Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Historia Bounto ciągnie się do 109 odcinka. Dopiero pod koniec tego epizodu jest początek nowego arc, który odpowiada wydarzeniom z mangi i jest dużo ciekawszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 15:43, marcinshinoda napisał:

jak długo ciągnie sie ten wątek z bountami, bo strasznie nudny jest i niechce mi sie tego ogladac???
dalej jest coś ciekawego??


Ja ci radzę ominąć ten filler ...ale jak już go zacząłeś to teraz już lepiej dla ciebie abyś obejrzał go ;)...tylko do 109 odcinka i będzie po wszystkim xD.
A czytasz mangę??Manga moim zdaniem lepiej się czyta niż ogląda anime ;).Nie wiem dlaczego...może dlatego ,bo nie ma tych nudnych spraw z Bounto itp xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 16:34, Nertis napisał:

> jak długo ciągnie sie ten wątek z bountami, bo strasznie nudny jest i niechce mi sie tego
ogladac???
> dalej jest coś ciekawego??

Ja ci radzę ominąć ten filler ...ale jak już go zacząłeś to teraz już lepiej dla ciebie abyś
obejrzał go ;)...tylko do 109 odcinka i będzie po wszystkim xD.
A czytasz mangę??Manga moim zdaniem lepiej się czyta niż ogląda anime ;).Nie wiem dlaczego...może
dlatego ,bo nie ma tych nudnych spraw z Bounto itp xD.


Według mnie też lepiej się czyta mangę niż ogląda anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 19:06, Kraju92 napisał:

Jaki tytuł i kiedy jest premiera kinówki Bleach?


prawdopodobnie chodzi ci o to :Bleach: The DiamondDust Rebellion a premierę ma 2007-12-22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 19:38, Xsaw napisał:

> Jaki tytuł i kiedy jest premiera kinówki Bleach?

prawdopodobnie chodzi ci o to :Bleach: The DiamondDust Rebellion a premierę ma 2007-12-22


Dzięki, o to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może sie już o to kiedyś pytałem ale znacie jakieś stronki darmowe gdzie idzie ściągnać wszystkie odcinki zlukałbym se od początku bo stanąłem gdzieś w środku i zapomniałem co i jak :P
z góry thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2007 o 18:12, Sand Wraith napisał:

Wiesz, dopiero dzisiaj mi odświeżyło temat (mam go przyklejony) i dlatego dopiero dzisiaj odpisałem
;]


ok tak czy inaczej juz po ściągałem wszystkie odcinki i czekam na następny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 15:01, Wintesun napisał:

Manga Bleach od wyjścia z Soul Society jest już inna, jakby robiona przez inego rysownika,
a i fabuła jest nieco w stylu " zabijaj, zabijaj, a i tak ciagle będzie ich więcej"

Tylko, że w zasadzie nikt nie ginie;)....Ja bym się szczerze ucieszył, gdyby w końcu jakaś pozytywna postać umarła. A tak to - walczą, walczą, ale i tak wiadomo, że dobrzy wygrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 00:23, ziptofaf napisał:

> Manga Bleach od wyjścia z Soul Society jest już inna, jakby robiona przez inego rysownika,

> a i fabuła jest nieco w stylu " zabijaj, zabijaj, a i tak ciagle będzie ich więcej"
Tylko, że w zasadzie nikt nie ginie;)....Ja bym się szczerze ucieszył, gdyby w końcu jakaś
pozytywna postać umarła. A tak to - walczą, walczą, ale i tak wiadomo, że dobrzy wygrają.


Ja też uważam tak jak ty. Jakiś główny bohater powinien w końcu zginąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 00:23, ziptofaf napisał:

> Manga Bleach od wyjścia z Soul Society jest już inna, jakby robiona przez inego rysownika,

> a i fabuła jest nieco w stylu " zabijaj, zabijaj, a i tak ciagle będzie ich więcej"
Tylko, że w zasadzie nikt nie ginie;)....Ja bym się szczerze ucieszył, gdyby w końcu jakaś
pozytywna postać umarła. A tak to - walczą, walczą, ale i tak wiadomo, że dobrzy wygrają.

Spoko wodza - Kubo Tite ma swoje smocze kule (Orihime) więc pewnie prędzej, czy później ktoś zginie, żeby zaraz później zostać odratowanym przez cziterską moc Orihime ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 17:46, Sand Wraith napisał:

Dla tych co nie czytają mangi mega spojler. Reszta niech spokojnie ogląda :P


Świetne :D A dlaczego to jest dla tych którzy nie czytają mangi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 19:39, Kraju92 napisał:

> Dla tych co nie czytają mangi mega spojler. Reszta niech spokojnie ogląda :P

Świetne :D A dlaczego to jest dla tych którzy nie czytają mangi?

SPOJLER Bo w anime Nel nie przemieniła się jeszcze w Neliel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW" TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 18.01.2008 o 18:00, Sand Wraith napisał:

Spoko wodza - Kubo Tite ma swoje smocze kule (Orihime) więc pewnie prędzej, czy później ktoś
zginie, żeby zaraz później zostać odratowanym przez cziterską moc Orihime ;]

Jest sposób by załatwić sprawę raz a dobrze :-) Wystarczy wykończyć Orihime i po sprawie, smocze jajka PAPA. Co do ewoluującej Nell BUEHEHEHEHE Genialne, normalnie genialne XD Mina Ichigo najlepsza, a już przy erotycznościach jesteśmy
Cóś co mi kumpel podrzucił. Oj dostanie mi się od modków ^^
http://i15.tinypic.com/4vfpcvp.jpg
http://i17.tinypic.com/62zp6k5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować