Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zmiany z Deus Ex: Bunt Ludzkości na Wii U nie dla pozostałych platform

14 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Jeśli mieliście nadzieję, że nowości i usprawnienia zrobione na potrzeby Deus Ex: Bunt Ludzkości na Wii U zostaną udostępnione także na Waszej platformie, mamy dla Was rozczarowujące wieści.

Przeczytaj cały tekst "Zmiany z Deus Ex: Bunt Ludzkości na Wii U nie dla pozostałych platform" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim wydaniu zachowanie Eidos/Square postrzegam tak:

"Dziękujemy, że zakupiliście pudełkową wersję Deus Ex: Human Revolution Augmented Edition w dniu premiery za 180zł. Cieszymy się, że wybaczyliście nam fakt, iż zawarty tam soundtrack jest niekompletny, materiały filmowe są niskiej jakości, a Artbook wbrew wcześniejszym informacjom nie był w twardej oprawie i rozlatuje się przy byle dotyku. Także jesteśmy wdzięczni za zakup płatnego DLC The Missing Link, który razem z podstawową grą bardzo szybko potaniał do śmiesznie niskich cen. Przede wszystkim jednak dziękujemy za wasze wskazówki i komentarze - także te krytyczne - które pozwoliły nam usprawnić nie do końca udane elementy oryginału w nowej wersji Deus Ex: Human Revolution Directors Cut, którą możecie kupić raz jeszcze za pełną cenę na średnio udaną konsolę, której najprawdopodobniej nie posiadacie!"

Zaprawdę, Square zaczyna doganiać EA w pewnych kwestiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli jak dobrze rozumiem co niektórych tutaj - firma, której celem jest zarabianie pieniędzy (wiem, dziwne), miała by zainwestować w przeniesienie poprawek na inne platformy i jeszcze rozdać za darmo (ba, przy polityce m$ na x360 jeszcze musieli by dopłacić), do gry która wyszła prawie dwa lata temu a 90% graczy już o niej zapomniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2013 o 16:30, gmx napisał:

czyli jak dobrze rozumiem co niektórych tutaj - firma, której celem jest zarabianie pieniędzy
(wiem, dziwne), miała by zainwestować w przeniesienie poprawek na inne platformy i jeszcze
rozdać za darmo (ba, przy polityce m$ na x360 jeszcze musieli by dopłacić), do gry która
wyszła prawie dwa lata temu a 90% graczy już o niej zapomniało.


Tak, zgadza się... Widziałeś kiedyś żeby płacić za patch do gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie liczyłem że te usprawnienia będą darmowe (chociaż mogły by być - ER Wiedźmina 2), ale kupiłbym je jako DLC.
@UP to trochę co innego, patch to patch, a to content stworzony przy przenoszeniu gry na nową platformę (ciekawe ile dostali od BigN za takiego "ekskluziwa")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2013 o 16:35, Sanders-sama napisał:

Tak, zgadza się... Widziałeś kiedyś żeby płacić za patch do gry?


Tak, przypomnij sobię aferę z łataniem feza na x360 gdzie producent gry nie mógł sobie na to pozwolić bo microsoft każe za to sobie płacic. To tylko jeden mały kawałek kosztów, programiści też nie pracują za suchy chleb.

@quBazz266 - też bym kupił jako dlc, zwłaszcza że za pierwszy podejściem wybrałem rozwiązania siłowe więc bossowie nie byli problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować