygląd nie daje mi spokoju :P

Chodzi ci o ten wygląd po tym jak się wyleczył z ran, które mu zadał Ishida czy to jak wyglądał kiedy go Urahara z psychiatryka wyciągał ?? Czy ja wiem czy z przymusu, jemu się ta pozycja pewnie podoba, ma sporo swobody w ramach... eksperymentowania. Dziwię się że nikt się za bardzo jego "wyczynami" nie zainteresował. Heh Soul Society... i to niby oni mają być "tymi dobrymi".

Dnia 18.03.2009 o 16:03, ibisz napisał:

Jeżeli go będę miał to pierwszy dostaniesz skany :D

Nie powiem żebym głośno narzekał w takim przypadku XD

Dnia 18.03.2009 o 16:03, ibisz napisał:

Niby tak, ale tylko połowa posta jest na temat :D

Tak długo jak COŚ tam skrobniemy na temat Bleacha, jest okej, ty widziałeś jakie WoTy spamu na Mandze i Anime odchodzą XD

Dnia 18.03.2009 o 16:03, ibisz napisał:

Co do spoilerów - jeżeli dobrze zrozumiałem te brednie to najprawdopodobniej Ichigo

Spoiler

robi
cero


Heh, jakoś mnie to nie zaskakuje,

Spoiler

ech naprawdę od dawna chciałem zobaczyć Ichigo idącego w Full-Hollow-Mode, bo co jak co, ale jego wygląd jako Hollowa był całkiem fajny i miał całkiem niezłego kopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 18:54, Hubi Koshi napisał:

Ty sobie poczekaj aż zobaczysz jakich on sobie Mistrzów znalazł XD Jeśli jeszcze do tego
nie doszedłeś to mówię ci, Szczęka ci opadnie i to z kruszącym fundament hukiem.

Zachęciłeś mnie do podwójnej dawki :)

Dnia 18.03.2009 o 18:54, Hubi Koshi napisał:

Chaotyczność to Też jakiś plan działania. Nawet Jokera z Dark Knighta można oskarżyć
o schmetyczność, ostatecznie na końcu Zawsze i tak wysadza/zabija ludzi.

Ale Joker może, bo on jest genialny :D Sztuczka z ołówkiem rlzzz ;P

Dnia 18.03.2009 o 18:54, Hubi Koshi napisał:

Chodzi ci o ten wygląd po tym jak się wyleczył z ran, które mu zadał Ishida czy to jak
wyglądał kiedy go Urahara z psychiatryka wyciągał ?? Czy ja wiem czy z przymusu, jemu
się ta pozycja pewnie podoba, ma sporo swobody w ramach... eksperymentowania. Dziwię
się że nikt się za bardzo jego "wyczynami" nie zainteresował. Heh Soul Society... i to
niby oni mają być "tymi dobrymi".

Jak się wyleczył z ran po walce z Quincym. Chodziło mi bardziej o to, że to SS jest zmuszone do trzymania go jako kapitana :P Jest silny, ma bankai, no i jest jedynym spadkobiercą Instytutu :P

Dnia 18.03.2009 o 18:54, Hubi Koshi napisał:

Nie powiem żebym głośno narzekał w takim przypadku XD

xD

Dnia 18.03.2009 o 18:54, Hubi Koshi napisał:

Tak długo jak COŚ tam skrobniemy na temat Bleacha, jest okej, ty widziałeś jakie WoTy
spamu na Mandze i Anime odchodzą XD

Wiem, czasem zaglądam :P

Dnia 18.03.2009 o 18:54, Hubi Koshi napisał:

Heh, jakoś mnie to nie zaskakuje,

Spoiler

ech naprawdę od dawna chciałem zobaczyć Ichigo idącego
w Full-Hollow-Mode, bo co jak co, ale jego wygląd jako Hollowa był całkiem fajny i miał
całkiem niezłego kopa.


Hehe, najlepsze jest to, że on

Spoiler

wcale nie idzie w Full-Hollow-Mode, co więcej, w ogóle go nie przypomina :P Jak przypomnisz sobie obrazek z któregoś z chapterów jak Ichi walczył z Nnoitorą, tam gdzie był "portret" Ichigo podzielony na 4 części, to domyślisz się, jak wygląda :P



@nazgul47
Nie będę podawał linków, ale najlepsze fora o Bleach, na jednym z polskich bodajże też kiedyś widziałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować