Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Defiance będzie łatane. Musi być

15 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2013 o 15:32, TuRaSs napisał:

Nie mogę nigdzie tego znaleźć ale czy żeby grać w Defiance na Xboxie360 muszę mieć wykupionego
golda??


Defiance to MMO czyli tylko multi a bez golda na xbox w multi nie popykasz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie mogę nigdzie tego znaleźć ale czy żeby grać w Defiance na Xboxie360 muszę mieć
> wykupionego
> > golda??
>
> Defiance to MMO czyli tylko multi a bez golda na xbox w multi nie popykasz :/

Czyli placisz za gre i golda;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Nie mogę nigdzie tego znaleźć ale czy żeby grać w Defiance na Xboxie360 muszę
> mieć
> > wykupionego
> > > golda??
> >
> > Defiance to MMO czyli tylko multi a bez golda na xbox w multi nie popykasz :/
>
> Czyli placisz za gre i golda;p

Jakby to powiedział dyrektor kreatywny Microsoft Studios pan Orth "Deal with it" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam odkurzacz po zakupie również nię będzie działać, musisz mieć opłacony prąd, także wiesz.... ;P

A tak poważnie mówiąc, to gra jest naprawdę dobra. Szkoda tylko, że nie mogę nigdzie znaleźć żadnych Polaków grających w nią na Xboxie. Nie odczuwam żadnych bugów utrudniających znacząco zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sam odkurzacz po zakupie również nię będzie działać, musisz mieć opłacony prąd, także
> wiesz.... ;P
>
> A tak poważnie mówiąc, to gra jest naprawdę dobra. Szkoda tylko, że nie mogę nigdzie
> znaleźć żadnych Polaków grających w nią na Xboxie. Nie odczuwam żadnych bugów utrudniających
> znacząco zabawę.

Ale nie placisz za bonament uzytkowania odkurzacza;p a prad ciagnie konsola i odkurzacz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Sam odkurzacz po zakupie również nię będzie działać, musisz mieć opłacony prąd,
> także
> > wiesz.... ;P
> >
> > A tak poważnie mówiąc, to gra jest naprawdę dobra. Szkoda tylko, że nie mogę nigdzie
>
> > znaleźć żadnych Polaków grających w nią na Xboxie. Nie odczuwam żadnych bugów utrudniających
>
> > znacząco zabawę.
>
> Ale nie placisz za bonament uzytkowania odkurzacza;p a prad ciagnie konsola i odkurzacz;p

Dajmy na to że musisz kupić worki do odkurzacza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie miałem powyższych kłopotów - lagów nie było nic a nic, gra normalnie się uruchamia i śmiga jak talala ;) Przegrałem dopiero niecałe 40 godzin, ale póki co jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w betę na PC i du... nie urywało delikatnie mówiąc. Jak na grę która miała ambicje wyznaczania nowych standardów poprzez sposób opowiadania historii połączony z serialem to dialogi i fabuła w grze byłą delikatnie mówiąc mizerna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Począwszy od bety czekałem na premierę i jest O.K.Mnie się podoba.A co do problemów to nie jest tak tragicznie.Choroby wieku dziecięcego.Gorzej mam w GW2,dziesiątki wysłanych raportów i kilka zgłoszeń i nic.Mam nadzieję że Trion się postara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja konsolowa może i spełnia pokładane w niej nadzieje, jednak to co zrobili na PC woła o pomstę do nieba - wystarczy po łebkach przejrzeć artykuły na innych serwisach. Jak na grę bez abonamentu i tak jest całkiem nieźle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w Defiance (PC) od soboty i jak narazie gierka mi sie podoba, bugow ani lagow jak narazie nie napotkalem.
Mam nadzieje ze Syfy i Trion beda dbali o ciagly naplyw nowego contentu gdy serial sie juz zacznie, narazie nie ma tego za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z rejestracja poki co zeby zrobic Link Account ale podobno te dodatki to i tak robish. Mam tez rowniez drugi kod ktory zadzialal ale w GameStore. Ktos gra tutaj na PS3 czy wszyscy na PC lub xboxie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować