Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Walking Dead: Survival Instinct nadal zmierza na PC - wymagania sprzętowe, screeny, wideo

35 postów w tym temacie

Pojawiły się pierwsze gameplaye z początku gry. Jeśli ktoś jest zainteresowany:

http://www.youtube.com/watch?v=TPPBwXNZD3E
http://www.youtube.com/watch?v=SdmYBge5Uh4

Technicznie faktycznie tragedia. Grafika nie jest dla mnie priorytetem, ale to po prostu jest brzydkie. Zdecydowanie poniżej obecnych, lub nawet kilkuletnich standardów.
Jeżeli chodzi o resztę, gra jest liniowa i ewidentnie robiona w pośpiechu, bo pomijając samą oprawę wizualną, brakuje tu animacji np przy podnoszeniu przedmiotów. Również starcia z zombiakami lekko mówiąc nie powalają.
W kwestii tego co mi się spodobało, aspekt taktyczny. Wkraczamy na mały obszar pełen przeciwników. Amunicji nie starczy na wykończenie nawet połowy z nich, także trzeba trochę pokombinować. Zdjąć któregoś po cichu, wywabić z grupy, ewentualnie dobić dwóch-trzech ostatnich ze strzelby.
Z tego co widać, podczas podróży po mapie z jednej lokacji do drugiej mamy do wyboru zarówno drogi główne jak i poboczne. Od nas zależy, którą z nich wybierzemy, a to z kolei odbija się na zużyciu cennej benzyny, szansie znalezienia zapasów lub po prostu trudności przeprawy.

Wiem, że po takim seansie weźmiecie mnie za głupca, ale mimo wszystko mam ochotę w to zagrać. Jakiś tam lekki klimacik czuć, a nastawienie na survival, a nie banalną strzelankę napawa mnie umiarkowanym optymizmem.
A co wy o tym sądzicie? Na pewno nie jest to warte premierowej ceny, ale myślę, że w jakiejś promocji warto to wyrwać.

P.S. Zastanawiałem się skąd ludzie mają dostęp do tej gry, ale chyba znalazłem odpowiedź. W sieci hulają już pirackie wersje na X360...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 22:08, Hartus napisał:

Pojawiły się pierwsze gameplaye z początku gry. Jeśli ktoś jest zainteresowany:

http://www.youtube.com/watch?v=TPPBwXNZD3E
http://www.youtube.com/watch?v=SdmYBge5Uh4

>

The Walking Dead Survival ..." Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez Activision Publishing, Inc..

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety już usunęli. Ciekawe dlaczego. Albo były to gameplaye z pirackich wersji, bo przecież premiera w Ameryce dopiero za dwa dni, albo bali się, że masa ludzi się zniechęci, bo nie wyglądało to dobrze. :)

Mnie zastanawia cena wersji pecetowej. Na Steamie o dziwo jeszcze jej nie podali, a jedynym sklepem, który to zrobił jest amerykański Amazon, który wyjechał z absurdalnymi 50 dolcami. Aby było śmieszniej, cena wersji na X360 to $37.50.
Dziwna sprawa z tym wydaniem na komputery. Chyba do samego końca ani Activision, ani dystrybutorzy nie są pewni czy warto wchodzić w to bagno. Czyżby szykowała się afera większa niż przy premierze WarZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 15:23, TobiAlex napisał:

Powiem Ci tak. Największe bolączki tej gry to będzie:
1. Grafika.
2. Wydawca.
Reszta wcale nie musi być taka zła ;-)

Sam fakt, że grę wydaje acti już definiuję grę jako słabą. Po gameplayach widać, że gra będzie co najwyżej średniawa. A znając ich politykę, to pewnie będą DLC z mapkami i broniami za ok. połowę ceny gry każde. Ewidentnie widać, że to jest odcinanie kuponów os serialu i WD od Telltale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Powiem Ci tak. Największe bolączki tej gry to będzie:
> > 1. Grafika.
> > 2. Wydawca.
> > Reszta wcale nie musi być taka zła ;-)
> Sam fakt, że grę wydaje acti już definiuję grę jako słabą. Po gameplayach widać, że gra
> będzie co najwyżej średniawa. A znając ich politykę, to pewnie będą DLC z mapkami i broniami
> za ok. połowę ceny gry każde. Ewidentnie widać, że to jest odcinanie kuponów os serialu
> i WD od Telltale.

Ja proponuje najpierw zagrać. A pisząc o WD od Telltale to masz na myśli tego samograja? Sorry, ale już wolę pograć w ten syf, czuć to, że w każdej chwili może zaatakować mnie chmara zombi a jak tylko z nożem i pistoletem z 3 pociskami, niż "grać" w interaktywny film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 13:09, TobiAlex napisał:

Ja proponuje najpierw zagrać. A pisząc o WD od Telltale to masz na myśli tego samograja?
Sorry, ale już wolę pograć w ten syf, czuć to, że w każdej chwili może zaatakować mnie
chmara zombi a jak tylko z nożem i pistoletem z 3 pociskami, niż "grać" w interaktywny
film.

To odpal sobie byle jakiego CoD-a i wyobraź sobie, że wszystkie moby to są zombie. Gwarantuję ci, że efekt będzie taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze nie bedzie tak tragicznie, chociaz fakt ze wyglada to dosc przecietnie. Nie mozna sie spodziewac ze AMC wylozy jakas mega kase na produkcje takiej gry, ktora wlasciwie ma byc tylko dodatkowym bonusem do serialu. Mechanika walki w CoD jest zasadniczo poprawna do podobnej gry, wiec jeszcze tego nie skreslam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 13:41, Karanthir666 napisał:

To odpal sobie byle jakiego CoD-a i wyobraź sobie, że wszystkie moby to są zombie. Gwarantuję
ci, że efekt będzie taki sam.

Tja, bo w każdym Call of Duty wpadasz na grupę 15 zombiaków, mając pod ręką jedynie karabin z 6 nabojami, nóż i butelkę. Podobieństwo jak cholera. Wystarczy rozstrzelać wszystko bez celowania i pobiec dalej liniowym korytarzem. Oh wait...
Ja również nie pałam sympatią do Activision i nowych odsłon CoD, ale takie ślepe plucie jadem, bo grę wydaje nielubiana firma jest dla mnie śmieszne.

@Boro666 A to nie raczej producent wykłada kasę dla AMC, aby móc stworzyć produkt na licencji ich serialu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby zrobic jakas gre przygodowa z niezla grafika , w ktorej trzeba myslec zeby przejsc dalej ; > Gra moglaby byc tak jak w serialu .Glowna postacia oczywiscie bylby Rick .. To byloby warte uwagi i na pewno wiekszosc osob zagralaby ale takie badziewie .. Kpina .. -.- Gorsza rzecza w tej grze mogloby byc tylko cos w stylu mario xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować