Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ruszyły zapisy do bety MMO WildStar

16 postów w tym temacie

"Rozgrywka w WildStar przypomina nieco World of Warcraft, ale wyróżnia się steampunkowymi elementami i światem, który kojarzy się ze współczesnością."

W WoWteż jest są takie elementy a świat nijak się nie kojarzy ze współczesnością ;P
Autor widział screeny chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Minimalne wymagania to 6 letni komputer, ówcześnie średnio-wyższej klasy. Po co więc
> zwracać na nie uwagę ?

Urwałeś się z choinki w 010 na gwiazdkę?
Znam ludzi, którzy obecnie mają słabsze sprzęty niż te tu podane wymagania, panie nadziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2013 o 18:17, Tarades napisał:

Urwałeś się z choinki w 010 na gwiazdkę?
Znam ludzi, którzy obecnie mają słabsze sprzęty niż te tu podane wymagania, panie nadziany.

... /facedesk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Minimalne wymagania to 6 letni komputer, ówcześnie średnio-wyższej klasy. Po co więc
> zwracać na nie uwagę ?
Hmmmm... Może dlatego, że aktualnie jadę na zintegrowanym układzie graficznym bo spaliła mi się karta a nie stać mnie na nową a i tak chciałbym wiedzieć czy uda mi się odpalić grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Minimalne wymagania to 6 letni komputer, ówcześnie średnio-wyższej klasy. Po co więc
> zwracać na nie uwagę ?

Może dlatego, że używam 32-bitowego Windowsa XP (OMG 10-LETNI SYSTEM) i jestem przezwyczajony do tego, że każde MMO działa mi bez problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 10:41, Xerber napisał:

Hmmmm... Może dlatego, że aktualnie jadę na zintegrowanym układzie graficznym bo spaliła
mi się karta a nie stać mnie na nową a i tak chciałbym wiedzieć czy uda mi się odpalić
grę?

W końcu odpowiedź z sensem.

Dnia 13.04.2013 o 10:41, Xerber napisał:

Może dlatego, że używam 32-bitowego Windowsa XP (OMG 10-LETNI SYSTEM) i jestem przezwyczajony do tego, > że każde MMO działa mi bez problemu?

Mój błąd, nie zauważyłem, że jest wymagany system 64bit. Aczkolwiek nie rozumiem dlaczego ludzie nie przesiadają się na Siódemkę. XP to przeżytek i powinien być w 100% porzucony. Tak jak kiedyś ''98, ''95, 3.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Aczkolwiek nie rozumiem dlaczego

Dnia 13.04.2013 o 10:55, Jeggred napisał:

ludzie nie przesiadają się na Siódemkę. XP to przeżytek i powinien być w 100% porzucony.
Tak jak kiedyś ''98, ''95, 3.11.

Bo mogą nie mieć na to kasy, nie przyszło ci to do głowy? A piracić nie chcą, bo to nie w ich stylu, źle się z tym czują, whatever. Życie nie jest takie proste, jak ci się wydaje, nie każdego stać na takie łatwe zmiany sprzętu. Co nie znaczy, że ma w ogóle porzucić grę na komputerze. Zanim kolejny raz wyjedziesz z takim zaskoczeniem, pomyśl też o innych sytuacjach finansowych, nie tylko o swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 11:22, QuandorX napisał:

Bo mogą nie mieć na to kasy, nie przyszło ci to do głowy?

Jeżeli kogoś nie stać na wymianę systemu raz na 10 lat, to nie wiem skąd taka osoba bierze pieniądze na gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy macie to info? W zeszłym roku już można się było zapisać na betę Wildstara. sprawdzajcie co piszecie jako "nowość". Co do reszty komentarzy. Nie podoba wam się pomysł na grę? Nie grajcie, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 11:40, Jeggred napisał:

> Bo mogą nie mieć na to kasy, nie przyszło ci to do głowy?
Jeżeli kogoś nie stać na wymianę systemu raz na 10 lat, to nie wiem skąd taka osoba bierze
pieniądze na gry.

Kupuje je co jakiś czas np w CDA, pożycza od kogoś. To nie jest taki duży problem jak brak kasy na taką grafę czy system operacyjny. Rusz głową, to nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 13:09, QuandorX napisał:

Kupuje je co jakiś czas np w CDA, pożycza od kogoś. To nie jest taki duży problem jak
brak kasy na taką grafę czy system operacyjny. Rusz głową, to nie boli.


Jeżeli taka osoba ma aż takie problemy finansowe to raczej ma inne priorytety niż problem z tym, że jedne MMO nie będzie działać na jego ponad 11 letnim systemie.
Nawet uczeń gimnazjum mógłby uzbierać kasę na nowy system w kilka miesięcy. No ale to związało by się z nie kupowaniem fajek, alkoholu i wstrzymaniu się z imprezowaniem co weekend.

To jest tak zwany "First World problem", czyli coś co nie ma najmniejszego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Kupuje je co jakiś czas np w CDA, pożycza od kogoś. To nie jest taki duży problem
> jak
> > brak kasy na taką grafę czy system operacyjny. Rusz głową, to nie boli.
>
> Jeżeli taka osoba ma aż takie problemy finansowe to raczej ma inne priorytety niż problem
> z tym, że jedne MMO nie będzie działać na jego ponad 11 letnim systemie.
> Nawet uczeń gimnazjum mógłby uzbierać kasę na nowy system w kilka miesięcy. No ale to
> związało by się z nie kupowaniem fajek, alkoholu i wstrzymaniu się z imprezowaniem co
> weekend.
>
> To jest tak zwany "First World problem", czyli coś co nie ma najmniejszego znaczenia.

Nie piję, nie palę, nie imprezuję a i tak nie mam pieniędzy bo, o zgrozo, cała para idzie w studia. Komputer nie jest dla mnie materiałem pierwszej potrzeby i zainwestuję w niego dopiero, kiedy poczuję stabilność finansową.
A koledze radzę w przyszłości lepiej myśleć nad swoimi wypowiedziami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 13:45, Xerber napisał:

Komputer nie jest dla mnie materiałem pierwszej potrzeby i zainwestuję w niego
dopiero, kiedy poczuję stabilność finansową.

I właśnie o to mi chodzi. Komputer nie jest materiałem pierwszej potrzeby (no chyba, że do pracy; ale to już inna historia), i dlatego to, że producenci porzucają stary system nie ma znaczenia. Jest to normalne i nie wiem dlaczego niektórzy się o to burzą.
Ja musiałem w końcu porzucić Windowsa 98 na rzecz XP, ponieważ producenci przestali wspierać starszy system operacyjny. I z tego powodu nie tupałem nóżką i się na nikogo z tego powodu nie obrażałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować