Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS4 i następca Xboksa 360 w sprzedaży już od października?

71 postów w tym temacie

Wiekszość zachodnich portali tak samo pisze, że nowe konsole mają się pokazać pod koniec roku. Jeden portal może się jeszcze mylić, ale skoro większość też takie wnioski wysnuła to coś jest na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O boże ja też sobie mogę zapowiedzieć na jutro grę ''''dupa romana'''', a jutro powiedzieć, że gra zalicza obsuwę i wyjdzie za 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TuRaSs A jakby 3/4 serwisów powiedziało że jutro wychodzi GTA V choć premiere ma mieć 17.09.13 według oficjalnej zapowiedzi R* też byś uwierzył? Albo gdyby ci powiedzieli że masz skoczyć z World Trade Center bo w połowie drogi będziesz miał wszystkie gry za free i będziesz mógł sobie zabrać ile będziesz chciał, uwierzyłbyś? Sony powiedziało że wyjdzie na święta czyli nie prędzej jak listopad/początek grudnia oraz w Europie jak zawsze obsuwa o miecha czy dwa czyli styczeń bądź też luty 2014 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Sony powiedziało

Dnia 13.03.2013 o 17:09, Eternal101 napisał:

że wyjdzie na święta czyli nie prędzej jak listopad/początek grudnia oraz w Europie jak
zawsze obsuwa o miecha czy dwa czyli styczeń bądź też luty 2014 :).

Sony powiedziało też, że nie zapowiedzą nowej konsoli przed Microsoftem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> TuRaSs A jakby 3/4 serwisów powiedziało że jutro wychodzi GTA V choć premiere
> ma mieć 17.09.13 według oficjalnej zapowiedzi R* też byś uwierzył? Albo gdyby ci powiedzieli
> że masz skoczyć z World Trade Center bo w połowie drogi będziesz miał wszystkie gry za
> free i będziesz mógł sobie zabrać ile będziesz chciał, uwierzyłbyś? Sony powiedziało
> że wyjdzie na święta czyli nie prędzej jak listopad/początek grudnia oraz w Europie jak
> zawsze obsuwa o miecha czy dwa czyli styczeń bądź też luty 2014 :).

Po pierwsze: Sony wstępnie podało przybliżoną datę świąt, a nie, że 24.12.13 wyjdzie PS4 w Japonii albo w USA. Może to się zmienić i może PS4 wyjdzie wcześniej niż na święta albo później. Tego nie wiesz bo oficjalnie nie ma takiej wiadomości.
Po drugie: Nie mówię, że JUTRO wyjdzie PS4 tylko MOŻE za pół roku jak nie później. Jest różnica bo Sony i M$ mają czas, żeby ogłosić OFICJALNE daty wydania.
Po trzecie: To mówią serwisy i ludzie którzy zajmują się światem elektroniki/ sprzętu/ gier. A nie Stasiu z monopolowego i jego ekipa. Bardziej do Ciebie przemawia jak ktoś coś mówi na czym się zna czy byle jaka ciemnota z ulicy??
Co do przykładu z WTC to pokazałeś na jakim niskim jesteś poziomie skoro takie przykłady przytaczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże weź zniknij człowieku... Idź z tymi swoimi filozofiami gdzie indziej... Jarasz się tym wytykaniem błędów, bez kitu gorzej się zachowujesz jak dziecko, mam swoje zdanie na dany temat i nic ci do tego, po za tym odpowiadałem innemu użytkownikowi a nie tobie. PFF co za arogant z ciebie, "znaffco" I tak będzie w europie opóźnienie jak zawsze, Wii U, PS 3, XBOXA 360, a po za tym sorry ale ja uznaję tylko oficjalne informacje bezpośrednio od wydawcy a nie plotkowanie, plotkować to ja mogę iść pod kościół :). P.S. I skończ ciągle mi odpisywać bo nudne to się robi, znajdź sobie inny target do swoich bezsensownych uwag. Ale co ja tam wiem przecież mam do czynienia z panem "z branży" , który wie lepiej od developerów i samego Sony czy Microsoftu co zamierzają robić, nie uraź się ziomek ale mam dość czytania twoich postów, naprawdę wystarczą mi te z GoL''a i gamezilli itd. Ja do kwietnia a później zapewne do E3 kiedy ogłoszą oficjalną datę premiery to te ploteczki spycham na bok, może nie jestem zainteresowany kupnem konsoli ale lubie się wypowiadać na tematy związane z branżą, więc już od razu ci piszę byś sobie darował tekst pt "pisze ten którego nie interesują konsole", tak by the way Sony ładną panikę musiało mieć że już w lutym zapowiedzieli PS 4 czyżby problemy finansowe? Takie ekstra exy wychodzą ludzie się milionami na nie rzucają niby gry się lepiej sprzedają na konsole a nadal mają problemy finansowe :). Dobra koniec offtopu.

TuRaSs Po 1 Sony również nie jest pewne czy w ogóle w tym roku wyrobi się z premiera w Europie :)
Po 2 No tak, Sony zbytnio czasu widać nie ma, problemu finansowe robią swoje w przeciwieństwie do M$.
Po 3 Co do WTC nie miałem nic złego na myśli po prostu dałem przykład i nic po za tym, żaden podtekst, a co do tego komu bym bardziej uwierzył to hmm, no na pewno nie serwisom które opierają się na ploteczkach i swoich "anonimowych źródłach" tylko na oficjalnych informacjach bezpośrednio od Developera, identycznie było z GTA V analitycy przewidywali że premiera na 99% będzie w maju a tu taki psikus Rockstar zrobił i będzie we wrześniu. I naprawdę WTC podałem jako przykład bo to najwyższy budynek więc go podałem :), nie miałem nic złego na myśli, a po za tym to że zginęło tam tyle osób nie zabrania mi dawania jako przykładu tego budynku co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Boże weź zniknij człowieku... Idź z tymi swoimi filozofiami gdzie indziej... Jarasz się
> tym wytykaniem błędów, bez kitu gorzej się zachowujesz jak dziecko, mam swoje zdanie
> na dany temat i nic ci do tego, po za tym odpowiadałem innemu użytkownikowi a nie tobie.
> PFF co za arogant z ciebie, "znaffco" I tak będzie w europie opóźnienie jak zawsze, Wii
> U, PS 3, XBOXA 360, a po za tym sorry ale ja uznaję tylko oficjalne informacje bezpośrednio
> od wydawcy a nie plotkowanie, plotkować to ja mogę iść pod kościół :). P.S. I skończ
> ciągle mi odpisywać bo nudne to się robi, znajdź sobie inny target do swoich bezsensownych
> uwag. Ale co ja tam wiem przecież mam do czynienia z panem "z branży" , który wie lepiej
> od developerów i samego Sony czy Microsoftu co zamierzają robić, nie uraź się ziomek
> ale mam dość czytania twoich postów, naprawdę wystarczą mi te z GoL''a i gamezilli itd.
> Ja do kwietnia a później zapewne do E3 kiedy ogłoszą oficjalną datę premiery to te ploteczki
> spycham na bok, może nie jestem zainteresowany kupnem konsoli ale lubie się wypowiadać
> na tematy związane z branżą, więc już od razu ci piszę byś sobie darował tekst pt "pisze
> ten którego nie interesują konsole", tak by the way Sony ładną panikę musiało mieć że
> już w lutym zapowiedzieli PS 4 czyżby problemy finansowe? Takie ekstra exy wychodzą ludzie
> się milionami na nie rzucają niby gry się lepiej sprzedają na konsole a nadal mają problemy
> finansowe :). Dobra koniec offtopu.
>
> TuRaSs Po 1 Sony również nie jest pewne czy w ogóle w tym roku wyrobi się z premiera
> w Europie :)
> Po 2 No tak, Sony zbytnio czasu widać nie ma, problemu finansowe robią swoje w przeciwieństwie
> do M$.
> Po 3 Co do WTC nie miałem nic złego na myśli po prostu dałem przykład i nic po za tym,
> żaden podtekst, a co do tego komu bym bardziej uwierzył to hmm, no na pewno nie serwisom
> które opierają się na ploteczkach i swoich "anonimowych źródłach" tylko na oficjalnych
> informacjach bezpośrednio od Developera, identycznie było z GTA V analitycy przewidywali
> że premiera na 99% będzie w maju a tu taki psikus Rockstar zrobił i będzie we wrześniu.

HAHAHAHAHAHA to się uśmiałem super :) :)
Odpowiadałeś komu innemu? No nie wiedziałem, że więcej ludzi ma taki nick jak ja. I jeszcze to pogrubienie nicka żeby wiadomo było do kogo pijesz.
i proszę powiedz mi ile razy coś Ci odpisuję?!? Bo jeden raz to nie jest ciągle. No chyba, że w gimie siedzisz to możesz jeszcze tego nie wiedzieć.
To czy ty czy ja kupie konsole czy nie to nie ma znaczenia, a zapowiedź w lutym PS4 to i tak spóźniona bo powinni to zrobić w zeszłym roku bo zarówno Xbox360 jak i PS3 już mają problem z jakością grafiki w grach a jeszcze i tak muszą pociągnąć trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naucz się czytać ze zrozumieniem, zobacz że ja odpisałem nie tylko tobie a nie będę pierdyliarda postów spamu pisał, po za tym tnij cytaty... Czy ty widzisz że ja dałem odpowiedź do henrara przy okazji dodając odpowiedź do ciebie? Powinni to zrobić w zeszłym roku? Rozkazujesz twórcom? Boże ze trafiają mi się tacy jak ty którym musze odpisywać... PS 3 może i ma grafikę z zeszłej epoki ale xbox nawet daję radę jeszcze, choć oczywiście to nie poziom PC''tów. I naprawdę naucz się czytać i rozróżniać co do kogo jest napisane. Bo w tej chwili się ośmieszyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 17:56, Eternal101 napisał:

Boże weź zniknij człowieku... Idź z tymi swoimi filozofiami gdzie indziej...

Bo znowu pokazujesz swoją kompletną nieznajomość tematu. Skoro traktujesz wypowiedzi Sony poważnie (protip: za każdym razem robili coś zupełnie innego niż mówili), to równie dobrze można traktować poważnie wypowiedzi niejakiego Pachtera. Mam nadzieję, że chociaż wiesz, kim on jest i nie muszę wklejać linków, których pewnie i tak nie przeczytasz (bo i po co...).

Dnia 13.03.2013 o 17:56, Eternal101 napisał:

Jarasz się tym wytykaniem błędów,

Owszem, jaram się (na czarno i w ogóle), bo ty, zamiast przestać pleść głupoty, dalej brniesz w swoje. I nie chcesz z tym nic zrobić, co pokazuje legendarny już temat komputera za 999zł.

Dnia 13.03.2013 o 17:56, Eternal101 napisał:

mam swoje zdanie na dany temat

Problem w tym, że to nie było twoje zdanie, tylko napisałeś, jakby to był fakt. A nie jest.

Dnia 13.03.2013 o 17:56, Eternal101 napisał:

i nic ci do tego, po za tym odpowiadałem innemu użytkownikowi a nie tobie.

Uwaga, bo może nie zauważyłeś. To jest publiczne forum. Muszę tłumaczyć, co to oznacza?

Spoiler

Tłumaczę, bo wydaje mi się, że nie załapiesz: to znaczy, że mogę odpowiedzieć na dowolny post. Jak chcesz prywatnej dyskusji, gdzie odpowiada tylko jedna osoba, to używaj maila lub prywatnej wiadomości. Proste, c''nie?

Dnia 13.03.2013 o 17:56, Eternal101 napisał:

I tak będzie w europie opóźnienie jak zawsze,

Tego nie wiesz. Zwłaszcza, że chcą opchnąć 16 milionów PS4 do sklepów przed końcem roku fiskalnego.

Dnia 13.03.2013 o 17:56, Eternal101 napisał:

a po za tym sorry ale ja uznaję tylko oficjalne informacje bezpośrednio
od wydawcy a nie plotkowanie, plotkować to ja mogę iść pod kościół :).

Co ciekawe, słowa o tym, że PS4 nie zostanie zapowiedziane przed nowym Xboksem zostały wypowiedziane przez CEO Sony, co oznacza mniej więcej tyle, że - uwaga - były oficjalne.

Dnia 13.03.2013 o 17:56, Eternal101 napisał:

ciągle mi odpisywać bo nudne to się robi, znajdź sobie inny target do swoich bezsensownych
uwag.

Jakby ktoś popełniał takie błędy, jak ty, to bardzo chętnie. Problem w tym, że jesteś tu jedyny. Deal with it albo zmień forum jak się nie podoba.

Dnia 13.03.2013 o 17:56, Eternal101 napisał:

Ale co ja tam wiem przecież mam do czynienia z panem "z branży" , który wie lepiej
od developerów i samego Sony czy Microsoftu co zamierzają robić

Bo, jak pokazuje historia, Sony, MS i cała reszta gromadki to nieomylni bogowie, którzy dokładnie wiedzą, o czym mówią i robią dokładnie, to o czym mówią. Jasne.

Dnia 13.03.2013 o 17:56, Eternal101 napisał:

Ja do kwietnia a później zapewne do E3 kiedy ogłoszą oficjalną datę premiery to te ploteczki
spycham na bok, może nie jestem zainteresowany kupnem konsoli ale lubie się wypowiadać
na tematy związane z branżą,

Skoro już się na temat konsol wypowiadasz, to się chociaż na ich temat doucz, bo twoja niewiedza jest czasami wręcz porażająca.

Dnia 13.03.2013 o 17:56, Eternal101 napisał:

Sony ładną panikę musiało mieć że
już w lutym zapowiedzieli PS 4 czyżby problemy finansowe? Takie ekstra exy wychodzą ludzie
się milionami na nie rzucają niby gry się lepiej sprzedają na konsole a nadal mają problemy
finansowe :).

No ba, bo przecież sytuacja finansowa Sony jest związana tylko i wyłącznie z grami a nie z tym, że firma jest tak ogromna, że nie potrafi się dobrze skupić na jednym produkcie.
I btw. od prawie samego początku wiadomo, że im szybciej zapowiesz i wydasz konsolę, tym lepiej (pomijając tutaj WiiU i po części Dreamcasta, ale to była inna sytuacja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary wpisałeś mój nick, pogrubiłeś go więc domyślam się, że piszesz pod mój adres. Bo po co inaczej wpisałeś "TuRaSs A jakby 3/4 serwisów..." Ale kończmy to bo nie dojdziemy do porozumienia, coś tak czuje.
Co do grafiki to M$ pokazało, że Skyrim jak i Wiedźmin 2 wyglądają wręcz przeciętnie i najwyższy czas na zmianę na nowe, mocniejsze konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 18:17, Barteek88 napisał:

A zapowiedzieli nowa konsole ? Jak wyglada ?

Od kiedy zapowiedź konsoli=pokazanie jak wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 18:19, Henrar napisał:

> A zapowiedzieli nowa konsole ? Jak wyglada ?
Od kiedy zapowiedź konsoli=pokazanie jak wygląda?


Powinna być pokazana skoro zapowiadają.I możesz mi odpowiadać ale daruj sobie te głupie wstawki, po za tym jeśli wierzysz w każdą plotkę puszczoną w necie i podaną przez serwisy np GoL to zapewne nadal czekasz na Skyrim Dawnguard xD. Człowieku nie miałeś mojego komputera, nie widziałeś go a nadal ciągniesz ten temat? Masz jakieś kompleksy z tym związane czy coś? Co do PS 4 w Europie był news w którym UWAGA! Sony powiedziało że NIE JEST PEWNE czy wyda w europie konsole przed końcem tego roku. Dobra Sony zmieniło zdanie bo mają problemy finansowe, i widać mają je dość sporych rozmiarów. Nie zmienię forum tylko dlatego żeś się mnie uczepił jak rzep psiego ogona również pogódź się z tym, jak już wspomniałeś jest to oficjalne forum i mogę wyrazić swoją opinię na dany temat, co do nieomylności Sony I M$ nie są nieomylni ale na pewno w 100% wiedza kiedy ich maszyna ujrzy światło dzienne w przeciwieństwie do ciebie. Douczyć sie na temat konsol? Znam ich historię i znając to że historia zatacza koło to zapewne i w przypadku PS 4 i xboxa będzie identycznie czyli maks 2 lata będą równe z PC''tami a później zostaną hen hen w tyle. P.S. Ale z kim ja się kłócę przecież ty wiesz lepiej kiedy wyjdzie konsola Sony lepiej od nich samych albo jak gry będą wyglądały w finalnej wersji również lepiej to wiesz od producentów ;/, ehh czasami żałuję że internet jest ogólnodostępny. Tak swoją drogą może faktycznie warto przejść z Polskich for na zagraniczne. I skończmy tą dyskusję bo w kolejnym temacie zaraz zacznie się bezsensowny spam.


TuRaSs Człowieku pierwsza część była do Henrara, potem napisałem pogrubionym żeby było widać że jest do ciebie, rozumiesz teraz czy nadal nie? Po 2 co do W2 czego ty się spodziewałeś po 7-mio letnim xboxie? BTW Skyrim wyszedł również na PS 3 i tam także wyglądał jak biedacka wersja gry z PC'ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Douczyć sie na temat konsol? Znam ich historię i

No to jak znasz to zaczynamy zabawę:
1. Jaka była pierwsza konsola która miała funkcję ściągania dodatków?
2. Co uwaliło Segę Saturn?
3. Jaka przystawka pogrążyła N64?
4. Czym był VB?
4. Z ilu przycisków składał się pad do konsoli Atari w 5 generacji?
5. Która z konsol stała się protoplastą sieciowego grania na konsoli?
6. Początkowa architektura PS3. Czemu ją zmieniono i wypisać jak działa Cell w PS3.

Zapraszam do odpowiedzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aff i co ci to da że odpowiem? Równie dobrze mogę z neta cisnąć i znając życie o to zostane oskarżony więc nie będe odpowiadał. Takie pytania mógłbyś zadać jakbyśmy stali twarzą w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 18:33, Eternal101 napisał:

Człowieku nie miałeś mojego komputera,

Ty chyba też go nie miałeś :D

Dnia 13.03.2013 o 18:33, Eternal101 napisał:

nie widziałeś go a nadal ciągniesz ten temat?
Powinna być pokazana skoro zapowiadają.I możesz mi odpowiadać ale daruj sobie te głupie
wstawki, po za tym jeśli wierzysz w każdą plotkę puszczoną w necie i podaną przez serwisy
np GoL to zapewne nadal czekasz na Skyrim Dawnguard xD.
Masz jakieś kompleksy z tym związane czy
coś? Co do PS 4 w Europie był news w którym UWAGA! Sony powiedziało że NIE JEST PEWNE
czy wyda w europie konsole przed końcem tego roku.

http://www.tomshardware.com/news/Kaz-Hirai-PS4-Xbox-720-Launch-Release-Date,20599.html
Nom, tutaj też przecież oficjalnie powiedzieli, że nie zapowiedzą PS4 przed Microsoftem. I tak, to była plotka. Plotkę puścił sam CEO Sony w wywiadzie dla The Times. Yhy.

Dnia 13.03.2013 o 18:33, Eternal101 napisał:

Nie zmienię forum tylko dlatego
żeś się mnie uczepił jak rzep psiego ogona również pogódź się z tym, jak już wspomniałeś
jest to oficjalne forum i mogę wyrazić swoją opinię na dany temat, co do nieomylności
Sony I M$ nie są nieomylni ale na pewno w 100% wiedza kiedy ich maszyna ujrzy światło
dzienne w przeciwieństwie do ciebie.

No ba. Jeszcze do niedawna PS4 miało 4GB RAMu i Sony zmieniło specyfikację na chwilę przed konferencją, tak że nawet studia first-party były zaskoczone. Ale tak, te firmy na 100% wiedzą, kiedy wydadzą konsolę. Co do dnia i godziny. Jasne.

Dnia 13.03.2013 o 18:33, Eternal101 napisał:

Douczyć sie na temat konsol? Znam ich historię i
znając to że historia zatacza koło to zapewne i w przypadku PS 4 i xboxa będzie identycznie
czyli maks 2 lata będą równe z PC''tami a później zostaną hen hen w tyle.

Dobra, ale teraz jedno takie drobne, drobniutkie pytanko: co z tego? Gdyby specyfikacja techniczna sprzedawała urządzenie to:
a) PCty gamingowe byłyby najlepiej sprzedającymi się urządzeniami w historii
b) pierwszy Xbox sprzedałby się lepiej od PS2
c) iPhone by się nie sprzedawał
d) Wii by się nie sprzedało.
Jak wiadomo, nic takiego się nie wydarzyło ani tym bardziej nie wydarzy.

Dnia 13.03.2013 o 18:33, Eternal101 napisał:

kim ja się kłócę przecież ty wiesz lepiej kiedy wyjdzie konsola Sony lepiej od nich samych

Tak samo, jak Sony wiedziało, jak będzie wyglądała finalna specyfikacja PS4? :D

Dnia 13.03.2013 o 18:33, Eternal101 napisał:

albo jak gry będą wyglądały w finalnej wersji również lepiej to wiesz od producentów

W sensie? Będą wyglądały lepiej niż na prezentacji, bo tamte były tworzone na stare dev-kity. To jest oczywiste i potwierdzone. Wystarczy choć trochę pomyśleć.

Dnia 13.03.2013 o 18:33, Eternal101 napisał:

BTW Skyrim wyszedł również na PS 3 i tam także wyglądał jak biedacka wersja gry z PC''ta.

Straszne, normalnie idę do kąta i zapłaczę nad tym faktem.
I oczywiście przez to, że gra na PS3 nie wyglądała jak wersja PCtowa na maksymalnych detalach spowodował, że gra na konsoli zupełnie się nie sprzedała. Wcale a wcale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 18:56, Eternal101 napisał:

Aff i co ci to da że odpowiem? Równie dobrze mogę z neta cisnąć i znając życie o to zostane
oskarżony więc nie będe odpowiadał.


Pytania zostały tak sformułowane, że nawet z internetem było Ci ciężko napisać. Odwracasz ponownie kota ogonem udowadniając tylko w ten sposób, że mało wiesz na temat konsol. W wyniku czego można traktować twoją postać jako mało wiarygodną której opinie powinny lądować w śmietniku.

>Takie pytania mógłbyś zadać jakbyśmy stali twarzą w twarz.

Zapraszam w takim razie na Skype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AD 1 Miałem i nadal jest w użytku :) ale przecież jak już pisałem ty wiesz wszystko lepiej od innych, typowa polaczkowata zawiść.

AD 2 Człowieku już ci mówiłem jeśli Sony zapowie coś oficjalnie i będę miał 100% pewności że nie okażę się to tylko plotką to będę wierzył proste. Ale jak już mówiłem jeśli wierzysz w plotki to zapewne nadal czekasz na 50% premier :)

AD 3 No na pewno wiedzą to lepiej od ciebie, ale ups zapomniałbym ty jesteś wszechwiedzący. Jasne... -.-


AD 4 No PC''ty sprzedają się lepiej niż konsole bo Pc''ta ma każdy czy to laptopa czy stacjonarny, także niestety takie są realia i ludzie nadal komputery kupują. Może nie jest najlepiej sprzedającym się urządzeniem ale jednym z lepiej sprzedających.

AD 5 Rozbrajasz mnie człowieku, przeciez oni ustalają co ma się w konsoli znaleźć, no chyba że się mylę oświeć mnie "znaffco".

AD 6 Ehh no shit sherlock, chociaż Aliens Colonial Marines zmienił tą regułę :D, Alpha gry wygladała lepiej niż finalny produkt.

AD 7 Sprzedać się sprzedała no ale cóż, komfort gry FPP na padzie to zupełnie inna bajka, ahh te ciągłe wchodzenie do menu by zapisać albo wczytać grę.


Bracio Mam tylko TS 3 i tam zwykle siedzę z kumplami :), skype jest dla mnie przestarzałym programem. Moje opinie powinny lądować w śmietniku? Wiesz co to dyskryminacja? Ale widzę że mam tu do czynienia z alfami i omegami w najczystszej postaci które wiedzą wszystko, może nie wiem wszystkiego na temat konsol w końcu nie jestem, bo mnie jakoś nie interesowały tak jak PC'ty o których wiem znacznie więcej ale to nie znaczy że na temat konsol nie wiem tyle by sie wypowiadać na ich temat... Btw lądować w śmietniku powinny twoje i henrara posty które tylko prowokują i nic więcej do spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować