• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
vip_konius

powerpoint

Pytanie

siema. wiecie moze jak wstawic muzek w powerponcie?? zeby leciala prze cala prezentacji?? wszystko juz zrobilem ale gdy wstawia muzyke to leci tylko dla 1 slajda :/ ktory widnieje tak dlugo jak trwa pisoenka ( w tym przypadku 3min) z gory thx za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

52 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 05.11.2007 o 17:10, Vuko Drakkainen napisał:

Nie wydaje mi sie że to jest na jakiś określony czas raczej poprostu wersja mająca mniej możliwoście
ale nie wiem bo oryginała nie widziałem.

To by było bez sensu w tym przypadku :P Jest to wersja taka jak oryginał, ale ograniczona czasowo, tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.11.2007 o 17:11, Steven8 napisał:

> Nie wydaje mi sie że to jest na jakiś określony czas raczej poprostu wersja mająca mniej
możliwoście
> ale nie wiem bo oryginała nie widziałem.
To by było bez sensu w tym przypadku :P Jest to wersja taka jak oryginał, ale ograniczona czasowo,
tyle :P


zobaczymy za te 30 czy 60 dni ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam ważne pytanie do tych którzy znaja sie na powerPoincie - jak robić przejścia (zciemnianie się itp.) między slajdami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.02.2008 o 19:04, darth 16 napisał:

Mam ważne pytanie do tych którzy znaja sie na powerPoincie - jak robić przejścia (zciemnianie
się itp.) między slajdami???

jeśli XP i wyżej to masz to w efektach przejścia slajdów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.06.2008 o 21:05, Vernio napisał:

Jak usunąć pamięć Powerpointa??

mógbłyś doprecyzować? chodzi ci o ostatnio otwarte pliki? temp? a może jeszcze coś innego? Bo ramu dedykowanego konkretnemu programowi póki co niema ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

1.To Power point 2007. A chodzi o to że jak robisz hiperłącze to się pojawia okienko i tam jest bieżący folder,,strony przeglądane i niedawno używane pliki. Jak to usunąć?? Bo jak dzisiaj tam zajrzałem to z kilkaset adresów tam było.O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.06.2008 o 22:04, Vernio napisał:

1.To Power point 2007. A chodzi o to że jak robisz hiperłącze to się pojawia okienko
i tam jest bieżący folder,,strony przeglądane i niedawno używane pliki. Jak to usunąć??
Bo jak dzisiaj tam zajrzałem to z kilkaset adresów tam było.O_O

aha, ta pamięć. być może zadziała sposób " na przeglądarkę" czyli najeżdżasz myszką na tą zapamiętaną ścieżkę która już nie będzie potrzebna i wciskasz shift + delete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Microsoft PowerPoint nie ma osobnej pamięci podręcznej do zapisywania listy ostatnio otworzonych stron internetowych albo plików. Jeżeli, na przykład, uruchomisz Microsoft Word i wybierzesz Wstaw / Hiperłącze... to będziesz mieć taką samą listę.
Nie sprawdzałem czy tak też jest w Office 2007, ale pewnie jest tak samo jak w trochę starszych wersjach.
Nie podałeś jaki masz system operacyjny, poniższe ścieżki wypisałem tak jak są w Windows XP.

Niedawno używane pliki
%UserProfile%\Dane aplikacji\Microsoft\Office\Niedawny\

Strony przeglądane
%UserProfile%\Ustawienia lokalne\Historia\History.IE5\index.dat

Wstawione łącza
Internet Explorer / WłaściwościHistoria / Wyczyść historię

Pierwsze pliki możesz po prostu zaznaczyć i skasować, z czyszczeniem Historii też nie powinno być problemu.
Natomiast plik index.dat nie da się tak łatwo wyrzucić, bo jest używany. Chyba najłatwiej będzie jak skorzystasz z programu typu KillBox i wybierzesz kasowanie z ponownym uruchomieniem systemu.
Jeżeli weźmiesz akurat KillBox to musisz zastąpić, w ścieżce do index.dat, %UserProfile% dokładną lokalizacją swojego folderu, bo ten program sam tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.06.2008 o 17:47, Vernio napisał:

A to gdzie powinienem szukać tego index.dat??Znaczy gdzie to coś jest domyślnie zapisywane??

%userprofile% to standardowo c:\documents and settlings\nazwa twojego konta w Windowsie (domyślnie administrator jak masz wersję pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Heh. I tu się rodzi problem:/ Według pulpitu(To znaczy rzeczy które są w folderze pulpit porównując do rzeczy na moi m pulpicie to powinno być Właściciel.Ula.

Pojawia się wtedy na niebiesko napis Index.dat i chcę to usunąć ale piszę że plik nie może być usunięty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak jak wcześniej napisałem ten plik jest właściwie cały czas używany, więc klawiszem Delete go nie usuniesz.
Można się go pozbyć z pomocą programu KillBox lub podobnego.

W KillBox trzeba wpisać pełną ścieżkę do pliku, który chce się usunąć - ten program nie umie odczytać takich ogólnych. Dlatego sam musisz podać wartość %UserProfile%, najłatwiej będzie jak otworzysz Mój komputer i w polu Adres wkleisz %UserProfile% - pojawi się to co trzeba.
Do tego dokleisz końcówkę ścieżki, następnie wszystko skopiujesz do pola Full Path of File to Delete.
Teraz powinno się zaznaczyć opcję ● Delete on Reboot i kliknąć w czerwone kółko z X. Komputer się ponownie uruchomi, a plik zostanie skasowany.

Jak chcesz to poniżej masz adres do tego programu.


Pocket KillBox 2.0.0.881 (90,5 KB)
http://www.killbox.net/downloads/KillBox.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ok dzięki.:) Wcześniej jak napisałem że nie mogę skasować to właśnie tym programem nie mogłem,aleprzez to że nie zaznaczyłem tej opcji on REboot;] A czy w powerpoincie 2007 jest opcja żeby jak się np. najedzie na pole tekstowe zmieniał się slajd??(Nie kliknąć tylko najechać) Bo wiem że w 2003 coś takiego jest ale w 2007i nie mogę tego znaleźć.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.06.2008 o 19:03, Vernio napisał:

A czy w powerpoincie 2007 jest opcja żeby jak się np. najedzie na pole tekstowe zmieniał się slajd? (Nie kliknąć
tylko najechać.) Bo wiem że w 2003 coś takiego jest ale w 2007 nie mogę tego znaleźć. :/


Obejrzyj poniższy obrazek, chyba tej opcji szukasz.

A jeszcze po skasowaniu tamtego pliku z adresami programem KillBox najlepiej usunąć kopię zapasową, którą stworzył: %SystemDrive%\!KillBox\.

20080608224134

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.04.2008 o 16:06, Mate0 napisał:

czy ten program ma mozliwosc pokazania muzyki by leciała w tle/



W 2003 tak chyba jest. Na 90% jest coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie: Jak wstawić w Power Point krótki film, tak, żeby nie wyświetlał się on w osobnym programie, ale był częścią slajdu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

POMOCY!!!!!

proszę o pomoc jak najszybciej!! otóż w szkole robiliśmy prezentacje w office 2008 (albo 7) no i chce ja ją w domu dokończyć a mam w domu 2003 no i nie chce mi otworzyć. co zrobić???. z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.12.2008 o 17:50, Talionis napisał:

POMOCY!!!!!

proszę o pomoc jak najszybciej!! otóż w szkole robiliśmy prezentacje w office 2008 (albo
7) no i chce ja ją w domu dokończyć a mam w domu 2003 no i nie chce mi otworzyć. co zrobić???.
z góry dzięki


Witaj. Pobierz i zainstaluj sobie konwerter, który umożliwi Ci otwieranie Office 2007, na jego poprzednich wersjach. Oto bezpośredni link ze strony: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=941b3470-3ae9-4aee-8f43-c6bb74cd1466&displaylang=pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować