Zaloguj się, aby obserwować  
TELESKOPEK

Szukam pomocy do gry Szymek Czarodziej 3D

3205 postów w tym temacie

Musisz iść do wesołego miasteczka - za kołem jest magnes, perukę dostaniesz od dziewczyny w ogródku piwnym ,jeżeli dasz jej watę cukrową kupiona w wesołym miasteczku. Koszulkę wygra dla Ciebie krasnolud w uderzeniu młotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 16:16, Nulinka napisał:

Musisz iść do wesołego miasteczka - za kołem jest magnes, perukę dostaniesz od dziewczyny
w ogródku piwnym ,jeżeli dasz jej watę cukrową kupiona w wesołym miasteczku. Koszulkę wygra
dla Ciebie krasnolud w uderzeniu młotem...

No i musisz isc do pralni włozyc peruke i koszulke do pralki razem i dopiero mozesz się przebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 19:01, matrix12 napisał:

dzieki wam ale nie wiem jak wyciagnac ze smoka klucz mam magnes ale szymek nawet nic nie mowi.
Jak odwrocic uwage demona

Nie za bardzo pamiętam. Wiem o co ci chodzi ale czego ja urzyłem. Chuba jakiegoś kijka ktory połączyłemz magnesem a później posmarowałem chyba masłem. Może Nulinka ci bardziej podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na końcu kija załóż magnes na gumie do żucia, spróbuj, dodaj masło- otrzymasz klucze.Uwagę demona odwrócisz stając przed nim, gdy on stoi tyłem do krasnoluda.Porozmawiaj z nim. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2006 o 19:37, matrix12 napisał:

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

Jestem, sorka naprawde chyba mam skleroze ale nie pamietam jak to przeszłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli most się zawali, popatrz tylko na ciżarówk i, poleć ptakiem nad wyspą...Jeżeli woda opada - po linie wejdź na wyspę.Musisz wziąść zamówienie ze skrzynki w fortecy i wrzuci je do warzywniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź przed siebie jakieś 8 kroków i w momencie, gdy strażnik wychodzi szybko odwróć sie i idź z powrotem. Gdy sie schowa - idź znowu do przodu. Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 11:38, ArtuRPGpl napisał:

jak mozna grac w taka gre i to ludzie ktorzy maja np po 15 lat w co watpie ze w taka graja
tylko sobie w nicku daja

grają w to co lubią i tyle ja moge powiedziec to samo o tobie że grasz w Morka jeszcze a każdy wie że to nienajlepszy twór RPG i jest przynajmniej dla niektórych za łatwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 11:49, L33T napisał:

> jak mozna grac w taka gre i to ludzie ktorzy maja np po 15 lat w co watpie ze w taka graja

> tylko sobie w nicku daja
grają w to co lubią i tyle ja moge powiedziec to samo o tobie że grasz w Morka jeszcze a każdy
wie że to nienajlepszy twór RPG i jest przynajmniej dla niektórych za łatwy.


no dla mnie to 2 z najlepszych cRpgow bo tyypowy jak zapewne wiesz rpg to nie jest, jesli sie nei orintujesz w odroznianiu cRPG od RPG to juz musisz pocztac.
ps. a latwy to on jest tu ci musze przyznac racje i przez to szybko nudzi ale zato wciaga na dlugie godziny miesiace a mozei nawet lata a ja se z kupnem obliviona poczekam az przejde morka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować