Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls - ostatnia odsłona

70 postów w tym temacie

Ciekawy tekst. Co bylo do przewidzenia, tresciwe i rzetelne recenzje pojawily sie dopiero, gdy uplynelo dosc duzo czasu od wydania gry. I wiele z nich utrzymanych jest w dosc negatywnym tonie... Oby w Gothicu 3 nie bylo skalowania, bo ostatnio slyszalem jakies niepokojace pogloski. (Ale tylko o bossach.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry tekst. W 100% sie z nim zgadzam. Moze tylko co do tego tworzenia twarzy mam zastrzezenie bo ja tam robilem twarz ponad 2h a nie pol godziny (moze to tylko ja jestem taki dziwny? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a teraz drogie CD-PROJEKT prosze sie schowadźże to nie wy to wydaliście !!! Konkurencja trzepie kase i zrobi dupne spolszczenie jeśli zrobi
na szczęście został jeszcze gothic 3 mam nadzieje że wydaćto należycie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 17:04, Lucas the Great napisał:

Mnie również najbardziej wpienia na siłę wporwadzone dostosowanie do levelu. Nędza i bryndza
w sklepach, badziewiarze w lochach... Choć, nie powiem, już na czwartym poziomie kupowałem
czarnego konia, bo nie lubię być ograniczany i się spiąłem na wydatek :D


Potrzebujesz moda, np. tego:

http://www.elderscrolls.com/forums/index.php?showtopic=454949&st=0

Pamietaj, ze jednym z glownych zarzutow pod adresem Morrowinda bylo to, ze po osiagnieciu ktoregos tam poziomu, gra nie byla juz wyzwaniem. I z tym wlasnie probowali walczyc.
I w ogole - w recenzji zabraklo informacji o standardowo dodawanym do gier z serii TES edytorze. To wazne, bo czesc wymienionych wad mozna w ten sposob wyeliminowac i dostosowac gre do wlasnych potrzeb. Baza oblivionmodwiki ( http://www.tescreens.be/oblivionmodwiki/index.php/Main_Page) juz teraz udostepnia jakies 800 ukonczonych modow. Rozumiem, ze autor ocenia przede wszystkim prace Bethesdy, a nie jej fanow, ale o edytorze wypadaloby wspomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 18:31, DoomnY napisał:

Jakie to miłe. CDP nawija o grach Cenegi ^^


^^ ale za to o jakiej grze. W morrowindzie zdecydowanie za szybko zdobywało się max. level. Nie dziwię się, że twórcy chcieli tego uniknąć w Oblivionie. Szkoda, że źle sie do tego zabrali . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plusy: S.I.
Headshot! xD
Spadłem z krzesła... niestety NPC są dość tępi... nawet jak na gry sprzed kilku lat... to żadna AI, tylko kupa śmierdzących, kiepsko zrobionych skryptów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 SUGESTIE.

1) Przydaloby sie zeby wszystkie dotychczasowe artykuly zebrac do jednej zakladki, bo szukanie w archiwum newsow tych artykulow to masakra.

2) Gdzie moge znalezc strony o grach rekomendowane przez gram.pl. Takie jak Karczma diablo, czy www.homm5.gram.pl. Tez byloby super gdybyscie wszystkie wrzucili do jednej zakladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 17:29, Hegemon napisał:

Pamietaj, ze jednym z glownych zarzutow pod adresem Morrowinda bylo to, ze po osiagnieciu ktoregos
tam poziomu, gra nie byla juz wyzwaniem. I z tym wlasnie probowali walczyc.


Jakoś im to nie wyszło. Po osiągnięciu 23 lev nie znajduję już godnych mnie przeciwników :(. Po za tym zbyt długo zwlekałem z głównym questem i teraz kończąc go po ok 100h grania nie ma już w nim dla mnie wyzwań, ani itemów :(.
Nie mniej gra mi się podoba i nie ze wszystkimi zarzutami Szarego mogę się zgodzić. Ale o gustach się nie dyskutuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 19:47, Hakken napisał:

Jakoś im to nie wyszło. Po osiągnięciu 23 lev nie znajduję już godnych mnie przeciwników :(.
Po za tym zbyt długo zwlekałem z głównym questem i teraz kończąc go po ok 100h grania nie ma
już w nim dla mnie wyzwań, ani itemów :(.


A widzisz, to tylko kolejny dowod, ze wszystkim dogodzic sie nie da :) W recenzji Szary zaleca, by jak najszybciej ukonczyc watek glowny, bo potem moze byc ciezko (kilka innych osob wspominalo o tym samym). U Ciebie bylo odwrotnie. Mysle, ze zalezy to po prostu od tego co rozwijasz - jesli przyjales jako podstawowe i dodatkowe glownie umiejetnosci zwiazane z walka to w miare kolejnych awansow robi sie zoraz latwiej, gorzej jesli wciaz rozwijasz retoryke czy otwieranie zamkow itp.

Dnia 06.06.2006 o 19:47, Hakken napisał:

Nie mniej gra mi się podoba i nie ze wszystkimi zarzutami Szarego mogę się zgodzić. Ale o gustach
się nie dyskutuje ;)


Tyz prowda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 20:27, Hegemon napisał:

A widzisz, to tylko kolejny dowod, ze wszystkim dogodzic sie nie da :) W recenzji Szary zaleca,
by jak najszybciej ukonczyc watek glowny, bo potem moze byc ciezko (kilka innych osob wspominalo
o tym samym). U Ciebie bylo odwrotnie. Mysle, ze zalezy to po prostu od tego co rozwijasz -
jesli przyjales jako podstawowe i dodatkowe glownie umiejetnosci zwiazane z walka to w miare
kolejnych awansow robi sie zoraz latwiej, gorzej jesli wciaz rozwijasz retoryke czy otwieranie
zamkow itp.

Tak właściwie, to na początku jest najłatwiej, potem na chwię robi się troche trudniej, a na jeszcze wyższych poziomach znowu o wiele łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 18:42, Karlak napisał:

^^ ale za to o jakiej grze. W morrowindzie zdecydowanie za szybko zdobywało się max. level.


Jesli w Morrowindzie za szybko zdobywales max level, to nie wiem jaka gra moglaby Ci dogodzic :) Nie wiem jaki byl maksymalny mozliwy do osiagniecia poziom poprzedniku Obliviona, bo dawalem sobie spokoj okolo setnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować