Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Właście czy on nie został zabity? Dosyć dawno temu się pojawił i nie pamiętam tego fragmentu mangi/anime. Mógłby ktoś co nie co o nim przypomnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 23:15, Stein napisał:

> Wonderwice ... wiedziałem, że prędzej czy później się pojawi ;]

A co to ten lub to "Wonderwice"? ;p


"Wonderwice Margera to jeden z Arrancarów w armii Aizena Sōsuke. Najprawdopodobniej należy on do Numeros choć według Soul Society poziom jego mocy jest podobny członkom Espady. Arrancar ten nie jest zbyt wysoki, przypomina raczej dziecko, jego maska, umieszczona na włosach, przypomina tiarę.


Wonderwice sprawia wrażenie dziecka autystycznego. Jest bardzo przywiązany do Tousena i gdy ktoś próbuje do niego podejść, ten wyraźnie czuje się zagrożony. Gdy po raz pierwszy widzimy go w Anime, Arrancar ten nie wydaje się interesować walką. Dopiero gdy wkracza Urahara Kisuke, ten używa bardzo silnego Bala.

Zanpakutou:
Jego miecz mierzy tyle co on i jest przymocowany do jego pleców. Ma purpurowy kolor a rękojeść nie przypomina japońskiej katany, można też zauważyć na niej egipskie oko.

Wonderwice jest też jedynym Arrancarem, którego widzimy przy stworzeniu przez Aizena dzięki hougyoku. "

Informacje z: http://bleach.pl/readarticle.php?article_id=144

PS. Przepraszam za dwa posty pod sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 23:48, KooK napisał:

Hah... Wonderwice ;D mój ulubiony arrancar ;). Już się bałem że gdzieś tam zginął.

Kubo Tite wyciąga "Starych Zaginionych" sam zacząłem się martwić czy przypadkiem nie wypadło mu z pamięci że nie zabił Yamiego, a teraz się Wonderwice pojawia, ciekawe co to za stworek z nim przyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 23:53, Hubi_Koshi napisał:

Kubo Tite wyciąga "Starych Zaginionych" sam zacząłem się martwić czy przypadkiem nie
wypadło mu z pamięci że nie zabił Yamiego, a teraz się Wonderwice pojawia, ciekawe co
to za stworek z nim przyszedł.


Też jestem ciekaw. Ale ogólnie teraz skaczę cały happy, bo Wacuś jest po prostu epicki ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 23:53, Hubi_Koshi napisał:

Kubo Tite wyciąga "Starych Zaginionych" sam zacząłem się martwić czy przypadkiem nie
wypadło mu z pamięci że nie zabił Yamiego, a teraz się Wonderwice pojawia, ciekawe co
to za stworek z nim przyszedł.


Co za różnica kto to jest skoro On. Jest. Ogromny. :P
Gotei za dobrze szło, zresztą jeszcze kilka osób się nie pojawiło - w końcu trzeba było przyprowadzić starych znajomych. :P
A Wonderwice to najlepszy Arrancar i tyle. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 00:02, Adjatha napisał:

Co za różnica kto to jest skoro On. Jest. Ogromny. :P

Yammi''ego nie lubię. Bardzo nie lubię. On jest tylko duży, i nic więcej. Faktycznie, jest zerem. ^^''

Dnia 27.06.2009 o 00:02, Adjatha napisał:

Gotei za dobrze szło, zresztą jeszcze kilka osób się nie pojawiło - w końcu trzeba było
przyprowadzić starych znajomych. :P

No niby tak, ale nie wyobrażam sobie że nagle połowa kapitanów ginie :S.

Dnia 27.06.2009 o 00:02, Adjatha napisał:

A Wonderwice to najlepszy Arrancar i tyle. ;D

Widzę że podzielasz moje poglądy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 23:53, Hubi_Koshi napisał:

Kubo Tite wyciąga "Starych Zaginionych" sam zacząłem się martwić czy przypadkiem nie
wypadło mu z pamięci że nie zabił Yamiego, a teraz się Wonderwice pojawia, ciekawe co
to za stworek z nim przyszedł.


Chciałbym Cię o coś spytać... Ty znasz pełno tych wszystkich mang i w ogóle, wszystkie twoje rekomendacje się sprawdziły (One Piece, HSD Kenichi i Higurashi wymiatają :P), więc Tobie mogę zaufać :) Co myślisz o Ichigo 100%? Wiem, że romansidło, a romansidła są dla bab, ale przeczytałem pierwszego chapa i wydało mi się całkiem śmieszne ^^ Sorry, że Ci truję, ale seria jest dosyć długa, więc nie chciałbym tracić czasu na chłam, a mam jeszcze tyły w HSD :P

Widzę, że wszyscy lubią pana WW. Ale mi się bardziej w tym chapie podobał ten co paznokcie obgryza ;) Co do zaginionych - brakuje nam tylko Sasakibe. Myślicie że to on mógłby się zmierzyć z Superniskimgrubasem...? Bo ja nie :P No i ej, panowie, zapomnieliście, że nikt z SS nie zginie? To samo było z Allonem - powymiatał płotki, a na końcu i tak Yama-jii przydreptał, zmiażdżył chimerę, a Kira powskrzeszał tych swoich ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 00:02, Adjatha napisał:

Co za różnica kto to jest skoro On. Jest. Ogromny. :P

Czyli całkiem prawdopodobne że to pewnie górne warstwy mięsa armatniego.

Dnia 27.06.2009 o 00:02, Adjatha napisał:

Gotei za dobrze szło, zresztą jeszcze kilka osób się nie pojawiło - w końcu trzeba było
przyprowadzić starych znajomych. :P

Cóż Gotei ma w "rezerwie" Urahara Team i Duet Tatusiów no i Vaizardów, ciekawe czy wszystko się to zbierze w tej walce.

Dnia 27.06.2009 o 00:02, Adjatha napisał:

A Wonderwice to najlepszy Arrancar i tyle. ;D

A wcale że nie, najlepsza jest Hallibel (BOOBIES FOR THE WIN)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 00:15, Hubi_Koshi napisał:

A wcale że nie, najlepsza jest Hallibel (BOOBIES FOR THE WIN)


Taaak. To prawda. Trzeba jeszcze dodać Nel... i mamy duet który powinien uszczęśliwić każdego ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 00:12, ibisz napisał:

Chciałbym Cię o coś spytać... Ty znasz pełno tych wszystkich mang i w ogóle, wszystkie
twoje rekomendacje się sprawdziły (One Piece, HSD Kenichi i Higurashi wymiatają :P),
więc Tobie mogę zaufać :) Co myślisz o Ichigo 100%? Wiem, że romansidło, a romansidła
są dla bab, ale przeczytałem pierwszego chapa i wydało mi się całkiem śmieszne ^^ Sorry,
że Ci truję, ale seria jest dosyć długa, więc nie chciałbym tracić czasu na chłam, a
mam jeszcze tyły w HSD :P

Ara... nie przyapominam sobie reklamowania ci Higurashi, chyba że coś w stylu "słyszałem że krew się leje jak z węża strażackiego" a co do tego że "romansidła są dla bab" to możesz to kopsnąć do kosza XD Osobiście przeczytałem może z... parę pierwszych stron więc za wiele na ten temat nie wiem, ale że na dzień dobry mamy Panty Shota między oczy... hmm jak dla mnie brzmi zachęcająco XD
A tak poza tym, jak nadrobisz Kenichiego to zabieraj się za Mahou Sensei Negima, po pierwsze powołam się na swoją reputację, którą jak twierdzisz mam, a po drugie powiem że to jedna z najfajniejszych mang jakie ostatnio czytałem, już ją raz re-readnąłem i chodzi mi po głowie czy by jeszcze raz nie re-readnąć. Tony świetnego humoru, tyle fanservicu że nie nadążysz wycierać nosa z krwii, GENIALNE walki, mówię ci, później gdy manga przechodzi transformację z haremówki w shonena to zwyczajnie zbierasz szczękę z podłogi. No i jest JACK FRIGGIN RAKAN, facet który rozwala OKRĘTY WOJENNE Wielki Mieczem, pokonuje przeciwniczki kradnąc im majtki i podwiewając spódniczki, serfuje po niebie na wielki mieczu i w ogóle jest OVER THE FRIGGIN TOP
http://andarion.deviantart.com/art/All-Hands-Brace-for-Rakan-125371414

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 00:17, Tymonius napisał:

Taaak. To prawda. Trzeba jeszcze dodać Nel... i mamy duet który powinien uszczęśliwić
każdego ^^.

Ech szkoda że Halibel raczej nie przejdzie na stronę Gotei, razem z Nel, Matsumoto i Yoruichi stworzyły by Killer Boobies Squad, nikt nie przeżyłby Marshmallow Hell w ich wspólnym wykonaniu
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/MarshmallowHell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 00:24, Hubi_Koshi napisał:

Ech szkoda że Halibel raczej nie przejdzie na stronę Gotei, razem z Nel, Matsumoto i
Yoruichi stworzyły by Killer Boobies Squad, nikt nie przeżyłby Marshmallow Hell w ich
wspólnym wykonaniu


Musze się zgodzić. Dorzucić jeszcze do tego "Inułe" i mamy zabójczy kwintet... Nawet zabójcy dusz staliby się zbędni;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 00:29, Tymonius napisał:

Musze się zgodzić. Dorzucić jeszcze do tego "Inułe" i mamy zabójczy kwintet... Nawet
zabójcy dusz staliby się zbędni;].

Zdecydowanie XD Hollowy zostały by Wymarshmell Hellowane na amen, nie no takie piekiełko to ja rozumiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 00:22, Hubi_Koshi napisał:

Ara... nie przyapominam sobie reklamowania ci Higurashi, chyba że coś w stylu "słyszałem
że krew się leje jak z węża strażackiego" a co do tego że "romansidła są dla bab" to
możesz to kopsnąć do kosza XD Osobiście przeczytałem może z... parę pierwszych stron
więc za wiele na ten temat nie wiem, ale że na dzień dobry mamy Panty Shota między oczy...
hmm jak dla mnie brzmi zachęcająco XD

Nie od Ciebie znam Higurashi? Cholera, to od kogo? :D Mniejsza o to :P Właśnie przez samą tematykę Ichigo 100% pomyślałem że znasz (ganianie za laską z powodu majtek... to coś co pasuje do Ultimate Perverta :D), ale jednak nie :P Mimo to przeczytam xD No wiem, romansidła mangowe nie są dla bab :)

Dnia 27.06.2009 o 00:22, Hubi_Koshi napisał:

A tak poza tym, jak nadrobisz Kenichiego to zabieraj się za Mahou Sensei Negima, po pierwsze
powołam się na swoją reputację, którą jak twierdzisz mam, a po drugie powiem że to jedna
z najfajniejszych mang jakie ostatnio czytałem, już ją raz re-readnąłem i chodzi mi po
głowie czy by jeszcze raz nie re-readnąć. Tony świetnego humoru, tyle fanservicu że nie
nadążysz wycierać nosa z krwii, GENIALNE walki, mówię ci, później gdy manga przechodzi
transformację z haremówki w shonena to zwyczajnie zbierasz szczękę z podłogi. No i jest
JACK FRIGGIN RAKAN, facet który rozwala OKRĘTY WOJENNE Wielki Mieczem, pokonuje przeciwniczki
kradnąc im majtki i podwiewając spódniczki, serfuje po niebie na wielki mieczu i w ogóle
jest OVER THE FRIGGIN TOP
http://andarion.deviantart.com/art/All-Hands-Brace-for-Rakan-125371414

Ehh... Ciebie spytać o jedną mangę to się dostaje 10 innych... Najgorsze jest to, że wszystkie są świetne i trzeba je chociaż przejrzeć :D Mówisz, że już re-readnąłeś, to znaczy, że się skończyła, tak? To by było nawet super, bo ja już nie nadążam żeby sobie uaktualniać HSD :P Kurcze, musze sobie jutro przysiąść do kompa i poczytać :D

Ej zboczeńcy! Ja też chcę sobie pomarzyć o takim piekle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 00:38, ibisz napisał:

Ej zboczeńcy! Ja też chcę sobie pomarzyć o takim piekle :(


Ależ oczywiście. Starczy dla wszystkich;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 00:38, ibisz napisał:

Nie od Ciebie znam Higurashi? Cholera, to od kogo? :D Mniejsza o to :P Właśnie przez
samą tematykę Ichigo 100% pomyślałem że znasz (ganianie za laską z powodu majtek... to
coś co pasuje do Ultimate Perverta :D), ale jednak nie :P Mimo to przeczytam xD No wiem,
romansidła mangowe nie są dla bab :)

Chcesz radę ?? Obejrzyj sobie "romansidło" Ouran High School Host Club, wierz mi będziesz się zwijał ze śmiechu :-) No wiesz nawet Ultimate Pervert nie można znać WSZYSTKICH Ecchiów na Necie XD Ale mam zamiar to naprawić po egzaminie.

Dnia 27.06.2009 o 00:38, ibisz napisał:

Ehh... Ciebie spytać o jedną mangę to się dostaje 10 innych... Najgorsze jest to, że
wszystkie są świetne i trzeba je chociaż przejrzeć :D Mówisz, że już re-readnąłeś, to
znaczy, że się skończyła, tak? To by było nawet super, bo ja już nie nadążam żeby sobie
uaktualniać HSD :P Kurcze, musze sobie jutro przysiąść do kompa i poczytać :D

Neeee Negima się na dobrą sprawę dopiero rozkręca XD 250 chapterów, a dobrości się dopiero zaczynają. O tutaj masz mały przykładzik, to z OVA Ala Alba, jedynej Porządnej ekranizacji Negimy
http://www.youtube.com/watch?v=x9z_sKaaMrU
I możesz jeszcze to. Tak ten miecz to standardowe uzbrojenie tej dziewczyny :-)
http://www.youtube.com/watch?v=6127waalLcU&feature=related
A to najbardziej badass loli jaka chodzi po ziemi, Demonicznych Bogów to ona zjada na śniadanie XD
http://manga.bleachexile.com/mahou-sensei-negima-chapter-172-page-21.html

Dnia 27.06.2009 o 00:38, ibisz napisał:

Ej zboczeńcy! Ja też chcę sobie pomarzyć o takim piekle :(

Nikt ci nie broni ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 00:52, Hubi_Koshi napisał:

Chcesz radę ?? Obejrzyj sobie "romansidło" Ouran High School Host Club, wierz mi będziesz
się zwijał ze śmiechu :-) No wiesz nawet Ultimate Pervert nie można znać WSZYSTKICH Ecchiów
na Necie XD Ale mam zamiar to naprawić po egzaminie.

Na Ichigo 100% natrafiłem dość szybko, więc myślałem, że znane ;) I kolejna manga do biblioteki - Ouran High School Host Club :|

Dnia 27.06.2009 o 00:52, Hubi_Koshi napisał:

Neeee Negima się na dobrą sprawę dopiero rozkręca XD 250 chapterów, a dobrości się dopiero
zaczynają. O tutaj masz mały przykładzik, to z OVA Ala Alba, jedynej Porządnej ekranizacji
Negimy
http://www.youtube.com/watch?v=x9z_sKaaMrU
I możesz jeszcze to. Tak ten miecz to standardowe uzbrojenie tej dziewczyny :-)
http://www.youtube.com/watch?v=6127waalLcU&feature=related
A to najbardziej badass loli jaka chodzi po ziemi, Demonicznych Bogów to ona zjada na
śniadanie XD
http://manga.bleachexile.com/mahou-sensei-negima-chapter-172-page-21.html

O jaa, a ja jeszcze nie wziąłem się za te tytuły o których myślę już od jakiegoś roku - przynajmniej jest to Elfen Lied i Soul Eater, do tego zostały mi dwa odcinki Higurashi no i niedokończone HSD. No ale cóż, za Negimę też się wezmę :) Wygląda bardzo efektownie i przyjemnie, ale teraz to już anime odstawiam, bo bym nie nadążył :) Tylko manga :P

Dnia 27.06.2009 o 00:52, Hubi_Koshi napisał:

Nikt ci nie broni ^^

Ale w grupie raźniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 12:08, ibisz napisał:

O jaa, a ja jeszcze nie wziąłem się za te tytuły o których myślę już od jakiegoś roku
- przynajmniej jest to Elfen Lied i Soul Eater, do tego zostały mi dwa odcinki Higurashi
no i niedokończone HSD. No ale cóż, za Negimę też się wezmę :) Wygląda bardzo efektownie
i przyjemnie, ale teraz to już anime odstawiam, bo bym nie nadążył :) Tylko manga :P


Soul... Niezłe. Jeśli lubisz komedie z panty shotami... zerknij na Rosario + Vampire, chyba że już to czytałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 12:08, ibisz napisał:

Na Ichigo 100% natrafiłem dość szybko, więc myślałem, że znane ;) I kolejna manga do
biblioteki - Ouran High School Host Club :|

Nene zacznij od anime, zacznij od anime :-)

Dnia 27.06.2009 o 12:08, ibisz napisał:

O jaa, a ja jeszcze nie wziąłem się za te tytuły o których myślę już od jakiegoś roku
- przynajmniej jest to Elfen Lied i Soul Eater, do tego zostały mi dwa odcinki Higurashi
no i niedokończone HSD. No ale cóż, za Negimę też się wezmę :) Wygląda bardzo efektownie
i przyjemnie, ale teraz to już anime odstawiam, bo bym nie nadążył :) Tylko manga :P

No z Negimą to możesz bez obaw anime olać (co najwyżej obejrzyj sobie trzyczęściową OVA Ala Alba któa jest BARDZO zgodna z mangą :-) A lenistwo zabija, sam to dobrze wiem bo większego lenia ode mnie nie znajdziesz, zawsze to lepiej się szybko zabrać za serię i ją skończyć niż potem przekładać w nieskończoność. A co do efektowności Negimy. Oto małe przykłady tego czego używają bohaterowie
http://media.onemanga.com/mangas/00000020/000159592/14.jpg
http://media.onemanga.com/mangas/00000020/00000200/06.jpg

Dnia 27.06.2009 o 12:08, ibisz napisał:

Ale w grupie raźniej :D

No to się przyłącz XD Dobra, ale może z tym do Mangi się przeniesiemy ^^;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować