Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2006 o 13:06, Arturcok napisał:

Prosze o pomoc,dałem gościu puchar i ten {pisk zagłuszający przekleństwa} zostawił linę i
nie mogę przejść,
co mam w ogóle robić mam: masło, teleskop, dynamit,soczewkę,miskę,colę,ropuchę,"MŁOT",dzwon,kupę
kasy itp.
Z góry dziękuje.

Musisz przejść po linie ,Szymek będzie wystawiał nogi raz lewą,raz prawą i tak musisz sterować kursorami w lewo i w prawo rytmicznie,najlepiej to sobie mów-w lewo, w prawo.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie myslalas nad napisaniem solucji do szymka czarodzieja 3D? kiedys szukalem jej w internecie ale nie znalazlem oprocz tych po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gralem w szymka pare miesiecy temu, nie przeszedlem calego ale mam ochote teraz go troche "odkurzyc" po natknieciu sie na ten temat. jakbym mial jakis problem to pomozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm no to mam pierwsze pytanie :P w jakim folderze sa save''y? zainstalowalem gre ale nie wiem gdzie wkleic stany zapisu, bo folder z nimi tworzy sie dopiero po pierwszym zapisie gry a nie chce mi sie znowu ogladac intro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez cos o tym slyszalem, ze w 3 lub 4 kwartale ma wyjsc, ale nic poza tym na temat Simona 4 nie wiem. nawet screenow nie widzialem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nulinko. Jestem w fortecy. wróżka się nie pojawiła ale tak naprawdę to nie wiem co mam robić, lecą na Szymka kolorowe ognie, to jeśli leci np.czerwony to wciskam strzałkę kursora lewą?Ale to nie działa i chyba nigdy nie dojdę do końca.Proszę wyjaśnij mi dokładnie o co tam biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 13:25, bakus216 napisał:

Nulinko. Jestem w fortecy. wróżka się nie pojawiła ale tak naprawdę to nie wiem co mam robić,
lecą na Szymka kolorowe ognie, to jeśli leci np.czerwony to wciskam strzałkę kursora lewą?Ale
to nie działa i chyba nigdy nie dojdę do końca.Proszę wyjaśnij mi dokładnie o co tam biega.

Nie jestem nulinką i jeśli chcesz to tego nie czytaj tego posta. Kiedy widzisz jak pochodnia wystrzeliwuje nowy ogien to zmien swoj kolor szaty na ten sam co kolor kuli z wyrzutni. Wchodz po schodach az przy koncu zobaczysz w scianie dzwignie. Przesuń ją. Pochodnia jest wyłączona. Teraz spokojnie idz na gore i wejdz po drabinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

michu dzięki, a tak wogóle powiedzcie mi jak długo mam stać w labolatorium i co tam mam robić bo póki co Szymek stoi i nie może się ruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Idź do przodu 8 kroków i gdy tylko strażnik zacznie wychodzić - odwróć się i idź z powrotem, gdy on sie schowa idź znowu do przodu...i tak aż do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale dochodzę do pewnego momentu i bagniak wychodzi chcę uciekać i nie mogę i jeszcze jedno-od jakiego miejsca mam liczyć kroki?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować