Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Saints Row 4 nie obawiają się GTA V. Wolą za to nie zadzierać z nową generacją konsol

11 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Saints Row 4 zadebiutuje niedługo przed tym, jak na rynku pojawią się GTA V i konsole następnej generacji. O obu tych wydarzeniach w kontekście nowej gry Volition opowiada Jim Boone.

Przeczytaj cały tekst "Twórcy Saints Row 4 nie obawiają się GTA V. Wolą za to nie zadzierać z nową generacją konsol" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadają od rzeczy. Jak można porównywać SR i GTA? Od wyjścia SR2 te gry są na tyle różne, głupim jest ich porównywanie. No i z tymi next-genami też święta prawda. Co jak co, ale next-geny będą drogie i wiele osób nie kupi ich w momencie premiery, a tytuły które mają wyjść na obecną generację i następną(dajmy takiego Wiedźmina na przykład) będą się różniły tylko grafikią i opcjami kontrolera(PS4). No i też połowa tytółów startowych może okazać się niewypałami. Ehh pomażyć tylko można, żeby wszyscy tak uważali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2013 o 21:06, Cygi napisał:

Ja tam bardziej marzę o SR1 na PC, ale to już marzenia dawno ściętej głowy...


Za 10 lat będą robić reedycję HD/rozszerzoną/cośwtendeseń to może i na PC przekonwertują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do GTA V to napewno je nabędę,ale kolejne SR to już nie.Trójka mnie rozczarowała,ale widzę,że większość jednak bardziej lubi drugą część w którą jakoś nie miałem okazji zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować