Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2009 o 12:22, Hubi Koshi napisał:

Na topie... rany jak ja nienawidzę tego słowa i mody w ogóle :-/ Normalnie czystej wody
pranie mózgu

Świat żyje komerchą ;)

Dnia 31.03.2009 o 12:22, Hubi Koshi napisał:

Żartujesz ?? Ty jeszcze nic nie widziałeś XD Poczekaj sobie na Gear Second i Gear Third
potem Luffy zyska Haki, Zoro będzie miał Pound Cannon i Asure, a Sanji zyska Diable Jambe.
Z bardziej zgrywowych zdolności to np. Sanji "can beat people pretty", a Luffy po tylu
walkach wykształci zdolność do jedzenia w czasie snu XD A szczęka to ci totalnie opadnie
jak zobaczysz Nightmare Luffyiego to dopiero jest coś XD

O cholera, kolejne diabelskie owoce? :P Nie no OP jest niesamowite, co tu dużo mówić :)

Dnia 31.03.2009 o 12:22, Hubi Koshi napisał:

No cóż nie możesz od niego wymagać by był na poziomie dajmy na to Kenpachiego, Ukitake,
Kyouraku czy Soi Fon, ostatecznie jest dość Świeżym Kapitanem, ale gdy będzie miał tyle
lat co dajmy na to Ukitake to będzie pewnie zamiatał przeciwników aż miło.

Oczywiście nie wymagam, ale niech nie bierze się za taką posadę, jeśli jeszcze nie jest w stanie :) Chyba, że w SS nie ma nikogo silniejszego, no to ok.

Dnia 31.03.2009 o 12:22, Hubi Koshi napisał:

No cóż w SS pokonał bodaj... który to był seat ?? 5-4-3 ?? Co do Priv Espady to się zgodzę
to był piękny wyczyn szczególnie że mu się drugie ramię przebudziło, ech szkoda tylko
że zaraz potem wpadł na Nnoitrę. Chad już ma takie paskudne szczęście że wpada na przeciwników
kilka lig wyższych niż on sam.

Dokładnie :)

Dnia 31.03.2009 o 12:22, Hubi Koshi napisał:

Hej hej nie bądź niemiły XD Na pewno ma jakieś tam pojęcie na temat tego co stworzył
XD

xD

Dnia 31.03.2009 o 12:22, Hubi Koshi napisał:

Spoiler

Nie no takie zmrużone i w ogóle to niczym ślepia dzikiej bestii, a biedny Uleq jest
jego zwierzyną ^^ Cóż Ichigo to już nie Ichigo to coś... obcego więc ciężko się po nim
spodziewać jakichś normalnych reakcji. Pożyjemy i zobaczymy jak to z nim teraz będzie


Na to pytanie odpowiem niżej, bo są już spojle do 352 ;)

NIE CZYTAĆ!! SPOILERY BLEACH #352 "THE LUST 6"

Nie chce mi się pisać, no ale poznajcie moją łaskę :)

Spoiler

Na początku Yami spada przed Rukią, Chadem i Renjim (czyżby Rukia zabiła Ludbona?), chce ich zaatakować, ale uderza w nich reiatsu. W następnej scenie widać Ulqa bez górnej lewej połowy ciała, za to z głową, który zostaje wyrzucony przez Ichigo. Marchewa chce go dobić, ale Ishida do niego krzyczy. Ichigo wbija miecz w brzuch Quinciego. Inoue biegnie do Ishidy, słyszy jak Ichigo mówi coś o pomocy (to jakieś głupie no ale ok), ale cały czas idzie by dobić Ishidę. Inoue krzyczy na Kurosakiego-kun (musiałem to zrobić), ten ładuje cero. Ishidzie pomaga Ulq łamiąc róg Ichiga i zaginając drugi. Ciało Ulqa się odnawia. I znowu kończy się eksplozją.



Dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

O Boże żeby to się nie spełniło. Niech już będzie że Uluqiorra zginie a Itsygo zaraz się opanuje. Niech Kimi nie przesadza bo zaraz wyjdzie że będą Ichigo zabić musieli ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 20:38, ibisz napisał:

Świat żyje komerchą ;)

Na szczęście czasem da radę coś fajnego z tej komerchy wyłowić :-]

Dnia 31.03.2009 o 20:38, ibisz napisał:

O cholera, kolejne diabelskie owoce? :P Nie no OP jest niesamowite, co tu dużo mówić

A właśnie że nie XD Zoro i Sanji sami z siebie wykształcą te zdolności, wierz mi sporo fajnego przed tobą

Dnia 31.03.2009 o 20:38, ibisz napisał:

Oczywiście nie wymagam, ale niech nie bierze się za taką posadę, jeśli jeszcze nie jest
w stanie :) Chyba, że w SS nie ma nikogo silniejszego, no to ok.

Pewnie tak, Ikkaku się z swoim bankai nie pokazywał więc pewnie nikogo więcej nie było.

Dnia 31.03.2009 o 20:38, ibisz napisał:

Dokładnie :)

Biedny ten nasz Chad.

Dnia 31.03.2009 o 20:38, ibisz napisał:

Na to pytanie odpowiem niżej, bo są już spojle do 352 ;)

Spoiler

Hehe wygląda na to że Ichigo faktycznie stał się dziką i diabelnie niebezpieczną bestią, teraz tylko ciekaw jestem czy to prawdziwe spoilery czy fakei


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Infes byłoby ciekawie. Mi się to podoba xD hmm mam nadzieje że to prawda i

Spoiler

Uleq z pomocą będą walczyć z Ichigo ;] Bylo by ciekawie i Uleq nadal by tam był ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Uleq powinien w końcu zginąć, już nudny się robi, zapewne zaraz wyskoczy z etapem trzecim i zamieni się w złotego wielkiego nietoperza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nie wydaje mi się żeby Ulek pomagał Ishidzie tylko po prostu wykorzystuje moment nieuwagi Ichigo. Bardziej mnie zastanawiają słowa Ichigo "He... Help... I will help", truskawa chyba odzyskuje świadomość jednak nie panuje nad ciałem, jestem ciekaw co dzieje się wewnątrz Ichigo. Chociaż te spoile mogą być nie prawdziwe mimo że podane są jako confirmed, każdy z nas wie jaki jutro jest dzień i może po prostu sobie z nas jaja robia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 21:25, nazgul47 napisał:

[pray mode]Niech zabiją Ishidę, niech zabiją Ishidę, niech zabiją Ishidę...[/pray mode]

Najpierw hime, aby dostała perfidnie,a Quincy zły na pewno nie jest, chociaż może jeszcze dostać jakimś Cero wymierzonym w Ulq. >_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 2 tygodnie wracają do mangi. I się nie dziw bo są juz bardzo blisko ostatnich chapterów. Wiec jak za bardzo sie zbliżą to dłużej zobaczymy fillery więc lepiej przeżyć to ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 16:09, Infes napisał:

No i mam obrazeczki ze spoilerów Bleach''a :] Jak co środe ;)

Właśnie chciałem je dodać, ale gram.pl jest dzisiaj wyjątkowo kapryśne i nie chciało mnie zalogować :P Oczywiście pierwszym obrazkiem się nie sugerować, bo to tylko okładka... Reszta normalna, co tu dużo mówić.

@Hubi Koshi

Dnia 01.04.2009 o 16:09, Infes napisał:

Na szczęście czasem da radę coś fajnego z tej komerchy wyłowić :-]

Na szczęście :)

Dnia 01.04.2009 o 16:09, Infes napisał:

A właśnie że nie XD Zoro i Sanji sami z siebie wykształcą te zdolności, wierz mi sporo fajnego przed tobą

Gdybym w to nie wierzył, to już dawno bym nie czytał :D

Dnia 01.04.2009 o 16:09, Infes napisał:

Biedny ten nasz Chad.

Ano...

Dnia 01.04.2009 o 16:09, Infes napisał:

Spoiler

Hehe wygląda na to że Ichigo faktycznie stał się dziką i diabelnie niebezpieczną bestią, teraz tylko ciekaw jestem czy to prawdziwe spoilery czy fakei


Ze względu na charakter dnia dzisiejszego to jest możliwe, ale na pewno nie ze strony spoilujących. Może Kubo nam szykuje żarcik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orihime niech żyje, nie wkurza (przynajmniej mnie) tak jak Ishida. Ale i tak najbardziej czekam na chaptery pokazujące co się dzieje w duszy Ichigo. To dopiero bedzie jazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Mam nadzieje że poradzi sobie i z tą trudnością. Dobrze byłoby gdyby później potrafił kontrolować tą siłę, wtedy mało kto będzie w jego zasięgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 18:19, Infes napisał:

Tak. Mam nadzieje że poradzi sobie i z tą trudnością. Dobrze byłoby gdyby później potrafił
kontrolować tą siłę, wtedy mało kto będzie w jego zasięgu.


Na pewno prędzej czy później nauczy się ją kontrolować. Tak było z Ban-Kai, tak było z Hollowem, tak bedzie z H2, i tak w mangach będzie po wieki wieków :P Opanuje ją pewnie do walki z Aizenem, pokona go, ale później nie będzie mógł sobie poradzić z Vasto de Lorde. Wtedy pojawi się kolejna-niespodziewana-super-moc itd...

P.S. Post temu pisałem iż czekam na mangę o wnętrzu Ichigo. Myliłem się. Czekam na anime z tego co teraz dzieje się w mandze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ją zacznie kontrolować to będzie dla mnie duży zawód. Kolejny power''up. Niech sobie trenuje ban kai i Zwykła maskę i w takim stanie niech zakończy się manga. Wtedy było by to na pewno na + ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować