Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Soldiers - Ludzie Honoru

282 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2007 o 15:25, Mate0 napisał:

czy trzeba gdzies kopiowac te pliki z edytora do katalogu z gra ???
pozdrawaim


Wszystkie informacje jakie potrzebujesz - aby grać w swoje własne misje z edytora "Soldiers" a także gotowy mod testowy do zainstalowania twoich map i misji w grze - znajdziesz tutaj:

http://www.polishwarriors.com/forum/viewtopic.php?t=505

To jest Polska "Community_Soldiers" - Link prowadzi do Encyklopedii Modowania "Soldiers" Wszystkie pytania jakie będziesz miał po zapoznaniu się z tym tekstem dotyczące działania " Oficjalnego Edytora Soldiers " - Po zarejestrowaniu sie i zapoznaniu z regulaminem - zadawaj Tutaj:

http://www.polishwarriors.com/forum/viewtopic.php?t=418&postdays=0&postorder=asc&start=45

Pozdrawiam (-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 17:49, Mate0 napisał:

Wiesz moze jak wyszukac w grze soldiers innych uzytkownikow (multipleyer ) z gra zainstalowalem
gamespy?


"SOLDIERS" - GRA W SIECI:

W sieci grają klany - zazwyczaj 4 osoby vs.4 osoby. Gry odbywają się w ramach "Ligi" zazwyczaj na zamkniętych serwerach. Bardzo rzadko zdarza się gra 1vs.1. Aby utworzyć swój własny klan należy znależć minimum czterech chętnych i zgłosić się do "KONFEDERACJI_WOLNYCH_KLANÓW" aby uzyskać forum dla swego nowego klanu, lub samemu poszukać sobie hostingu aby utworzyć swoją własna stronę i forum.

"Konfederacja_Wolnych_Klanów //SOLDIERS_POLISH_WARRIORS//" znajduje się pod tym adresem:

http://www.polishwarriors.com/forum/index.php

==================================================================
Aby przystąpic do któregos z już istniejących klanów należy zgłosić się do rekrutacji danego klanu i złożyć podanie o przyjęcie. Podaję tutaj adresy najbardziej znanych i najlepszych Klanów "Polish_Community_Soldiers".


1) //PWT_CLAN_&_MODDING_TEAM// strona: http://www.polishwarriors.com/site/

Forum: http://www.polishwarriors.com/forum/index.php

=================================================================

2) //PWT_R - KORPUS_KADETÓW// forum:

http://www.polishwarriors.com/forum/viewforum.php?f=48&sid=d7cccf2b6fcc5098457677baa5a08705

=================================================================

3) //KPOL_ARMIA_REPUBLIKI// (K.W.K.) Forum:

http://www.polishwarriors.com/forum/viewforum.php?f=56&sid=7f1531c1f0be452295fc9ad7a95b1a1a

=================================================================

4) //KOmpania_BRAci// strona: http://www.kobra.yoyo.pl/news.php

forum: http://www.szad.fora.pl/

=================================================================
4) //RED_LEGION// strona: http://redlegion.webd.pl/site/

forum: http://redlegion.webd.pl/forum/index.php


Pozdrawiam (-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Mam dwa pytania:

1. Podczas wyszukiwania serwerów przez Game Spy wyświetla mi się następujący komunikat:
"There was an error that prevented the game from being launched. Check to make sure the game is properly installed and that the path is correct."

Nie mogę się połączyć z serwerem.

Co mam zrobić, żeby wszystko poprawnie działało?

2. Może mi ktoś podać strony do ściągnięcia btrh 1.4 oraz 1.51 oraz wyjaśnić jak je się instaluje, żeby poprawnie działały, bo kiedyś instalowałem, ale nie mogłem się połączyć i wszystkie odinstalowałem i usunąłem.

Proszę także pisać na gg 5351466.

Dzięki za odpowiedzi na moje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie ostatnio S-LH. Instalacja przebiegła pomyslnie. Włączam grę (OK), wybieram użytkownika (OK), gra się ładuje, lecz w połowie ładowania komputer uruchamia się ponownie (już nie OK). Mógłby mi ktoś napisać czym to jest spowodowane?

P.S. Doadam jeszcze że mam orginał gry i na moim komputerze powinna spokojnie chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 16:08, Fisher napisał:

Napisz dokładnie jaką masz specyfikację komputera i przede wszystkim jaki system operacyjny.


Więc tak:
-AMD Duron(tm) Processor 1GHz
-256 Mb RAM
-Windows XP Professional
-DirectX 9.0c
-NVIDIA GeForce MX/MX 400
-Sis 7012 Audio driver

I jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 15:19, kondziu1994 napisał:

Kupiłem sobie ostatnio S-LH. Instalacja przebiegła pomyslnie. Włączam grę (OK), wybieram użytkownika
(OK), gra się ładuje, lecz w połowie ładowania komputer uruchamia się ponownie (już nie OK).
Mógłby mi ktoś napisać czym to jest spowodowane?

P.S. Doadam jeszcze że mam orginał gry i na moim komputerze powinna spokojnie chodzić.



Przeskanuj czy niemasz wirusów, tylko wtej grze to sie dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 20:53, kondziu1994 napisał:

> Napisz dokładnie jaką masz specyfikację komputera i przede wszystkim jaki system operacyjny.


Więc tak:
-AMD Duron(tm) Processor 1GHz
-256 Mb RAM
-Windows XP Professional
-DirectX 9.0c

-NVIDIA GeForce MX/MX 400

Dnia 18.12.2007 o 20:53, kondziu1994 napisał:

-Sis 7012 Audio driver

Dnia 18.12.2007 o 20:53, kondziu1994 napisał:


I jak??

Ściągnij najnowsze sterowniki do karty graficznej - jeśli nie pomorze to ściągnij sterowniki do twojej karty graficznej z przełomu 2006/2007 -to był pakiet z serwisem poprawiającym synchronizacje grafiki z audio. Jeżeli po załadowaniu jednych albo drugich sterowników nie zahula ci "Soldiers" to znaczy że potrzebujesz najnowsze sterowniki do audio. Apropo - to jest stały problem - podobne problemy występują z gra "FoW" i najnowszym dodatkiem do niego którego premiera była ledwie tydzień temu w Moskwie - to samo jest z dodatkiem do "Soldiers" - "Outfront-na tyłach wroga" i dwoma kolejnymi dodatkami do "Soldiers" które u nas nie zostały niestety wydane. Wszystkie te gry są postawione na kolejnych wersjach tego samego silnika "Eclipse" - który jest po prostu bardzo prymitywnym kompilatorem. Kompilator aby wystartował i załadował do pamięci informacje z której składa sie gra - szuka jednej z zapisanych w swoim silniku konfiguracji sprzętowej i wpisanych sterowników. Wszystko co zostało wyprodukowane lub wydane po opublikowaniu ostatniej poprawki 1.28.3E nie jest zarejestrowane w konfigu Kompilatora - w takim przypadku silnik porównując swoje wpisy z konfiguracją sprzętowa i sterownikami komputera nie znajduje żądanych informacji - i po prostu na luzaka przerywa pracę - bez podania przyczyny w raporcie kompilatora ( to taki mały plik tekstowy *Soldiers.log - w którym zapisywane są zawsze przy każdym starcie gry wszystkie czynności jakie wykonuje kompilator - czyli prymityw zwany "Eclipse" ver 1.28.3E ) Oraz bez plakiety informacyjnej ----> PROGRAM WILL BE TERMINATED - bo uważa że nie zainicjował wogóle startu - bo według niego nie mógł bez właściwej - czyli zapisanej w jego logu konfiguracji sprzętowej lub sterownikowej.

Raport Kompilatora ---> *soldiers.log wygląda tak - (jego początek bo dalej to ze dwa metry tekstu jedzie...)
=============================================================
C:\Program Files\Codemasters\Soldiers - Ludzie Honoru\soldiers.exe
Soldiers - Ludzie Honoru, ver 1.28.3E [13.12.2007, 21:12]
Total video memory reported: 183500800
Local video memory detected: 130547712
User : Adam
[00:00:07] No sounds in "/sound/talks/german/assessment_explosion" directory (/set/sound.set/sound/human_talk.inc, 7)
[00:00:13] No sounds in "/sound/talks/german/assessment_explosion" directory (/set/sound.set/sound/human_talk.inc, 7)
Map: background/scene-1
Mission: background/scene-1:1
Map: single/market garden 2
[00:00:42] entity lost due to entity sid 0x3da (/map/single/market garden 2/map, 7336)
[00:00:42] entity lost due to entity sid 0x3d9 (/map/single/market garden 2/map, 7336)
[00:00:42] entity lost due to entity sid 0x3db (/map/single/market garden 2/map, 7336)
[00:00:42] entity lost due to entity sid 0x3dc (/map/single/market garden 2/map, 7336)

================================================================

Jeżeli na końcu tego dokumentu nie ma informacji z przyczyną błędu - czyli czegoś takiego jak zamieszczam po niżej ---->

***************** Exception *****************
Expression failed : !strncmp(data.c_str(), s.c_str(), s.length()) (eresourcename.cpp, 161)
------------------------------------------------------------------


To jest na 100% problem sprzętowy który rozwiążesz bez kłopotów instalując nowsze lub starsze stery do swej grafiki i Audio. Proste - prawda???

Sama gra jest fantastyczna - ale zagłębianie ie w tajniki działania tej gry to istne Harakiri dla człowieka który z programowaniem i informatyką jet nieobeznany. Jeżeli będziesz miał jakieś problemy z uruchomieniem tej gry po mimo mojego instruktażu podpartego teorią działania silnika gry ( Bo wcale nie musisz tego rozumieć ) to zapraszam na //SOLDIERS_POLISH_WARRIORS_COMMUNITY// - Tam jest co najmniej trzydziestu ludzi którzy znają tę grę lepiej ode mnie - a i informatyków oraz sprzętowców też kilku jest - zawsze wszystkie problemy związane z ta grą są rozwiązywane w ciągu paru godzin - nawet przy pomocy skaypa czy TS-a ------->

http://www.polishwarriors.com/

Nawet oficjalny edytor map i misji do gry "Soldiers: Ludzie Honoru" który nie został wydany w Polsce zlokalizowaliśmy i jest Po polsku - Razem z Polskim Wojskiem 1939 które sami zrobiliśmy ... Patrz skren --->

20071219013928

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 15:19, kondziu1994 napisał:

Kupiłem sobie ostatnio S-LH. Instalacja przebiegła pomyslnie. Włączam grę (OK), wybieram użytkownika
(OK), gra się ładuje, lecz w połowie ładowania komputer uruchamia się ponownie (już nie OK).
Mógłby mi ktoś napisać czym to jest spowodowane?

P.S. Doadam jeszcze że mam orginał gry i na moim komputerze powinna spokojnie chodzić.


Tak przy twojej konfiguracji - działać będzie na pewno - ale nie będzie działać płynnie gdyż aby ta gra działała prawidłowo i płynnie na średnich detalach graficznych ( w grze single oczywiście ) należy mieć co najmniej procesor 1.4 Ghz - ale lepiej 1.8 Ghz - oraz minimum 512 MB Ram - ale lepiej 1024 MB Ram i wyższą grafę niż twoja. Na sto procent trzy czwarte misji będzie ci cięło niemiłosiernie. Ale i tak sie opłaca w ta grę pograć ...

P.S.
Przepraszam Moderatorów że post pod postem - ale dopiero po napisaniu poprzedniego zauważyłem poprzedni post na który nikt nie odpowiedział - jeżeli można prosić to może scalcie oba posty w jeden.

Serdecznie Pozdrawiam i przepraszam za kłopot (-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książe onufry stronka wtp nie działa :(( (czy jak to tam:P) Czekam az bedzie online ;] Bo jakos nie moge rozgryzc tego edytora co teraz mam ... =] pozdrawiam !

@Offtopic
Jak tam wiglia ^^ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a spotkał sie ktoś z takim syfem:
wiedząc co mam robić, bo już 4 raz podchodziłem do misji z latarnią przeszedłem ją, zniszczyłem działo , latarnie itp i w momencie jak wsiadłem do łodzi to mi wywaliło komunikat że teraz trzeba zniszczyć własnie latarnie i działo... a 3 sekundy wcześniej było misja zakoczona czy coś podobnego. Nie moge przejśc dalej bo musze zniszczyć to co już mam zniszczone....wrrrrr gra fajna ale ma tyle błedów że szok. kody nie chodzą, ludki robią co chcą, łażą naookoło jak im sie każe przejśc nawet 3 krok to lezą w przeciwną strone, wstają przy murkach i dostja w łeb, zamiast rzucić granat to lezą prosto pod obstrzał....... tak niedopracowanej gry daaawno nie widziałem. tylko fabuła i grafa fajna, reszta to g......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 00:27, bedauto napisał:

a spotkał sie ktoś z takim syfem:
wiedząc co mam robić, bo już 4 raz podchodziłem do misji z latarnią przeszedłem ją, zniszczyłem
działo , latarnie itp i w momencie jak wsiadłem do łodzi to mi wywaliło komunikat że teraz
trzeba zniszczyć własnie latarnie i działo... a 3 sekundy wcześniej było misja zakoczona czy
coś podobnego. Nie moge przejśc dalej bo musze zniszczyć to co już mam zniszczone....wrrrrr
gra fajna ale ma tyle błedów że szok. kody nie chodzą, ludki robią co chcą, łażą naookoło jak
im sie każe przejśc nawet 3 krok to lezą w przeciwną strone, wstają przy murkach i dostja w
łeb, zamiast rzucić granat to lezą prosto pod obstrzał....... tak niedopracowanej gry daaawno
nie widziałem. tylko fabuła i grafa fajna, reszta to g......

A masz najnowsze patche? bo je grając chyba nie napotkałem się na jakieś bugi, podkomendni zawsze wykonywali wszystko jak trzeba, przeszedłem ją dawno, ale jakoś nie pamiętam bugów, więc nie mogłem się natknąć na nic wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 00:27, bedauto napisał:

a spotkał sie ktoś z takim syfem:
wiedząc co mam robić, bo już 4 raz podchodziłem do misji z latarnią przeszedłem ją, zniszczyłem
działo , latarnie itp i w momencie jak wsiadłem do łodzi to mi wywaliło komunikat że teraz
trzeba zniszczyć własnie latarnie i działo... a 3 sekundy wcześniej było misja zakoczona czy
coś podobnego. Nie moge przejśc dalej bo musze zniszczyć to co już mam zniszczone....wrrrrr
gra fajna ale ma tyle błedów że szok. kody nie chodzą, ludki robią co chcą, łażą naookoło jak
im sie każe przejśc nawet 3 krok to lezą w przeciwną strone, wstają przy murkach i dostja w
łeb, zamiast rzucić granat to lezą prosto pod obstrzał....... tak niedopracowanej gry daaawno
nie widziałem. tylko fabuła i grafa fajna, reszta to g......

Nie no tak to w tej grze nie ma - masz prosty interfeis gdzie możesz sobie zaznaczyć jak ma sie domyślnie zachowywać wojak (po prawej stronie na dole ekranu) . A co do pierwszej misji angielskiej - to masz zadanie główne i kilka zadań pobocznych do wykonania. To że wykonałes jedno z zadań nie znaczy że jest juz misja wykonana. Podstawa w tej misji to przejąc jedno ciężkie działo obrony wybrzeża i zniszczyć nim latarnie morską. Masz menu misji z boku po prawej stronie nad panelem dowodzenia - tam gdzie tez jest mapa. Po prostu poszedłeś na łatwiznę i bez poznani narzędzi sterowania gra - chciałbyś wojny wygrywać - a tak sie nie da. Trzeba poświęcić trochę czasu na naukę - masz poligon - jako pierwsza kampanie - przejdz poligon i zobaczysz jak sie podszkolisz - jaka to fajna gra i jak wciąga.


Co do Stronki i Forum "Soldiers_Polish_Warriors_Community" - to przez święta mieliśmy awarie spowodowana przez niepoważnych trzech użytkowników, i wyłączyliśmy forum i stronę na święta w celu naprawy i unormowania sytuacji - dziś odnawiamy bazę danych i pewnie jutro lub po jutrze będzie wszystko działać - tylko lepiej - bo zmieniliśmy hosting na 10 GB - więc i więcej załączników i fajnych modów z forum i strony będzie do ściągnięcia i lepiej wszystko powinno chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem:
Podczas uruchamiania gry (jest już czarne tło z logiem, a na dole zwiększa się ilość kropek, które jak przypuszczam informują o postępie ładowania) wyświetla mi sie nagle komunikat "Program will be terminated". Pomyślałem, że może muszę spatchować grę, z uwagi na to, iż mam Viste 32bitową. Niestety podczas instalacji patcha wyświetla sie komunikat o niemożności dokonania aktualizacji z powodu nie odnalezienia pliku soldiers.exe ... Dodam jeszcze, że próbowałem zarówno grę, jak i patcha uruchamiać w trybie zgodności z Windows XP (z dodatkiem Service Pack)
Czy ktoś wie jak mogę cokolwiek z tym zrobić? Chciałbym pograć w grę ale w takiej sytuacji jest to niemalże niemożliwe.

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 13:01, Dark Assasin napisał:

Mam taki problem:
Podczas uruchamiania gry (jest już czarne tło z logiem, a na dole zwiększa się ilość kropek,
które jak przypuszczam informują o postępie ładowania) wyświetla mi sie nagle komunikat "Program
will be terminated". Pomyślałem, że może muszę spatchować grę, z uwagi na to, iż mam Viste
32bitową. Niestety podczas instalacji patcha wyświetla sie komunikat o niemożności dokonania
aktualizacji z powodu nie odnalezienia pliku soldiers.exe ... Dodam jeszcze, że próbowałem
zarówno grę, jak i patcha uruchamiać w trybie zgodności z Windows XP (z dodatkiem Service Pack)
Czy ktoś wie jak mogę cokolwiek z tym zrobić? Chciałbym pograć w grę ale w takiej sytuacji
jest to niemalże niemożliwe.

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź


Spokojnie. Gra działa pod systemem Windows Vista

Gdy "Soldiers" i "Outfront" instaluje się bez problemu na Windows Vista ale nie działają to wtedy należy kliknąć prawym klawiszem myszy na ikonkę startową "*soldiers.exe" lub "*outfront.exe".
Na samym dole w oknie jakie się pojawi należy wybrać "Właściwości" a w kolejnym oknie "zgodność" i przełączyć zgodność na windows 98/me. To jest sprawdzona procedura i na 100% działa

Jakby jednak nie zadziałało to zapraszam do nas - na //SOLDIERS_POLISH_WARRIORS_COMMUNITY//, na pewno nasi użytkownicy którzy używają systemu Windows "Vista" pomogą ci uruchomić grę na twojej maszynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować