Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Soldiers - Ludzie Honoru

282 postów w tym temacie

No tak zrobiłem. Ale nie ruszyłem się z górki. Drugi tygrys pomagał mi w ostrzale. Gościu z granatnikiem rozwalił mi shermany. Najgrożniejsze czołgi. Snajper sdjął amerykańską piechotę. I potem było cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi prościej wyszło po znieszczeniu zwiadu, schowanie się na prawo od drogi gdzie stał tygrys, za takimi drzewkami (taka jakby mała wysepka) czołgi wroga podjechały do niej i stanęła cała kolumna - nie wiem czemu nie widziły Tygrysa na wzgórzu, zrobiłem save''a załadaowałem amunicję ppanc, i waliłem w któregoś z shermanówdrugi czołg dostawał rozkaz ostrzału i ruchu, a sam ruszałem do przodu cały czas ostrzeliwując pojazdy - drugi czołg rozwalał większość piechoty, ale zazwyczaj szybko rozwalali mu gąsienicę więc dalej strzelał stojąc w miejscu, cały czas starałem się tak manewrować, aby był przodem ustawionym do max jak największej ilości czołgów, jak pierwsze strzały się dobrze oddało, to alianckie czołgi się blokowały i można było prosto je zniszczyć strzałami w bok pancerza, cała akcja trwała niecałą minutkę - nie pamiętam czy w tej misji samemu miało się narzędzia, czy w którymś z wraków znalazłem naprawiłem gąsienicę w czołgu i w tedy pojawił się jeszcze jeden czy 2 alianckie pojazdy, ale ine oddały chyb anawet ani 1 strzału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 09:40, Arclight napisał:

CoH nie jest następcą Soldiers! Jest zupełnie inną grą. Następcami Soldiers są Faces
of War i Outfront.
W porównaniu do S:LH CoH jest zwykłą strategią dla każdego. W Soldiers, FoW i Outfroncie trzeba
sporo myśleć, jak przejść misję.

Tych gier po prostu nie można porównywać.

grałes moze w Soldiers - Ludzie Honoru przez siec jesli tak lub ktokolwiek niech mi powie co zrobic mam mam ten program gamespy i jak daje wyszkaj gry to doczekac sie nie mozna jest to wina ze nikt nie gra w tej chwili czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witajcie drodzy przyjaciele... czy ktos z was spotkal sie z problemem " ERROR program will be terminated" na samym poczatku podczas ladowania planszy "Soldiers..." - nawet po zainstalowaniu updata pod viste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie,moglibyście polecić mi jakieś dobre mody do Soldiersów,bo kampanie przeszedłem,a przez siec w strategie nie umiem grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 11:39, Kryszek napisał:

Powiedzcie,moglibyście polecić mi jakieś dobre mody do Soldiersów,bo kampanie przeszedłem,a
przez siec w strategie nie umiem grać ;)

Jest bardzo dużo modów "singleplayer" do tej doskonałej gry. Ponadto wyszedł trzy dni temu oficjalny edytor map i misji do gry "Soldiers - Ludzie Honoru" Edytor Map i Misji możesz pobrać tutaj <<< [URL= http://www.polishwarriors.com/forum/posting.php?sid=47c7c0fa239eabab437bcb2e8286cfe9]OFICJALNY EDYTOR MAP -"SOLDIERS"[/URL] >>> znajdziesz tam też wskazówki jak go zainstalowac aby rozpocząć z nim pracę. Jeżeli zaś chodzi o Mody do gry to o ile dobrze zrozumiałem - chodzi ci o Mody "Single-Player". Wydaje mi sie że największy wybór modów do gry ''Soldiers" w trybie "Single" w wersji angielskiej znajdziesz na forum "Digitalmindsoft" i "Codemasters" które skupiają Zachodnie Ekipy Moddingowe. Wschodnich for na razie nie polecam - gdyż na większości z nich jest problem z kodowaniem i nie można nic przeczytać bez odpowiednich zmian w ustawieniach systemowych. Ale jak sie zapoznasz z dokumentacją rosyjskich "singli" na zachodnich forach - to myśle że cie to zainteresuje - i postarasz sie dostosować swoją maszynę do warunków neta rosyjskiego. Są też takie mody jak na moich obrazkach.

20070723141532

20070723141741

20070723142700

20070723142754

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem mianowicie kupiłem dzisiaj gre soldiers lecz mam windows vista ;/ i potrzebuje pomocy wiem ze sa rozne patche ale probowalem i nie chca sie zainstalowac moze macie jakies swoje zrodla do patchy zeby mi te gre odpalilo bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 15:55, Davidskrk napisał:

Mam problem mianowicie kupiłem dzisiaj gre soldiers lecz mam windows vista ;/ i potrzebuje
pomocy wiem ze sa rozne patche ale probowalem i nie chca sie zainstalowac moze macie jakies
swoje zrodla do patchy zeby mi te gre odpalilo bardzo prosze o pomoc


Mamy patch - pozwalający na grę w "Soldiers" pod systemem "Windows-Vista". Jest sprawdzony i działa. To jest oficjalny patch wydany przez producenta gry - Firme "Best Way" Pobrać możesz go pod tym adresem:

http://www.polishwarriors.com/forum/viewtopic.php?p=2822#2822

Po zainstalowaniu patha zrestartój komputer i dopiero wtedy odpal grę "Soldiers".

Jest też możliwe że to nie wina patcha - a braku pewnych niezbędnych bibliotek i komponentów wykonawczych - których nie ma w niektórych wersjach "Visty" dostępnych na naszym polskim rynku. W takim przypadku zapraszam na nasze forum: http://www.polishwarriors.com/forum/index.php
- zarejestrój sie - i zadaj pytanie w odpowiednim temacie, podaj równierz wersje (BUILD) twojego systemu operacyjnego. Postaramy się tobie pomóc udostępniajac nasze zasoby - kilku członlów naszego zespołu pracuje przy Modach do gry "Soldiers" na systemie Windows-Vista i nie narzekają. Na pewno zechcą ci służyc radą i pomocą.
Pozdrawiam ( - )


20070807021419

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pytanie do pracownilów firmy "CD-Projekt":

Czy planowane jest wydanie Oficjalnego Edytora Map i Misji do gry "Soldiers-Ludzie Honoru" w wersji polskiej??
Oficjalny Edytor Map i Misji do tej gry wydany został przez firmy "Best Way" i "Digitalmindsoft" w wersji Rosyjskiej i Angielskiej - już przeszło miesiąc temu. Powstał już u nas kompletny Poradnik do tego Edytora - Wersja Polska samego edytora ułatwiła by wydatnie prace nad modyfikacjami Polskiej "Modding_Community". Rzesza klanów grających w tę doskonałą grę po sieci, oraz zespołów moddingowych oraz indywidualnych twórców modów do gry "Soldiers" w Polsce nadal rośnie - co można zaobserwować na forum "DMS" i na forum "Bojowego Narodu" ("Best Way"). Także na forum "Codemasters".

Czy planowane jest wydanie polskiej wersji patcha 1.29.7 do gry "Soldiers-Ludzie Honoru"??
Firma "Dark Fox" wydała ten path w wersji Rosyjskiej już przeszło półtora roku temu.

Proszę o szybką i wyczerpującą odpowiedz na moje pytania - gdyż zadaje je na wniosek "CL" jedenastu Polskich klanów "Soldiers", oraz "TL" trzech Polskich Zespołów Moddingowych "Soldiers". Te same pytania zadaliśmy wcześniej na forum "Digitalmindsoft" "oraz na forum "Best Way" . "Instinct" z firmy "Digitalmindsoft" i "Skael" z firmy "Best Way" napisali że musimy te pytania zadać Polskiemu wydawcy gry - Firmie "CD-Projekt" - Więc je zadaje tutaj.

Pozdrawiam ( - ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy ludzie, czy jest jakiś sposób by odpalić kody w wersji polskiej wydanej przez CDP? Albo, jeżeli nie byłoby takiej opcji, da się skądś ściągnąć patha do wersji 1.28EN (angielskiej, bo winą nie działania kodów może być wersja językowa) :/ W sumie to zmartwiło mnie, że ludzie z CDP nie sprawdzili, czy kody działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody nie działają w żadnej wersji Językowej Gry "Soldiers - Ludzie Honoru" ver. 1.28. Starsze wersje gry owszem poddają się kodom - ale nie po patchu 1.28 niestety. Informacja jest sprawdzona i pewna na sto procent. Zadawano już wielokrotnie to pytanie na forum "DMS" - dystrybutora tej gry na Europę zachodnia i stany zjednoczone, oraz na forum producenta gry - "Best Way" - odpowiedzi są właśnie takie - od pracowników obu firm - kody działają ale do wersji starszych od 1.28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 07:24, Union Pacific napisał:

OK, a więc da się spatchować grę do starszej wersji?


Oczywiście - i da się na Viście nawet mody robic - w temacie pod linkiem który podałem wyżej sa dwa kroki jakie nalezy zrobić aby działało pod Vistą - i będzie hulać. Pierwszy krok - to patch, a drugi krok to ustawienia systemowe. Sposób sprawdzony - działa na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 18:15, Union Pacific napisał:

Ale ja nie mam Visty, tylko mam XP Professional.


No ja wiem - ale w jednym poście dałem wskazówki dla innych którzy mają też Vistę.

Ale od początku - pod systemem XP:
Więc jest tak że możesz zmienić wersję gry na starszą - wykorzystując do tego celu patch wcześniejszy od 1.28. Ale jak to zrobisz, to będziesz miał grę tylko w singlu, i grafika będzie sporo gorsza. Ponadto nie zainstalujesz pod taka grę żadnego moda, oraz nie zainstalujesz do gry ostatnio wydanego Oficjalnego Edytora Map i Misji Soldiers". Nie wiem czy takie postarzenie gry się w ogólnym rozrachunku opłaci. Czy nie prościej Edytorem Map i Misji zrobić sobie prostsze misje np. i zachować cieszącą oczy ładną grafikę i cały pakiet innych "efektów" jakie zapewnia nam wersja 1.28 ?? Jeżeli nadal chcesz postarzyć swoją grę to musisz starszy patch poszukać na forum i stronie "Digitalmindsoft" - anglojęzycznej. Nie wiem - może jest tutaj na stronie CD-Projekt starszy patch do pobrania - ale to pytanie trzeba zadać jakiemuś może moderatorowi stąd - bo ja niestety nie korzystam z tej strony często. Mam wszystko na mojej stronie i forum - a precyzyjniej - wszystko co do tej gry jest dostępne na świecie jest na mojej stronie i forum.

Pozdrawiam ( - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w Soldiers w sieci?:) Single player nie za bardzo mi sie podoba (za trudny:P) i chciałem troche pograć w sieci:) Więc jak, gra ktoś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 08:29, Union Pacific napisał:

OK, dzięki, a w takim razie gdzie dostane ten dobry edytor map do POLSKIEJ (CDP-owskiej) wersji?


CD-Projekt nie wydał edytora - ale wersja angielska Edytora pasuje do Polskiej wersji gry. Możesz ją pobrać na moim Forum - link do edytora jest we wcześniejszym moim poście - siódmy post od góry na tej stronie. Dostępny jest też u nas polski tutorial do edytora. To jest nie tyle edytor co potężne narzędzie do tworzenia gier na silniku "Eclipse". Naprawdę warto się tym pobawić. Jest tak że fizyka świata gry w pełni zależy od moddera który robi mapę, wszystkie parametry są dostępne do edycji... i wiele innych funkcji ma to narzędzie jeszcze.

Pozdrawiam ( - )

20070902070019

20070902070036

20070902070051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 21:40, NuGGet napisał:

Gra ktoś w Soldiers w sieci?:) Single player nie za bardzo mi sie podoba (za trudny:P) i chciałem
troche pograć w sieci:) Więc jak, gra ktoś?:)

ja bym zagral (patrz podpis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować