Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bioshock: Infinite wcale nie kosztowało 200 milionów. Zobacz dwa nowe gameplaye

9 postów w tym temacie

Areyoukiddingme.jpg

Najpierw, że kosztował 200 milionów, a teraz, że nie. Lol. Jak tu komukolwiek wierzyć jak wszyscy zaczynają "prostować" swoje wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 12:07, Felyn napisał:

Najpierw, że kosztował 200 milionów, a teraz, że nie. Lol. Jak tu komukolwiek wierzyć
jak wszyscy zaczynają "prostować" swoje wypowiedzi.

Przecież Levine nic takiego nie mówił, to były rewelacje NYT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 12:07, Felyn napisał:

Najpierw, że kosztował 200 milionów, a teraz, że nie. Lol. Jak tu komukolwiek wierzyć
jak wszyscy zaczynają "prostować" swoje wypowiedzi.


Ja tu nie widzę "prostowania" swojej wypowiedzi. To "anonimowy analityk" mówił o takiej kwocie... co w praktyce może oznaczać dokładnie każdego, włącznie z losową osobą z reddita... A teraz wypowiada się sam Ken Levine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ja tu nie widzę "prostowania" swojej wypowiedzi. To "anonimowy analityk" mówił o takiej
> kwocie... co w praktyce może oznaczać dokładnie każdego, włącznie z losową osobą z reddita...
> A teraz wypowiada się sam Ken Levine.

NYT raczej by "losowej osoby z reddita" nie cytował, ale co do reszty pełna zgoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra mój błąd. W tym przypadku to ktoś(Levine) sprostował kogoś(NYT).... ale najpierw Cantin, później Garriott. Trochę śmieszne się to robi :o widząc newsy w stylu:
-"Nowe info!"
-"Jednak nie..."
-"Chyba jednak tak!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Ja tu nie widzę "prostowania" swojej wypowiedzi. To "anonimowy analityk" mówił o
> takiej
> > kwocie... co w praktyce może oznaczać dokładnie każdego, włącznie z losową osobą
> z reddita...
> > A teraz wypowiada się sam Ken Levine.
>
> NYT raczej by "losowej osoby z reddita" nie cytował, ale co do reszty pełna zgoda :)

Oj zdziwiłbyś się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może znów mamy informację, gdzie owszem znajduje się część prawdy. Nie 200 milionów, ale może 120... Lub coś w ten deseń. Inna sprawa, to dzieło. W tym przypadku wydane pieniądze nie zostały wyrzucone w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować