Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Małe sprostowanie.

Spoiler

Ulqiorra nie dostał tym cero, na ostatnim panelu widać dokładnie jego ciało pod wybuchem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt też tak pomyślałem ale z drugiej strony to od czego byłby wybuchł Samo cero od razu nie wybucha. Wpierw musi trafia swój cel.

20090403224242

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie cero zniszczyłoby go chociaż trochę, a on jest w takim samym stanie. Wydaje mi się, że rację może mieć Marciano... Może dowiemy się za tydzień, a może nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 22:49, ibisz napisał:

Takie cero zniszczyłoby go chociaż trochę, a on jest w takim samym stanie. Wydaje mi
się, że rację może mieć Marciano... Może dowiemy się za tydzień, a może nigdy :)


Cóż dziękuje. Ja tak uważam bo Uleqq wyskoczył już z gotowym atakiem i pewnie zdążył by zareagować bo słaby nie jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt tyle że nie byłoby widać żeby zdążył zaatakować Itsygo swym atakiem. Hmmm.. póki co pozostanie to zagadką ;)

P.S. Zmień se podpis na "When the flower wind rages, the flower god roars. The wind of heaven rages, the god of the underworld sneers"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz dobry pomysł, udoskonaliłem go trochę :) Ogólnie to Ulq nadal trzymał swoją lancę w ręce, ale o ile dobrze pamiętam to umiał zrobić jakiś atak nie puszczając kijka. Nie wiadomo, co się stało :P A ciała mu jeszcze przybyło, więc dostać raczej nie mógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Okaże się, że po ziemi poturla się sam

Dnia 03.04.2009 o 16:45, ibisz napisał:

mózg, a z niego zregeneruje się Ulqiorra :D


Spoiler

Albo lepiej- Ulq zostanie przez Ichigo rozwalony na drobniutkie kawałeczki ale i tak się potem poskłada niczym T-1000 z Terminatora ;). Kto oglądał ten wie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nudą powiewa w Bleachu w szczególności jak pokazują przypakowanego Ichigo, w sumie ta nowa maska mi się spodobała. Nie mogę się doczekać walki Halibel oraz Starka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 21:30, gesio napisał:

Nudą powiewa w Bleachu w szczególności jak pokazują przypakowanego Ichigo, w sumie ta
nowa maska mi się spodobała. Nie mogę się doczekać walki Halibel oraz Starka :)


A ja wielkiego wejścia Vizardów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 21:30, gesio napisał:

Nie mogę się doczekać walki Halibel oraz Starka :)


A ja jak to pokażą w anime :D Te walki to będą zapewne najlepsze w całym Bleach''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 11:49, Infes napisał:

> Nie mogę się doczekać walki Halibel oraz Starka :)

A ja jak to pokażą w anime :D Te walki to będą zapewne najlepsze w całym Bleach''u.


Czy ja wiem. Najciekawsze pewnie będzie walka Aizen vs. ? Urachara albo Shinji, bo głównie oni mają coś do Aizena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2009 o 17:45, Kraju napisał:

Czy ja wiem. Najciekawsze pewnie będzie walka Aizen vs. ? Urachara albo Shinji, bo głównie
oni mają coś do Aizena.



Mam nadzieje że to właśnie jeden z nich pokona Aizena a nie Ichigo. BO inaczej było by zbyt przewidywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 18:53, Marciano napisał:

Mam nadzieje że to właśnie jeden z nich pokona Aizena a nie Ichigo. BO inaczej było by
zbyt przewidywanie.


Głównym przeciwnikiem Ichigo od początku był Uluqiora, dlatego Ichigo już więcej nikogo nie zabije z espady ani z ekipy Aizena, mam nadzieję. Ale bardziej bym chciał zobaczyć prawdziwą moc Urahary, z jego tajemniczym bankaiem. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 17:45, Kraju napisał:

...Urachara


Urahara tak przy okazji :P Wracając, może i tak ale wydaje mi się że Kimi jednak zrobi tak że to nasz główny bohater pokona głównego złego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 19:03, Infes napisał:

> ...Urachara


Mała pomyłka. xD

Dnia 06.04.2009 o 19:03, Infes napisał:

Urahara tak przy okazji :P Wracając, może i tak ale wydaje mi się że Kimi jednak zrobi
tak że to nasz główny bohater pokona głównego złego :D


Główny zły to nie Aizen, to Uluqiora przynajmniej dla Ichigo. A po za tym Vasto Lord pojawi się podczas lub po walce z Aizenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd to przekonanie o Vasto Lord''e? Równie dobrze Gwardia Królewska, Division 0 powinna się pojawić w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 19:25, Infes napisał:

A skąd to przekonanie o Vasto Lord''e? Równie dobrze Gwardia Królewska, Division 0 powinna
się pojawić w najbliższym czasie.


Ponieważ w jednym z chapterów mangi było powiedziane że Vasto Lord istnieje, tylko że nie potrafią go znaleźć. A że Aizen był całym złym od początku, to po jego pokonaniu musi być Vasto Lord. Bleach to tasiemiec, za szybko się nie skończy. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może VL istnieje lub nie tego nie wiadomo. Z Aizenem będzie pewnie walczył Shinji, bo dla Ichigo to ciut wyższy lvl. Mnie zastanawia czy Isshin będzie brał udział w tej wielkiej wojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować