Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2007 o 23:00, turpis napisał:

Chyba z 50 tomów minimum XD

Hmm 50 tomów... zakładając że każdy tom zawiera w sobie tak jakoś... 7-8 chapterów to będzie... ty naprawdę chcesz dociągnąć do tych 500 chapterów :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 22:46, ziptofaf napisał:

> Ja mam jeszcze jedno pytanie czy Bleach jako manga/anime zbliża sie jakość do końca czy
jest
> w stanie nieokreślonym?
Coś czuję, że manga baaaardzo powoli zbliża się do końca. Ale wierz mi, że to potrwa jeszcze
długo (z 50 numerów minimum)


Powoli do końca to się zbliża Naruto. Bleachowi został do końca minimum jeden arc (winter war) poza tym autor ma jeszcze wieeeele do wyjaśnienia i wieeeeele postaci do wyeksploatowania (ależ brzydkie słowo ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 22:31, Nertis napisał:

> Ja się uczę japońskiego, znasz może jakieś strony z mangami po japońsku w oryginale?

A ty sam się uczysz ,czy masz może jakiegoś "sensei" ;).Ja bym chętnie się zaczął uczyć ,ale
brak czasu mi na to nie pozwala :/.


Ja niestety sam się uczę z książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2007 o 00:30, Sand Wraith napisał:

Powoli do końca to się zbliża Naruto. Bleachowi został do końca minimum jeden arc (winter war)
poza tym autor ma jeszcze wieeeele do wyjaśnienia i wieeeeele postaci do wyeksploatowania (ależ
brzydkie słowo ;] )

Czyli co ?? bo cie za bardzo nie zroumiałem ?? naruto i bleach niedługo sie skończy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 18:59, Kizibono napisał:


> Powoli do końca to się zbliża Naruto. Bleachowi został do końca minimum jeden arc (winter
war)
> poza tym autor ma jeszcze wieeeele do wyjaśnienia i wieeeeele postaci do wyeksploatowania
(ależ
> brzydkie słowo ;] )
Czyli co ?? bo cie za bardzo nie zroumiałem ?? naruto i bleach niedługo sie skończy ??

Naruto zbliza się do końca , a Bleach nie , bo jest jeszcze dużo wątków niedokończonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę was uciszać, jeśli chodzi o sam wątek, ale nie podawajcie linków do stron z Bleachem. To anime zostało licencjonowane przez Hyper, a od stycznia również przez Animax. Czyli jednym słowem... Sami dokończcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 20:18, Asthariel napisał:

Naruto zbliza się do końca , a Bleach nie , bo jest jeszcze dużo wątków niedokończonych.


Czyli ile ma być odcinków Naruto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 20:15, Xsaw napisał:

Heh ja tam nie narzekam nie specjalnie lubię anime które ma więcej niż 50 epizodów.


A czemu :>?? Dla mnie takie anime ,które mają po około 100 episodów są w sam raz ;). Wkurza mnie to ,że jak mnie anime wciągnie to zaraz się kończy :P.

@greg_f

Heh ;)...wszystko jest jak zakazany owoc xD.

Tak dla przypomnienia...to jest temat o Bleach''u ,a nie o Naruto :P. Sorry ,że tak się czepiam ,ale jakoś ja nie przepadam za Naruto ,a o tym animcu można porozmawiać w innych tematach ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 20:47, Kraju92 napisał:

> Naruto zbliza się do końca , a Bleach nie , bo jest jeszcze dużo wątków niedokończonych.


Czyli ile ma być odcinków Naruto?

LOL tego nie nikt bo wciąż tworzona jest manga - jak autor zakończy prace to ci powiem ;] (zazwyczaj jeden odcinek to około 2 chapterów i będzie szło łatwo wyliczyć, o ile autorzy nie zechcą robić fillerów) Btw. Toriyama to oszust- wprawdzie DB ma ponad 500 chapterów, ale jeden chapter składa się z ok 12 stron, kiedy w Bleachu czy Naruto jest to ok. 18-20 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 21:59, Nertis napisał:

A czemu :>?? Dla mnie takie anime ,które mają po około 100 episodów są w sam raz ;). Wkurza
mnie to ,że jak mnie anime wciągnie to zaraz się kończy :P.



Dal mnie też anime musi mieć około 100 odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 21:59, turpis napisał:

Dużo XD
A wiecie że 22 grudnia będzie diamond dust rebelion?? XD


Ja już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że głównym tematem będzieee....Hitsugayaaaa...ja ziomowi ostatnio sprawdziłam kto mu głos podkłada bo mi sie strasznie znajomy wydawał...no i chyba wiecie o co mi chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 21:59, turpis napisał:

Dużo XD
A wiecie że 22 grudnia będzie diamond dust rebelion?? XD


Ja nie wiedziałem xD...ale to jeszcze trzeba czekać więcej niż miesiąc :/.

Dnia 13.11.2007 o 21:59, turpis napisał:

Najlepsze jest to, że głównym tematem będzieee....Hitsugayaaaa


Hehe...może być ciekawie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sam tytuł o tym nam mówi XD "Diamond Dust" a zazwyczaj taki pył jest biały...a jaki Hitsugaya jest?? Biaaaałyyy i ma białeegoo....mieczaaaa i ma głos Edzia z FMA i jest tak samo malutki XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 22:23, turpis napisał:

Już sam tytuł o tym nam mówi XD "Diamond Dust" a zazwyczaj taki pył jest biały...a jaki Hitsugaya
jest?? Biaaaałyyy i ma białeegoo....mieczaaaa


I dlatego ta postać mi się podoba ;)...bo jest cała biała xD...a to włosy mi się jego podobają ;).

Dnia 13.11.2007 o 22:23, turpis napisał:

i ma głos Edzia z FMA i jest tak samo malutki
XD


A jak się wsłuchać...nigdy nie zwracałem na to uwagi xD...dwie malutkie postacie...pasuje ten głos xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 22:06, turpis napisał:

Najlepsze jest to, że głównym tematem będzieee....Hitsugayaaaa...ja ziomowi ostatnio sprawdziłam
kto mu głos podkłada bo mi sie strasznie znajomy wydawał...no i chyba wiecie o co mi chodzi
:P

A nasz Quincy to w Naruto Sasuke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gah Naruto ble,*odgłosy wymiotowania*nie wiem jak można oglądać te COŚ a co do ilości odcinków to mimo wszystko wole gdy coś ma 50/60 epizodów bez fillerów niż 150 z fillerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować