Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2009 o 16:29, Gol Galad napisał:

Hubi Koshi
Być może Ichi się stanie wrogiem SS.... : ]


W to akurat wątpię, wydaje mi się, że Ichigo będzie dążył do "wyrzucenia" hollowa z siebie i to bylby ostatni pojedynek (Ichigo jako Shinigami vs Hichigo jak full uber power Hollow :P), chociaż w sumie Ichi bez maski to d... a nie pogromca Arrancarów. :P

Chyba, że to co się pojawiło to nie Hichigo, a coś jeszcze innego (nasz biały kolega nie miał takiego powera w końcu)... Kto wie. ;)

A sam chapter bardzo fajny - cieszę się, że Kubo nie stworzył jednak czegoś przewidywalnego i potrafi zaskoczyć. Czekam z niecierpliwością na następny. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 17:35, Adham napisał:

Chyba, że to co się pojawiło to nie Hichigo, a coś jeszcze innego (nasz biały kolega
nie miał takiego powera w końcu)... Kto wie. ;)

Też mi coś takiego przyszło do głowy, być może to jakaś trzecia czy czwarta osobowość (pierwsza: Ichigo, druga: Zangetsu, trzecia Hichigo, czwarta: nowy gość w bandzie) wyobraź sobie jaki szum się zrobi w głowie Ichigo jak się ci trzej zaczną wydzierać i próbować gadać do Ichigo. Ichigo z kimś walczy, powaga, spokój, ciężki klimat, nikt nic nie mówi, a tu nagle Ichigo zaczyna wrzeszczeć "ZAMKNĄĆ SIĘ DO ******" wymachując mieczem i robiąc wściekłą minę, jego przeciwnik pewnie by niezłe zdziwko zaliczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że nad sobą teraz panuje to ja wątpię. Ichigo nigdy nie był okrutny dla swoich wrogów, wyleczył Dordoniego, Ikkaku, chwile po pokonaniu Grimmjowa chwycił go by ten nie upadł na ziemie , a tu co Ulkowi na dzień dobry wyrywa rękę?? Jak dla mnie na 99% jest to Hichigo to on ma sadystyczne zapędy.

Hubi Koshi Taaaa i Ichigo by miał w głowie swoja własna mała schizofrenie xD Jak dla mnie co za dużo to nie zdrowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie :/ Znowu elo elo moc tyle że nie Itsygo a jakieś chłoptasia który nie ma swojego ciała i wkrada się do Truskawki i wygląda jak on. Wiesz może szału dostał bo rani jego bliski i grozi Inoue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to on w tym stanie za bardzo Inoue się nie przejął:P Ale możliwe ze w HM2 jego charakter zmienia się pod wpływem hollowa , przez co jest bardziej chaotyczny, ale ma jednak strzępki świadomości i wie kto swój a kto wróg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 16:29, Gol Galad napisał:

Być może Ichi się stanie wrogiem SS.... : ]

Hmmmmm [ zaczyna się delikatnie uśmiechać i wyobraża sobie Inoue kroczącą w stronę Soul Society na czele armii Vaizardów w maskach, na samym przodzie po prawej stronie Inoue kroczy Ichigo, a po lewej Tatsuki, dalej w tyle widać Isshidę, Chada i jeszcze wielu innych. Inoue się delikatnie, ciepło uśmiecha, ale w jej oczach jest coś takiego co wywołuje ciarki na plecach u tych którzy w nie spojrzą] W sumie jakby to połączyć z pewnym motywem z One Piece''a. Wszyscy przyjaciele Inoue giną, może zabici przez tych z SS, może w HM, a ona nie mogąc ich wszystkich uratować wpada w szał, dostaje ogromnego power-upa i odbiera Aizenowi Hougyoku przy okazji zabijając go. Łączy swą moc z Hougyoku i ożywia wszystkich przyjaciół, ale to już nie oni, nie mają już dusz, teraz są tylko bezwolnymi niewolnikami Inoue, która do końca oszalała i postanawia się zemścić na tych wszystkich, którzy skrzywdzili jej przyjaciół. Hehe epicka masakra nadciąga ^^ Heh wybacz, wyobraźnia mnie poniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 18:14, Vizimir90 napisał:

ale ma jednak strzępki świadomości i wie kto swój a kto wróg.


Lepiej żeby był w 100% świadomy. Bo z tą moc mógłby zawojować i walczyć teraz z Espąda 1-3 czy wyżej nawet :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak nie jest świadomy, to w końcu opanuje ta moc , kwestia czasu:) Przecież main hero serii nie może pozwolić zęby największych badassow tłuk ktoś inny jego ciałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 16:52, Vizimir90 napisał:

Podczas treningu z vizardami Ichigo i Hichigo byli zajęci walka, zewnętrzna forma którą
widzieliśmy wtedy była po prostu bezmyślnym zwierzakiem.
Teraz pełna kontrole przeją Hichigo, dlatego wygląda bardziej "ludzko".

Hmm teoria mi się podoba, ale jest w niej jedna mała luka. Otóż gdyby Hichigo przejął pełną kontrolę to z pewnością nie zachowywał by się jak dzikie, rozwścieczone zwierze. Ja odnoszę wrażenie, że albo Ichigo oszalał ze złości i bólu, albo to co walczy to już tylko jego instynkt i rządza mordu, bardziej zaawansowane partie mózgu się zwyczajnie wyłączyły.

Dnia 19.03.2009 o 16:52, Vizimir90 napisał:

I jeśli Ichigo jest teraz hollowem, jestem ciekaw co się stanie jak użyjemy na nim Hougyoku.

Hmm Człowiek->Shinigami-Vaizard->Hollow->Arrancar->?? Może pełne kółeczko zrobi ^^

Dnia 19.03.2009 o 16:52, Vizimir90 napisał:

A co do avatara masz racje :P Wedge Antilles ze Star Wars.

Wedge Antilles... ten z Rogue Squadron czy jak się tam oni nazywają ?? Nie jestem w tym za bardzo obcykany bo tylko filmy oglądałem i przeczytałem Trylogię Thrawna, tam chyba był ten gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja z instynktem tez dobra, to by pokazywało jego obojętność co do Inoue, jestem ja , mój wróg i moja bron- miecz ewentualnie rogi:p nic innego się nie liczy.

Taa dokładnie ten, dowódca Rogue Squadron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 18:35, Vizimir90 napisał:

Wersja z instynktem tez dobra, to by pokazywało jego obojętność co do Inoue, jestem ja
, mój wróg i moja bron- miecz ewentualnie rogi:p nic innego się nie liczy.

Dokładnie, zdziwiło mnie mocno że Ichigo z taką łatwością i obojętnością odpalił to nuklearne Cero, przecież to mogło równie dobrze zabić Inoue. O tym jak posłał ją w powietrze falą uderzeniową miecza nie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 19:00, Sand Wraith napisał:

Zauważyliście ile postaci ostatnio straciło ręce w tej serii?


Jak na razie to Grimmjow ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 15:07, Hubi Koshi napisał:

No i jak tam ?? Poznałeś Piekielne Dojo ??

Taak, poznałem :P

Dnia 19.03.2009 o 15:07, Hubi Koshi napisał:

Taa aż mnie skręciło jak to zobaczyłem, znaczy bomba w brzuchu. UGH nie chcę sobie nawet
wyobrażać "procesu implementacji", ale jedno trzeba Jokerowi przyznać, genialny sposób
przeszmuglowania materiałów wybuchowych. W ogóle, ten facet walnął dłuuuugi monolog na
temat "They are all Schemers", twierdząc że sam jest uosobieniem chaosu, a mimo to miał
chyba najlepsze i najbardziej skomplikowane plany z ich wszystkich.

Ta i to jego oblizywanie warg i blizn oraz mrużenie oczu :P

Dnia 19.03.2009 o 15:07, Hubi Koshi napisał:

Mhm Tousena i Gina mięli pod rękę, a że Gin wydawał się być całkiem utalentowany to pewnie
w ciągu 2-3 dekad. Pod ręką mieli też chyba Komamurę, Soi Fon też była, chyba dość szybko
się z tym uwinęli. Co do obecnego nadrabiania strat, cóż przede wszystkim mają na głowie
Aizena więc formalności trochę na bok, poza tym potrzebują jakichś zaufanych Shinigami,
a że Ikkaku i Renji nie chcą być kapitanami no to problem.

Najgorzej było z małym hitsugejem :P Na dzień dzisiejszy chyba na ironię brakuje shinigami posiadających bankai :P Bo np. Hisagi i Kira śmiało mogliby być kapitanami, w sumie są kapitanami, ale nie formalnie, bo nie posiadają bankai :P

Dnia 19.03.2009 o 15:07, Hubi Koshi napisał:

Musisz sobie zacząć horyzonty poszerzać... w sumie już zacząłeś :-) Jak skończysz Kenichiego
to się u nas po temacie rozejrzyj i się czymś zainteresuj.

:) No miałem zamiar wziąć Code Geass lub innego Claymore''a, ale nie chce mi się dwóch naraz czytać :P

Dnia 19.03.2009 o 15:07, Hubi Koshi napisał:

Spoiler

Kto wie, może Ichigo okaże się jakimś wypasionym/legendarnym/stworem/potworem, który
pojawia się raz na ileś tam miliardów lat. No nic, pożiwim uwidim


Trochę naciągane, ale w końcu jest głównym bohaterem :)

Dnia 19.03.2009 o 15:07, Hubi Koshi napisał:

Spoiler

Ulq się pewnie zregeneruje i skopie Ichigo, a potem Ichigo skopie Ulqa i tak przez
parę chapterów, w wielu walkach tak było, gdzie postacie pokazywały swoje "kolejne poziomy
wymiatania". Chociaż kto wie, może jednak Ichigo zamiecie Ulqiem podłogę raz, a porządnie
i będzie spokój, nawet fajne by to było.


Ta, Ulq jak dla mnie jest beznadziejny, a to podkreśliłoby potęgę Iczyga :) Wreszcie to Ula stanie się śmieciem :P

Chapter 350 jest naprawdę amazing...

Spoiler

Z jednej strony Iczyg robi cero i ma dziurę, co każe mi myśleć, że to hollow. Z drugiej zaś strony, czuć w nim coś innego, coś czego jeszcze nie widzieliśmy w Bleachu. Przerażające, co ja mówię, zupełnie puste spojrzenie, to coś dziwnego nawet jak na hollowa. Jego krzyk zabija... Jego maska nie jest tak zupełnie niepodobna do jego normalnej hollowowej, no ale wzorek jest zupełnie inny, no i te rogi. W sumie on nie ma maski, a taki hełm trochę :P Nie wiem czy Ichigo panuje nad sobą, czy nie. Niby słowa na początku to: I will protect her, niby skupił się na Ulqu, chociaż miał Inoue dwa metry obok siebie. No ale ta brutalność i w ogóle image... Jakby nie Kurosaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 19:50, Crew 900 napisał:

> Zauważyliście ile postaci ostatnio straciło ręce w tej serii?

Jak na razie to Grimmjow ....

I Uleq. I Yami. I Nnoitra. i Fracciony Halibel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 19:00, Sand Wraith napisał:

Zauważyliście ile postaci ostatnio straciło ręce w tej serii?


Ummm ... Ishida, Noitra (kilka rąk), Ulqiuorra ... ktoś jeszcze? Wcześniej jeszcze Grimmjow. To już jest jakieś zboczenie na tym punkcie.

A Ichigo najwyraźniej jest jakąś hybrydą świadomości swojej i pustego. Pamiętacie jak zamieniał się w Vaizarda? Był podobnie chaotyczny. Teraz ma jednak inną maskę, jednak wtedy też urosły mu tak długie włosy. Vaizard hollowication level 2 (taaaa ... poczekajmy jeszcze na wyższy poziom Ban-kai - robi się z tego Dragon Ball) Jednak nie sądzę, żeby wyszedł z tego cało i nagle wrócił do normalnej postaci. Powód? Ma wielką dziurę w klacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 19:50, ibisz napisał:

Taak, poznałem :P

Z czystej ciekawości, jak sądzisz, który Master jest najgorszy ?? Znaczy najbardziej wymagający i męczący Ken-chana

Dnia 19.03.2009 o 19:50, ibisz napisał:

Ta i to jego oblizywanie warg i blizn oraz mrużenie oczu :P

Fakt, gość ma naprawdę paskudne tiki. Szkoda że nie można posłać Oskara przesyłką do nieba :-(

Dnia 19.03.2009 o 19:50, ibisz napisał:

Najgorzej było z małym hitsugejem :P Na dzień dzisiejszy chyba na ironię brakuje shinigami
posiadających bankai :P Bo np. Hisagi i Kira śmiało mogliby być kapitanami, w sumie są
kapitanami, ale nie formalnie, bo nie posiadają bankai :P

Hmm Hitsugaya to ciekawy wyjątek, tylko popatrz na jego karierę. Hinamori wstąpiła do Akademii wcześniej niż on i co ?? On jest teraz kapitem, a ona porucznikiem, na dodatek jest nadal dość młody co oznacza że dopiero Rozwija Skrzydła. Nom bankai to jednak coś naprawdę wypasionego więc ciężko żeby cała masa gości z tym ganiała. Ostatecznie jest jeszcze inny sposób, mogą zostać zarekomendowani, taka możliwość też istnieje.

Dnia 19.03.2009 o 19:50, ibisz napisał:

:) No miałem zamiar wziąć Code Geass lub innego Claymore''a, ale nie chce mi się dwóch
naraz czytać :P

Oooo Code Geass to bardzo dobry wybór, nawet mi chodziło po głowie czy by ci nie zaproponować, ale nie chciałem ci mieszać i zabierać wolnego czasu, którego podobno masz niewiele ^^;

Dnia 19.03.2009 o 19:50, ibisz napisał:

Trochę naciągane, ale w końcu jest głównym bohaterem :)

I jest dość... powiedzmy że niezwykły. Ojciec emerytowany kapitan, o matce niewiele wiemy, ale możliwe że miała wysokie reiatsu bo chyba widziała Grand Fishera i poświęciła się by ratować Ichigo. Do tego sposób w jaki został shinigami, a potem odrodził się jako shinigami/hollow, cała jego kariera to niezwykły przypadek za niezwykłym przypadkiem XD

Dnia 19.03.2009 o 19:50, ibisz napisał:

Ta, Ulq jak dla mnie jest beznadziejny, a to podkreśliłoby potęgę Iczyga :) Wreszcie
to Ula stanie się śmieciem :P

Taaa miło by było, chociaż musimy jeszcze wziąć pod uwagę, czy Ichigo będzie w stanie wykorzystać tego nowego powera na codzień, czy to tylko taki jeden przypadek gdzie był przyparty do muru jak nigdy przedtem.

Dnia 19.03.2009 o 19:50, ibisz napisał:

Chapter 350 jest naprawdę amazing...

Spoiler


Spoiler

Fakt, to zupełnie nowy poziom, Ichigo nie ma już w sobie absolutnie nic z wcześniejszej ostrożności, atakuje żeby zabić. Wygląda na to że gwiżdże już nawet na Inoue i Isshidę, biorąc pod uwagę to Nuklearne Cero, ale naprawdę szczęka mi opadła przy ostatnich stronach gdy po prostu URWAŁ(tak to przynajmniej wygląda) Ulqowi rękę, Ichigo jest teraz niczym dzika drapieżna bestia. Swoją drogą wydaje mi się czy mu pazury wyrosły ?? Czy nie jest Shinigami to bym się kłócił, jego bankai się nie wyłączyło, ani nie zniknęło co znaczy że Nadal ma w sobie moc Shinigami, jest teraz takim Vaizardem w trybie berserk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 20:14, Raymanex napisał:

Powód? Ma wielką dziurę w klacie.

Eeeee tam nie takie rzeczy naprawiała Dragon Boobs Inoue ^^ Co do tego Level 2 to może i faktycznie tak jest, w sumie to trochę się zmartwiłem gdy się dowiedziałem że Bankai to najwyższy level powera jaki może dostać Shinigami, bo to nie zostawiało Ichigo wielkiego pola do rozwoju, teraz się przynajmniej ciekawie robi. Poza tym to nie jest problem Tylko Dragon Balla, praktycznie większość shonenów ma ten mechanizm "Awansowania na nowe poziomy wymiatania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 20:18, Hubi Koshi napisał:

I jest dość... powiedzmy że niezwykły. Ojciec emerytowany kapitan, o matce niewiele wiemy,
ale możliwe że miała wysokie reiatsu bo chyba widziała Grand Fishera i poświęciła się
by ratować Ichigo. Do tego sposób w jaki został shinigami, a potem odrodził się jako
shinigami/hollow, cała jego kariera to niezwykły przypadek za niezwykłym przypadkiem
XD

A mnie się wydaje że jego matka też była shinigami, Grand Fisher kiedy zobaczył ojca Ichigo w stroju shinigami powiedział że Ichigo swoją siłę zawdzięcza temu że jest pełnej krwi shinigami, no i oczywiście jeśli dobrze pamiętam jej ciało kiedy umarła leżało twarzą do ziemi(Ichigo jak wychodzi z siebie to zazwyczaj pada na twarz;) i nie miało żadnych plam z krwi. I najważniejszy argument na poparcie mojej tezy: JA ją widzę jako shinigami, nie wiem czy to tylko moja wyobraźnia/jakiś fanart ale na serio mam wrażenie że gdzieś ją widziałem jak wyłazi z ciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować