Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wyglądał Battlefront III od LucasArts

13 postów w tym temacie

Nie rozumiem czemu ta gra ma takie problemy z ukazaniem się. Przecież nad nią nawet nie trzeba myśleć zbyt długo- gameplay z Battlefielda, trochę pomysłów z filmów i już. Ja bym kupił dla samego śmigania ścigaczami po Mos Eisley czy przelatywania między nogami AT-AT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świecie... dlaczego nie chcesz sprawić aby Battlefront3 ujrzał światło dzienne? Co prawda wolałbym aby gameplay z tego filmiku okazał się tym First Assault. Mam gdzieś 1313, chcę Battlefronta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chętnie Battlefronta zobaczył od DICE (zamiast BF4 mogli zrobić;P). Cóż teraz licencje na SW są na rynku może ktoś się skusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezle to wygladalo, szkoda ze teraz pewnie juz nigdy nie zagramy w nic sensownego w swiecie SW:/
Dalej mam nadzieje ze chociaz SW 1313 wyjdzie, chociaz to troche plonne nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem czemu ta gra ma takie problemy z ukazaniem się. Przecież nad nią nawet nie
> trzeba myśleć zbyt długo- gameplay z Battlefielda, trochę pomysłów z filmów i już. Ja
> bym kupił dla samego śmigania ścigaczami po Mos Eisley czy przelatywania między nogami
> AT-AT.

nie słyszałeś, studio to zostało rozwiązane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2013 o 17:52, Enderman001 napisał:

nie słyszałeś, studio to zostało rozwiązane

Słyszałem, ale ta gra powstawała parę dobrych lat, a studio rozwiązano niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować