Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Soldiers - Ludzie Honoru

282 postów w tym temacie

Już sobie poradziłem bez formatowania. Miałem błąd w InstallShield. Ściągnąłem jakiś plik z netu i zadziałało. Swoja drogą pomoc techniczna CDP nie odezwała się od prawie 7 dni, więc nie wiem po co wypisują że mają 48h na pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 08:31, Air napisał:

Swoja drogą pomoc techniczna CDP nie odezwała się od prawie 7 dni, więc
nie wiem po co wypisują że mają 48h na pomoc.


no na to się skarżą raczej wszyscy :/ coś CDP z tą pomocą nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich...
Mam problem z grą. Zainstalowałem, wszystko OK. Ale gdy uruchamiam grę i ma się włączyć filmik wywala grę do pulpitu z błędem... Sprawdzałem w readme - jest tam informacja, że może to być spowodowane brakiem WMP9, którego kodeki powinny się zainstalować razem z grą, a w wypadku problemów można je instalować ręcznie z dysku nr 2. Tyle, że ja mam tą grę na DVD (XKX) i nie mam dysku nr 2 ;)
Co jeszcze mogę zrobić? Proszę o jak najszybszą możliwą pomoc, bo bardzo chcę pograć w tą gierkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 19:03, Adham napisał:

Witam wszystkich...
Mam problem z grą. Zainstalowałem, wszystko OK. Ale gdy uruchamiam grę i ma się włączyć filmik
wywala grę do pulpitu z błędem... Sprawdzałem w readme - jest tam informacja, że może to być
spowodowane brakiem WMP9, którego kodeki powinny się zainstalować razem z grą, a w wypadku
problemów można je instalować ręcznie z dysku nr 2. Tyle, że ja mam tą grę na DVD (XKX) i nie
mam dysku nr 2 ;)
Co jeszcze mogę zrobić? Proszę o jak najszybszą możliwą pomoc, bo bardzo chcę pograć w tą gierkę...


Mogłeś napisać treść błędu, który pojawia się po wywaleniu do pulpitu. Bo jest to dość ważna sprawa.

Jeśli wyrzuca Cię wtedy jak pojawiają się filmiki, najlepiej jest je po prostu usunąć. Filmiki znajdują się w katalogu Soldiers/resource/video/intro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 11:03, Fisher napisał:

Mogłeś napisać treść błędu, który pojawia się po wywaleniu do pulpitu. Bo jest to dość ważna
sprawa.

Nie wiem jak to określić :) To jest ten błąd Windowsowy, który proponuje wysłanie raportu do Microsoftu :) Mam nadzieję, że zrozumiesz o co mi chodzi ;)

Dnia 05.10.2006 o 11:03, Fisher napisał:

Jeśli wyrzuca Cię wtedy jak pojawiają się filmiki, najlepiej jest je po prostu usunąć. Filmiki
znajdują się w katalogu Soldiers/resource/video/intro.

Nie pomogło. Pokazuje się lista profili i gra wylatuje z błędem. Niestety :(
PS. Zainstalowałem od nowa stery do karty graf., DirectX 9.0c i nawet tego WMP9... Nic :(
PPS. Jeśli miałoby to pomóc to mój sprzęt:
- AMD Athlon Thunderbird 1.3 GHz
- 512MB RAM
- GeForce 6600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za drugiego posta pod rząd, ale zauważyłem, że po wyłączeniu się gry na pasku zadań pojawia się ikonka ffdshow, jednak po najechaniu na nią kursorem ona znika.

Nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem gra sie uruchamia elegancko....pomijajac ze filmiki sa do gory nogami. przy uruchomieniu kampani gra sie wywala. w raporcie o bledach jest ze nawala jakis mod bicube_resizer. mial ktos podobny problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkal sie ktos moze z problemem wolnego dzialania gry nawet na dobrym sprzecie?
Wylaczylem wszystko w tle, zmniejszylem grafe na minimum, a nadal tnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 21:15, Volvox napisał:

Spotkal sie ktos moze z problemem wolnego dzialania gry nawet na dobrym sprzecie?
Wylaczylem wszystko w tle, zmniejszylem grafe na minimum, a nadal tnie :/


Wiem, że kiedyś ktoś miał z tym problem u mnie na forum. Jaką masz kartę graficzną? Wiem, że były chyba jakieś problemy z Radeonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 22:03, Fisher napisał:

Wiem, że kiedyś ktoś miał z tym problem u mnie na forum. Jaką masz kartę graficzną? Wiem, że
były chyba jakieś problemy z Radeonami.


Radeona mam ;) x800GT :)

PS. Dobra rada dla posiadajacyhc radeony - jak w miare dziala to nie wpadnijcie na pomysl instalowania sterownikow... Ju z2 godziny proboje naprawic szkody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 17:00, menias napisał:

Czesc
Mógłby mi ktoś przesłać poradnik do soldiers ??
moj adres e-mail menias@gmail.com

będe wdzięczny
:)


gry-online.pl encyklopedia gier i tam masz poradnik
albo napisz w google Soldiers ludzie honoru poradnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 17:09, menias napisał:

bardziej przydalby sie poradnik bo raczej bede mial problemy z kazda misją... =/ z tego co
widze



jeśli masz gre z NEK to poradnik masz w folderze z grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem! Mianowicie jestem w planszy:Operacja Ameryka, Spotkanie. Zabilem wszystkich niemcow, uwolnilem kobiete i zniszczylem most i pisze mi zebym znalazl lodz i uciekl. Wchodze do lodzi rybackeij tam gdzie mi strzalka wskazuje i nie wiem gdzie mam uciec probowalem lodzia plynac tam gdzie zniszczylem most i przeplynac tam tedy ale gdy podplywam lodka sie zatrzymuje i nie moge plynac dalej do przodu chociaz widac ze powinna sie zmiescic bez problemu wiec nie wiem moze gdzie indziej trzeba uciec jesli ktos mial podobny problem lub wie gdzie to trzeba uciec prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować