Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Loathab king of counters. Kochaniutka karta zabija wszystkie combo decki, Token Druidy, Miracle, Freeze Maga.
Tutaj skontrowałem Unleash the hounds nim. Przeciwnik mimo ~20HP poddał się, bo pierwsze był zablokowany, a po drugie myślał pewnie, że mam kombo.

Jedyna wada tej karty, to moim zdaniem prawidłowe użycie jej. Konkretniej właściwy moment, bo w każdym matchupie jest on inny. Ja osobiście przegrałem kilka gier na miracle, bo użyłem jej w złym momencie.


20140805180042

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2014 o 16:15, Nightdew napisał:

Crusher Shaman Nowej Genracji. Hmm teraz będę musiał Chomikować jednego Keepera oprócz Black Knighta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 11:55, Ecko09 napisał:

Tego 5 mana 4/6 nie targetowalnego gościa to za yeti wrzucać do talii czy za jakiegoś
innego 5 mana dropa?

Zależy od talii. Jak masz druida, to najlepiej się sprawdza w talii gdzie masz Sunfury etc, bo
wtedy Miracle jest bezradne.

Ja osobiście wole od niego Loatheba tylko, że mam inną talie do niego. Koleś jest dobry na wszystko.
Chociaż Spectral Knight + Taunt będzie lepszy w meczu Miracle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 12:02, SurgeonOfDeath napisał:

> Tego 5 mana 4/6 nie targetowalnego gościa to za yeti wrzucać do talii czy za jakiegoś

> innego 5 mana dropa?
Zależy od talii. Jak masz druida, to najlepiej się sprawdza w talii gdzie masz Sunfury
etc, bo
wtedy Miracle jest bezradne.

Ja osobiście wole od niego Loatheba tylko, że mam inną talie do niego. Koleś jest dobry
na wszystko.
Chociaż Spectral Knight + Taunt będzie lepszy w meczu Miracle.


Tak wygląda moja talia na chwile obecną.

http://screenshot.xfire.com/s/129947685-4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 12:30, Ecko09 napisał:

Tak wygląda moja talia na chwile obecną.

http://screenshot.xfire.com/s/129947685-4.jpg

Hmm Moc dziczy nie pasuje do tego decku. Lepiej już by było dać Mark of the Wild ten co daje +2/+2 i taunta.
Wtedy mógłbyś go użyć razem z Black Knightem. Rzucasz na wroga i potem Black Knighta.

Potrzebujesz Wild Growth moim zdaniem w tym decku. Ten co daje +1 do many.

Wywaliłbym Krzyżowca, Łamacza Zakleć, Zbieracz łupów. Potrzebujesz drugiego Drzewca Wiedzy, bo ci daje karty.
Spadająca Gwiazda może być chociaż rozważyłbym dodanie Kobolda albo Thalnosa i masz swipa > starfall.

Tu załączam mój deck.

PS. Amaz zrobił poradnik do druida. I omówił 3 decki 2 zawierają Spectral Knight. Możesz sobie obczaić.
Osobiście poleciłbym ci Loathab i Knights.
http://www.liquidhearth.com/forum/constructed-strategy/464064-bringing-midrange-druid-into-naxx

20140808141134

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. Zawsze możesz do mnie napisać w grze. Akurat bardzo lubię grać druidem i lubię się bawić deckami, to mógłbym przetestować różne warianty w rankedzie.

PS2. Nie staraj się robić decku dobrego na wszystko. Niby fajnie mieć kontrę, ale często to osłabia. Nawet jeśli grasz często na shamanów, warriorów to jeden Ozze styknie. Nikt nie używa więcej niż jednego Doomhamera, Gorehowl.
A to są bronie, które chcesz zdjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał drugiego Drzewca Wiedzy to bym go wrzucił ;p Sprawdzę sobie te talie od Amaza, Śluzożera bym gdzieś wcisnął, hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2014 o 15:06, Ecko09 napisał:

Jakbym miał drugiego Drzewca Wiedzy to bym go wrzucił ;p Sprawdzę sobie te talie od Amaza,
Śluzożera bym gdzieś wcisnął, hmm...

Śluzożerca może być zamiennikiem BGH. Blood knight też. Kobold.
Wszystko zależy od tego przeciwko czemu grasz najczęściej. (albo masz największy problem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie widziałem areny więc myślę, a może uda się coś fajnego złożyć. Ragnaros a teraz w ostatnim picku do wyboru Alex/Deathwing/Ysera.. Fart miesiąca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZOTAC cup to chyba jakiś żart?:D Turniej przykładowo zaczyna się o 14, potwierdzanie godzinę przed czyli o 13. 13-14 nie da się wejść na stronę, 14-15 strona leży :D Best turniej eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, w swojej ''karierze'' w HSa złożyłem z dustu dwie legendarki...
...i obie później dostałem w paczkach...

Świat jest niesprawiedliwy :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2014 o 14:30, Nightdew napisał:

ZOTAC cup to chyba jakiś żart?:D Turniej przykładowo zaczyna się o 14, potwierdzanie
godzinę przed czyli o 13. 13-14 nie da się wejść na stronę, 14-15 strona leży :D Best
turniej eu.

xd
Ja raz próbowałem wziąć udział w jednym z otwartych turniejów I było coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2014 o 14:35, Adjatha napisał:

Hm, w swojej ''karierze'' w HSa złożyłem z dustu dwie legendarki...
...i obie później dostałem w paczkach...

Zdarza się.

Dnia 09.08.2014 o 14:35, Adjatha napisał:


Świat jest niesprawiedliwy :<

Lepiej spojrzeć optymistycznie, że tak na prawdę kosztowały cię 1200 dustu zamiast 1600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować