Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Recenzja: The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn

27 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2013 o 17:18, Sanders-sama napisał:

No jeżeli dla ciebie te obrzydliwe tekstury bez modów są ładniejsze od tych Oblivionowych...

Bo przecież:
a) tekstury to najważniejsza część grafiki. Cienie, shadery, post-process, geometria się nie liczą
b) tekstury w niezmodowanym Oblivionie są w lepszej rozdzielczości niż w Skyrimie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie pod dodatki odzyskałem Skyrima po tym jak go daaawno temu wymieniłem. Na razie ogrywam Dawnguard i bardzo mi się podoba, ale chciałbym już wrócić do Morrowind w Dragonborn. Świetna gra, świetne dodatki + nowe ficzery w patchach... ekipa z Rockville nie zawiodła mnie w niczym od już od 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 09:25, Sanders-sama napisał:

Trochę Ci to zajęło, wioskowy hyclu ^^

Ha, zapamiętałeś moją ulubioną formułkę z Wieśka :)
Po prostu nie spieszyłem się, to jednak dodatek z miesięcznym poślizgiem wydany u nas, po drodze miałem kilka innych rzeczy na tapecie, wolałem się nie spinać i pograć dla przyjemności, a nie w pośpiechu...

Dnia 21.03.2013 o 09:25, Sanders-sama napisał:

Starcza do 30 h?? Jak czytałem recki wersji konsolowych to pisali że to dodatek na kilka
godzin... Hm, dobrze że lubię sobie połazić to się trochę wydłuży ;-)

Bardzo się wydłuży. Jest gdzie połazić, są fajne misje poboczne, a sama główna fabuła faktycznie krótka. Tylko że podejście Bethesdy do głównych wątków zawsze takie było...

Dnia 21.03.2013 o 09:25, Sanders-sama napisał:

Pewnie nie wiesz czy będą jeszcze jakieś DLC do Skyrima? Chciałbym w końcu sobie wszystko
kupić i nie wiem czy jeszcze czekać..

Nie mam pojęcia, coś tam jest przebąkiwane o dwóch dodatkach jeszcze, ale to gdzieś zasłyszane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 00:53, Lucas_the_Great napisał:

Ha, zapamiętałeś moją ulubioną formułkę z Wieśka :)


Bycie wiernym słuchaczem pr0gramu zobowiązuje :-)

Dnia 22.03.2013 o 00:53, Lucas_the_Great napisał:

Bardzo się wydłuży. Jest gdzie połazić, są fajne misje poboczne, a sama główna fabuła
faktycznie krótka. Tylko że podejście Bethesdy do głównych wątków zawsze takie było...


Fajnie, bo chciałem wrócić na Solstheim i zobaczyć ile się zmieniło od mojej ostatnie j wizyty ^^
Do tego nawiązania do Bloodmoona i Nerevarine, co jest kolejnym plusem dla mnie, o to się modliłem jak zapowiedzieli dodatek.

Dnia 22.03.2013 o 00:53, Lucas_the_Great napisał:

Nie mam pojęcia, coś tam jest przebąkiwane o dwóch dodatkach jeszcze, ale to gdzieś zasłyszane.


Pozostaje czekać, zawsze wydawali po 2 dodatki do TESów, więc może i tym razem tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Skyrima od premiery - 150 godzin w dwa miesiące (rekord!) i sprzedałem. Zastanawiam się, czy nie kupić znowu z dodatkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować