Zaloguj się, aby obserwować  
adamello190

Fallout

1103 postów w tym temacie

Jestem tu nowy i chciałbym żeby tutaj były zgłaszane problemy o falloucie.Ja już prawie ją przeszłem oraz chcę żeby inni też byli daleko. Gdy wyjdzie fallout 3 to będzie sie działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 15:20, adamello190 napisał:

Jestem tu nowy i chciałbym żeby tutaj były zgłaszane problemy o falloucie.

Jeżeli masz problem w tym wątku też potrafimy go rozwiazać, dotyczy to wszystkich cześci Fallouta ;)
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=121&u=92

>Ja już prawie ją przeszłem oraz chcę żeby inni też byli daleko.
Fallout to dosyć leciwa gra, sądzę więc że spora częsśc graczy już dawno ''zaliczyła'' ten tytuł,

Dnia 26.10.2005 o 15:20, adamello190 napisał:

Gdy wyjdzie fallout 3 to będzie sie działo...

Do tego wydarzenia minie jeszcze trochę czasu, póki co różnego rodzaju fora i serwisy pokazują co miało nby być Follutem (projekt Vanburen o ile się nie myle).
Na nowego fallouta przyjdzie nam jeszcze troszeczke poczekać, bo jak wiadomo robia go chłópaki od Morrwinda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 15:56, Norbi.7 napisał:

WEDLUG MNIE FALLOUT JEST SZAJSKI - SĄ LEPSZE GRY O PODOBNEJ FABULE :/

Fallout jest najlepszy, to po pierwsze. A po drugie naciśnij "Caps Lock".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 15:56, Norbi.7 napisał:

WEDLUG MNIE FALLOUT JEST SZAJSKI - SĄ LEPSZE GRY O PODOBNEJ FABULE :/



kolejny antyfan Fallouta.......chłopie przynajmniej doceń grafikę jak na tamte czasy i rewelacyjny system S.P.E.C.I.A.L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakos nie jestem przekonany do falloutów gram bo gram poprostu :P zaczołem od tactics''a i na nim zapewne skoncze a pod redze miałem jeszcze f2 ktora byla zupełnie nietrafiona bo i tak mi sie nie podobała przeszedłem prolog i wywaliłem gdzies w kąt nie lubie takich turowek wole cos ale tactics i wg mnie to wcale nie jest strategia tylko tylko rpg moze sie mysle ale jakos rpg bardziej mi pasuje nic strategia to tactics''a ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było zacząć od jedynki potem dwójke a na końcu tactics. Po tacticsie dwójka i jedynka wydaje sie taka hmm... brzydka i stara:)
A tactics to rzeczywiście przypomina rpg niz stategie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przejść Fallout2 byłem już w Navarro ale nie mam komputera nawigacyjnego do tankowca i nie mam pojęcia gdzie go znaleźć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 17:19, Yasiu89 napisał:

A tactics to rzeczywiście przypomina rpg niz stategie.


Panowie. Widzieliście w ogóle poprzednie części, że uważacie, że Tactics to RPG? Fallout Tactics to gra taktyczna z elementami RPG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 15:49, kali11 napisał:

Jak przejść Fallout2 byłem już w Navarro ale nie mam komputera nawigacyjnego do tankowca i
nie mam pojęcia gdzie go znaleźć??


Części nawigacyjne (NavCom parts) znajdują się w magazynie w Krypcie 13 (Vault 13).

Z kolejnymi pytaniami zapraszamy tutaj: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=121&u=238

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 15:56, Norbi.7 napisał:

WEDLUG MNIE FALLOUT JEST SZAJSKI - SĄ LEPSZE GRY O PODOBNEJ FABULE :/


A dlaczego, jeśli można wiedzieć? Argumenty, koleś, argumenty! Moim zdaniem Fallout 1 i 2 to najlepsze gry cRPG, jakie kiedykolwiek wyszły. I nic tego nie zmnieni (no, chyba że Fallout 3 ;))...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout 1 i 2 to niesamowite klasyki. Jedynke przechodzilem ogolnie 2 razy, a ile razy zaczynalem w nia grac to nie zlicze. Jak na tamte czasy to bylo to cos niesamowitego.
Jednak Fallout Tactics to juz niewypal i wedlug mnie nie ma nic wspolnego z wczesniejszymi czesciami.
Odnosnie 3 czesci o ktorej ktos smial wspomniec, to nie ma i nie bedzie chyba 3 czesci, jest za to jakies gowno nawet nie wiem jak sie to nazywa. Gra jest beznadziejna. Gralem w nia juz dlugi czas temu-w wersje angielska oczywiscie i powiem szczerze ze nie poswiecilme jej duzo czasu, gdyz po prostu to jest tragedia!. Szkoda kazdej minuty spedzonej przy tej grze-nawet ciezko mi ja nazwac "gra".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 19:11, CZACHO napisał:

Odnosnie 3 czesci o ktorej ktos smial wspomniec, to nie ma i nie bedzie chyba 3 czesci


Trzecia część będzie. Obecnie prawa do gry ma firma Bethesda Softworks, która zapowiada, że po stworzeniu Obliviona zajmie się Falloutem 3. Ma on działać na silniku Obliviona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie tego sie boje... Oby tylko oni nie zepsuli serii Fallout, ale raczej im sie uda F3, bo oni maja WIELKIE mozliwosci... Wystarczy posłuchac (bądź przeczytac) zapowiedzi Obiliviona... Trzymam za nich i za F3 kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 15:56, Norbi.7 napisał:

WEDLUG MNIE FALLOUT JEST SZAJSKI - SĄ LEPSZE GRY O PODOBNEJ FABULE :/


Że co prosze nie wiesz co mówisz. Chyba nie grłes w ta gre, albo zrezygnowałeś bo lubisz patrzeć na świetną grafike
choć fallout na 256 kolorów to i tak rarytas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 19:14, Sarafan_Knight napisał:

> Odnosnie 3 czesci o ktorej ktos smial wspomniec, to nie ma i nie bedzie chyba 3 czesci

Trzecia część będzie. Obecnie prawa do gry ma firma Bethesda Softworks, która zapowiada, że
po stworzeniu Obliviona zajmie się Falloutem 3. Ma on działać na silniku Obliviona.



No to bardzo sie ciesze z tej informacji. Jak ja wypuszcza to na pewno sprobuje jak ona smakuje :). Mam sentyment do tego tytulu wiec nie zagrac w 3 czesc to by byl straszny grzech :). Pozostaje tylko pytanie kiedy jest szansa na ukazanie sie gry ??-ja mysle ze polowa 2007 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 19:17, Lumbago napisał:

Że co prosze nie wiesz co mówisz. Chyba nie grłes w ta gre, albo zrezygnowałeś bo lubisz patrzeć
na świetną grafike
choć fallout na 256 kolorów to i tak rarytas.


wypraszam sobie ! wiem co mówie!

a jesli chodzi o Fallouta to nie lubie takigo typu gier i mimowszystko grafa nnie jest taka ładna , widziałem o niebo lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 15:56, Norbi.7 napisał:

WEDLUG MNIE FALLOUT JEST SZAJSKI - SĄ LEPSZE GRY O PODOBNEJ FABULE :/

ok, kazdy ma swoje zdanie, ale podaj przynajmniej konkretne przyklady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować