Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wciel się w prezydenta w Saints Row 4. Znamy szczegóły

35 postów w tym temacie

W sumie bardzo martwię się o tą grę, ale patrząc na coraz więcej szczegółów, coraz bardziej mi się podoba patrząc z perspektywy kosmicznej strzelaniny, a nie gry o tematyce gangsterskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> SR 2 jest i bedzie najlepsza w serii.

Większość ludzi grała w trójkę, ze względu na fakt, że ta gra była rozdawana praktycznie za darmo. Dwójkę zna o wiele mniej osób, więc nie ma to znaczenia czy była najlepsza czy nie. Głównym targetem nowego SR są fani trójki. Czyli np. ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 17:47, jammy666 napisał:

SR 2 jest i bedzie najlepsza w serii.


SR2 kupiłem i to był jeden z największych błędów mojego życia, zupełnie mi się nie podobała, a wręcz odpychała. Jazda szambowozem i wylewanie zawartości na co się da - paskudztwo. Do SR 3 podchodziłem z rezerwą i zagrałem dlatego, że niedługo po premierze dostałem pełną wersję i o ile SR 2 wogóle mi do gustu nie przypadło, tak w SR 3 grało mi się bardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > SR 2 jest i bedzie najlepsza w serii.
>
> Większość ludzi grała w trójkę, ze względu na fakt, że ta gra była rozdawana praktycznie
> za darmo. Dwójkę zna o wiele mniej osób, więc nie ma to znaczenia czy była najlepsza
> czy nie. Głównym targetem nowego SR są fani trójki. Czyli np. ja :)
Trzecia czesc zabila fabule w serii, ktora byla nawet zajeb...... Teraz sa same dziury nie wiadomo o co chodzi. SR TT i SR 4 powinni byc inna marka a SR 1 i 2 zostawic w spokoju.
Z tego co fani TT gadaja to mozna zrozumiec ''''Pierdo.... fanow pierwsze i drugiej czesci'''' SR nie jest Saints Row anymore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dwójkę grałem (PS+) i uważam za słabą grę, nie podobała mi się ani trochę i szybko ją sobie odpuściłem. Z kolei trójkę jakiś czas potem wytargałem z THQ Bundle i żałuję że nie kupiłem jej wcześniej bo bawiłem się przednio. Dlatego mam nadzieję że SR będzie się trzymać kierunku wyznaczonego przez trójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W dwójkę grałem (PS+) i uważam za słabą grę, nie podobała mi się ani trochę i szybko
> ją sobie odpuściłem. Z kolei trójkę jakiś czas potem wytargałem z THQ Bundle i żałuję
> że nie kupiłem jej wcześniej bo bawiłem się przednio. Dlatego mam nadzieję że SR będzie
> się trzymać kierunku wyznaczonego przez trójkę.
SR 4 jest ostatnim SR jakim znamy Volition chce cos zrobic cos innego z taz marka, mam nadzieje ze nie spierd ja jak SR TT i 4 SR 1 i 2 to buly prawdziwe SR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie są pewne granice takich gier, SR3 tą granicę mocno przesunęło (choćby niepotrzebne zombie), a to już przesada, ale to tylko moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> SR 4 jest ostatnim SR jakim znamy Volition chce cos zrobic cos innego z taz marka, mam
> nadzieje ze nie spierd ja jak SR TT i 4 SR 1 i 2 to buly prawdziwe SR
>

Całkowicie się zgadzam! Albo wprost przeciwnie. Zależnie od tego, o co Ci chodzi.

Anyway, Saint's Row 3 skończyłem parę dni temu i żałuję, że wcześniej nawet nie chciałem próbować. To świetna gra z nieprzewidywalnym humorem i mocno urozmaiconymi misjami. Świetny czas relaksu od tych przeładowanych testosteronem battlefieldów i tym podobnych tomb rajderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > SR 4 jest ostatnim SR jakim znamy Volition chce cos zrobic cos innego z taz marka,
> mam
> > nadzieje ze nie spierd ja jak SR TT i 4 SR 1 i 2 to buly prawdziwe SR
> >
>
> Całkowicie się zgadzam! Albo wprost przeciwnie. Zależnie od tego, o co Ci chodzi.
>
Jak mozesz powiedziec ze SR TT i 4 sa prawdziwymi SR jak SR 1 i SR 2 byly pierwsze i zaczely ta serie ?! 0_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby to się składało w jakąś zabawną całość i grywalną najlepiej. Seria strasznie daleko odeszła od jedynki czy choćby dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie seria idzie w dobrym kierunku. Dwójka była beznadziejna i strasznie niedopracowana, szybko się od niej odbiłem. Trójka była świetna, i spodobała mi się bardziej nawet niż Gta IV .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2013 o 17:47, jammy666 napisał:

> > SR2 było wg mnie genialną grą, która mogła rozwinąć potencjał w trójce, jednak
postanowiono
>
> > zmienić styl gry, na czym gra ucierpiała.
>
> Właśnie na trójce seria bardzo dużo zyskała, trójka uratowała tę serię przed totalnym

> zapomnieniem. SR w formie takiej jaką prezentowało SR2 nie ma racji bytu na rynku.

Ale ty pierd.....
SR 2 jest i bedzie najlepsza w serii. Fani sa w kropce, nie wiedza co sie dzieje ich
seria nie jest ta czym byla. Volition bylo za leniwe zeby zrobic nowa marke i byli za
bardzo skapi. Pomysleli ze SR fani wszystko kupia a przy okazji nowych fanow nabeda.
SR bylo i powinno byc o ghetto gangach, Row i ciezkim zyciu. SR TT wszystko jest nam
podane na tacy + zabili legede w serii ?_?
Zrobili takie dziury w tej marce ze hoj, Gdzie jest Dex ? Co u Troya ? albo u Luz, Donniego,
Laury i Tobiasa ? Co porabia Mr Wong ? Wiekszosc nowych fanow ma to w dupie bo nie wiedza
kim sa te poistacie, a one sa rodzina SR.

Rozbawiles mnie tym postem. Udany sarkazm, gratulacje :)

Najlepszy fragment: "Fani sa w kropce, nie wiedza co sie dzieje ich seria nie jest ta czym byla."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę, że seria idzie w tym kierunku w którym idzie. Zazwyczaj nie śmieszy mnie humor niskich lotów, ale ten z Saints Row 3 ma w sobie to "coś".

Nareszcie jakaś gra w niczym nieskrępowaną zabawą supermocami i brakiem odpowiedzialności. Właśnie na coś takiego czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować