Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi kolejna odsłona Jagged Alliance!

6 postów w tym temacie

Jeśli chodzi o tą serię to jestem skrajnie niereformowalnym betonem ;-). Dwójkę po prostu uwielbiam, zagrywałem się w nią godzinami.

Tutaj krótka piłka - będą tury, to nabędę :). Nie będzie tur - to oleje tak jak ten niemiecki rimejk, gdzie tury wywalono... :/ W związku z czym odpuściłem sobie tą profanację. Ot co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO "niemiecki rimejk" był naprawde udany. Może nie na premierę, ale aktualizacje załatwiły sprawę - zupełnie inna gra w którą naprawdę warto zagrać. System z BiA podoba mi się duuużo bardziej od tego, co było w dwójce - akcje wymagają odpowiedniego zaplanowania, brak w BiA tej dwójkowej cząstki przypadkowości. Chociaż oczywiście można i w stylu dwójki, któraś aktualizacja wprowadziła m.in. mgłę wojny.
Nie wiem co wyjdzie z nowej odsłony, ale zaczynam interesować się tematem :]

Yachieku - gdzie BiA jest uproszczone? Jako absolutny fan dwójki po ograniu BiA mogę stwierdzić, że jest zupełnie odwrotnie do tego, co napisałeś. Jedyne czego brakuje, to możliwości wysadzania każdej ściany ;) BiA jest zdecydowanie większym wyzwaniem, niż kultowe JA2. Oczywiście mam na myśli wersje bez modyfikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli chodzi o tą serię to jestem skrajnie niereformowalnym betonem ;-). Dwójkę po prostu
> uwielbiam, zagrywałem się w nią godzinami.
>
> Tutaj krótka piłka - będą tury, to nabędę :). Nie będzie tur - to oleje tak jak ten niemiecki
> rimejk, gdzie tury wywalono... :/ W związku z czym odpuściłem sobie tą profanację. Ot
> co :)
Podpisuję się pod tym rękami i nogami :) BiA to śmiech na sali... do dwójki nie ma startu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować